Skocz do zawartości

Abstynencja sexualna


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Ja nie jestem jakoś strasznie brzydki.
Nawet golę łeb na łyso.
Zapuszczam brodę teraz.
Ubiór.

No nieźle, czyli łysa pała nie dyskwalifikuje :P a jak z karnacją? Jasna czy opalona? Zdarzyło Ci się kiedyś, że jakiejś pani to przeszkadzało? Czy raczej były zachwycone i pogładziły po głowie.

 

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Buty skórzane, czarne takie pseudowojskowe...

Oo to chyba styl na metala ala muzycy z Sabatonu.

 

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Mam konto na sympati.

Jaki wiek pań?

 

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Robisz tyle na ile Ci pozwala.
To tyle. 

To lajcik ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał:

No nieźle, czyli łysa pała nie dyskwalifikuje :P a jak z karnacją? Jasna czy opalona? Zdarzyło Ci się kiedyś, że jakiejś pani to przeszkadzało? Czy raczej były zachwycone i pogładziły po głowie.

Biały jestem z podkrążonymi oczami bo zawsze mam masę roboty.
Ale krem na twarz przed wyjściem z domu musi być.
Nie dla Pań ale dlatego, że w domu sahara i suchy jestem jak papier. 

 

 

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Oo to chyba styl na metala ala muzycy z Sabatonu.

Nie nie. Eleganckie buty. Spodnie nie za długie takie w sam raz. Nie za wąskie i nie za szerokie. Mówię w C&A macie czarne dżinsy straigth za 99 zł zajebiste są. Sweterki czarne po 50 zł. Koszula z kołnierzykiem za 99 zł...Tam są dobrze ciuchy skrojone.

 

 

5 minut temu, Ksanti napisał:

Jaki wiek pań?

Niestety po 30stce.
Poniżej 30 ciężko cokolwiek wyrwać.
One szukają raczej w swojej kategorii wiekowej.
Panowie. Chyba łysa pała odstrasza małolaty.

 

 

6 minut temu, Ksanti napisał:

To lajcik ;P 

No wiesz...Na drugi raz jedziesz już na full i robisz co chcesz :)
MrVintage-pl-Ramoneska1.jpg

MrVintage-pl-Ramoneska20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łapinski napisał:

Panowie. Chyba łysa pała odstrasza małolaty.

:( kurde a mówili po 30 jak się ogarniesz to nie odpędzisz się od małolat :P Natura jest przejebana.

 

No a jak te starsze na to reagują? Jest spoko, obojętność czy raczej po prostu - no trudno?

 

Pamiętam kiedyś jakiś zagraniczny youtuber zrobił eksperyment. Poderwał randomową laskę na ulicy w fullcapie i umówił się z nią na randkę do jakiegoś baru. Posiedzieli tam chwilę po czym gościu zdjął czapkę i odsłonił łyską głowę. Laska potem się wkurzyła i wyszła z lokalu. Może normalnie nie jest aż tak źle.

Ale ja sam niedawno miałem dziwną sytaucję z taką nowo poznaną dziewczyną, że mnie znała jedynie w czapce zimowej. Akurat po nowym roku obciąłem się maszynką na minimum (bez wkładki). Byliśmy w budynku po czym ja zdjąłem czapkę a ona się mocno zdziwiła przy tym mówiąc "Ty jesteś łysy!!!". Poczułem się mocno niezręcznie ale jakoś potem zaczęliśmy żartować. Osobiście nie chciałbym aby ktoś mówił do mnie ksywką łysy bo to ma pejoratywny wydźwięk w naszej kulturze.

 

2 minuty temu, Łapinski napisał:


MrVintage-pl-Ramoneska1.jpg

MrVintage-pl-Ramoneska20.jpg

Raczej nie mój styl ale ostatnio schudłem przez siłownie i pewnie trzeba będzie kupić nowe spodnie :P więc chyba faktycznie zajrze do tego C&A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Niestety mam niską samoocenę z którą walczę od lat. Jest dużo lepiej ale mimo wszystko kobiety 8-10 wyczuwają jakimś szóstym zmysłem, że jednak jestem słabiak.

Po tym co piszesz to bym w życiu nie pomyślał :P

Niby skąd ta niska samoocena? Z dawnych czasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 msc, od rozstania. W związku jak byłem, to posucha 8 msc najdłuższa. Haha, jakim ja debilem byłem ?

Aczkolwiek szczerze mówiąc jakoś bez sexu da się żyć. Wiadomo, że są momenty ciśnień, ale wszystko jest do przeżycia ?

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łapinski napisał:

Mówię w C&A macie czarne dżinsy straigth za 99 zł zajebiste są.

Popieram, jeśli chodzi o spodnie to C&A only, zwłaszcza wysocy, ja przy 203 wzrostu tylko tam znajduję dopasowane spodnie które nie wyglądają jak worek.

 

Co do niskiej samooceny mam podobnie, prawdopodobnie przez toksyczną ex z którą byłem od 15 do 21 rż, systematycznie dałem sobie wmawić że sobie lepszej nie znajdę, wyjście z tego to strasznie długi proces.

 

Żeby nie odbiegać od tematu, najdłuższa posucha 7 miesięcy, skutków ubocznych nie widzę poza większą determinacją do wychodzenia na spotkania z Paniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

Cyba mówisz o sztybletach? dla mnie każdy facet oprócz kobietopedii powinien przeczytać dobrom książkę o klasycznym męskim ubiorze

No na takOM o ortografii też nie powinien skąpić ;).

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

 No powiem ci szczerze oczekiwałem twojego komentarza hahahah masz rację muszę przeczytać słownik ortograficzny

Już chyba tu zostanę dyżurnym ortograficznym męczydupą :D

Ale to nie jest ciekawa fucha bo ja się muszę później pilnować podwójnie. A to wszystko z tego że wielką  radością dla mnie jest fakt że możemy w tym kraju mówić w naszym ukochanym języku co nie zawsze było takie oczywiste.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Terranovie kupiłem parę dni temu eleganckie ciemno szare chinosy za 99zł. Mega wygodne, miękki materiał, rozciąga się i nie krępuje ruchów. Ogólnie fajne rzeczy tam były, sweterki, czy bluzki ładne i wygodne, polecam się wybrać do tego sklepu.

 

Nie ma co, jak się chce podrywać, to trzeba dobrze wyglądać. Nawet w późniejszym życiu, jakieś sprawy biznesowe, czy coś, to też ta wiedza odnośnie ubioru zawsze się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Garrett napisał:

Niby skąd ta niska samoocena? Z dawnych czasów?

Tak ojciec chorował na chorobę jaka panowała w latach 90tych. Nie mógł się odnaleźć w kapitaliźmie.
Mama zagłaskała na śmierć i tak wyszło.

 

 

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

Czyli chodzi o te buty, sztyblety sam takie nosze tylko że zamszowe ale takie mam zamiar kupić. I jeszcze płaszczyk do tego.

Nie to nie te buty.
103632.jpg

Takie tylko czarne.

Czarna podeszwa i czarne buty.
Skóra zajebista jakość.
Jak ładnie wypastujesz i wypolerujesz to do dobrych spodni i kurtki robią robotę.

 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.