Skocz do zawartości

Abstynencja sexualna


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

Aaa... silny samiec ALFA!

Nie uważam się za takowego, choć nie powiem to fajne uczucie kiedy widzisz, jak faceci biegają za dupami a Ty w sobie masz taki wewnętrzny spokój. Idziesz sobie powoli swoją ścieżką. Po prostu. ;) Nagle otwierasz oczy, wychodzisz z Matrixa i dostrzegasz to co dzieje się na dookoła Ciebie, a czego nie widziałeś, bądź nie chciałeś widzieć wcześniej. Seks bez haju już taki fajny nie jest.

Edytowane przez Iranosh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iranosh napisał:

Nie uważam się za takowego, choć nie powiem to fajne uczucie kiedy widzisz, jak faceci biegają za dupami a Ty w sobie masz taki wewnętrzny spokój. 

Mam tę moc, mam tę moc (muzyczka z Krainy Lodu).

 

16 minut temu, Iranosh napisał:

Seks bez haju już taki fajny nie jest.

Prawda nie ma co.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Iranosh napisał:

jak faceci biegają za dupami a Ty w sobie masz taki wewnętrzny spokój. Idziesz sobie powoli swoją ścieżką. Po prostu.

 To racja to świetne uczucie

 

45 minut temu, Iranosh napisał:

Seks bez haju już taki fajny nie jest.

 No fakt to nic specjalnego tak naprawę już większe przygody ma się z własną ręką

 

Mój komentarz o samcu alfa był podszyty ironią wybacz jeśli cię to dotknęło

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

 No fakt to nic specjalnego tak naprawę już większe przygody ma się z własną ręką

 

Subiektywna opinia. Ot co. Kto wspominał coś o ręce? ;)

 

25 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Mój komentarz o samcu alfa był podszyty ironią wybacz jeśli cię to dotknęło

 Dlaczego miało mnie to dotknąć? :D Tak, jak już wspomniałem, nie uważam się za takiego. Nigdy na siebie nie patrzyłem w ten sposób i nie zamierzam. Prawdziwy przywódco stada..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.