Skocz do zawartości

Dot. Krótka historia i opinie co do związku


Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Anna napisał:

To mniej ważne czy ma kogoś na boku czy nie,

Ja, uważam,że bardzo ważne. 

Jesteś Mądrą Kobietą Anno.

Mowa o nich :D

Uważam, iż związek nasz to jednak nie to - rozmawa do bólu!

Nie ma półśrodków - albo dajemy radę albo nie! 

Ale to już, wyższa jazda.

Można się pogubić.

Ale ktoś, ktoś w sam sobie jest szczerym - Prawda Zawsze Wyjdzie. Ale dla - prawdy - mówiącego, Czas nie ma Znaczenia!

 

 

 

10 minut temu, Maynard napisał:

Sam widzisz, sprowokowałeś ją do tego aby wreszcie pokazała swoją prawdziwą twarz.

I to był - długi, bo długi, ale tryb ochronny. Więc, piona dla Niego, choć nie rozumie, ale czuje. 

 

Dodam, tak młody wiek, a tyle przeżyte.......?,?.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Florence napisał:

Śmiała sie z niego i mówiła jak rzadko mu daje, że nawet czasem go troszkę rozpali, a potem nara.

 

13 godzin temu, Florence napisał:

On dość szybko z tego co wiem znalazł sobie młodszą i atrakcyjną kobietę, a ona po 30 została  sama.

I to się nazywa piękna karma! Znam z autopsji chociaż to były czasy liceum ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko, @Łabędź, @Pytonga @Król Jarosław I @Pozytywny @Kolt89  @Brat Jan @Tornado @Anna @Maynard @Nefertiti @Florence @Sitriel @Apocalypse @Lalka 

 

Chciałbym wszystkim wam podziękować (również tym których nie oznaczyłem). Dowiedziałem się od jej przyjaciółki, że z tym byłym mnie zdradzała i do teraz mają kontakt. 

Nasz związek się zakończył. Wyprowadziłem się, próbuje prowadzić nowe życie. Lepsze życie w prawdzie niż w kłamstwie. Wszystkim wam dziękuje bo gdyby nie wy, pewnie dalej tkwiłbym w tym bagnie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pirateboy Brawo jedyna słuszna decyzja. To było do przewidzenia, że się puszczała bokiem. Wolała pojeździć na tamtym kutasie, bo miała sentyment. A Ty byłeś tylko zabezpieczeniem. Jeszcze raz brawo  i trzymaj tak dalej. Mam nadzieję, że powiedziałeś swojej ex parę mocniejszych słów na pożegnanie? No i mam nadzieję, że nie utrudniała i nie było melodramatu z jej strony :)

 

Pociesz się tym, że tamten koleś ją już raz zdradził i znów się ona mu znudzi i tak samą ją puści bokiem.

 

Edytowane przez Kolt89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje, ale przynajmniej nie masz złudzeń. Okazała się gorsza niż myślałam.

Zdrada byłego nie wykluczała tego, że nadal mogła go pożądać-może nawet chciała coś sobie udowodnić?  

Na przyszłość nigdy nie wierz kobiecie, że traktuje byłego jak przyjaciela/brata. :wacko:

Do seksu z byłym wystarczy czasem impuls...

Trzymaj sie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pirateboy to dobrze, że miałeś dokąd się wyprowadzić od zaraz. Szkoda było każdego kolejnego dnia na tę znajomość.
Przykro mi, że Cię zdradzała ( @Lalka, gratuluję intuicji), ale cóż... to wszystko nie o Tobie świadczy źle.
Pewien gatunek kobiet, szeroko tu dyskutowany, nigdy nie wyjmie swego rodzaju słomu z butów. Dobra wiadomość jest taka, że nie wszystkie kobiety są takie :)

Pomyślności! Na pewno będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.