Skocz do zawartości

Abstynencja seksualna


deleteduser78

Rekomendowane odpowiedzi

Można gadać, że atrakcyjne kobiety też mają swoje problemy ale jednak nie ma absolutnie porównania, mają one bajecznie łatwe życie w porównaniu do brzydkich koleżanek ;)Właściwie w porównaniu do większości ludzi, bo przystojny facet też ma fajnie, ale nie tak bardzo jak piękna kobieta. Plusów bycia atrakcyjnym jest MNÓSTWO. A jak się jest łądnym i jeszcze ma się w głowie to i owo to już w ogóle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maggienovak napisał:

Wystarczy, że od dwóch miesięcy muszę hamować i przerabiać reakcje gadziej częsci mojego mózgu. Pracuję w męskiej branży, ze mną na dziale pracują dwie atrakcyjne kobiety. 

Od owych dwóch miesięcy widzę, że koledzy inaczej traktują owe dwie koleżanki, a inaczej mnie. 

Jeśli już chcesz/potrzebujesz mieć winowajcę obwiniaj tych "koleguff".

Sam pracuję w typowo męskiej branży, na stanowiskach nie związanych z produkcją jest zatrudnionych sporo kobiet. Jako że pracujemy z, hmmm....? specyficznym produktem, dziewczyny zatrudniane są wg. pewnego klucza - krótko mówiąc: są śliczne. Są też "mniej śliczne", ale związane z produkcją, w tym jedna jest naprawdę kumata babka. Robi swoje i to robi to Bardzo Dobrze. I cieszy się niesamowitą estymą mojego zespołu. Nikt, nigdy nie odmówił jej współpracy i pomocy. Z tymi ładnymi moje chłopoki flirtują, ale radzić muszą sobie same - przynajmniej w pracy, przynajmniej w ramach swoich obowiązków.

6 godzin temu, maggienovak napisał:

Gosia, nie wolno być chamską wobec koleżanek, nie wolno Ci zazdrościć, dobrze, że mają pomoc ze strony kolegów. Gdybyś wyglądała jak one, to być może koledzy podobnie by się zachowywali wobec Ciebie,ale Tego nie wiesz. Daj se z tym spokój. Idź do pracy jutro, dobrze wykonuj swoje obowiązki, bądź miła, nie wolno być płytkim

Rób swoje i rób to dobrze. Jeśli "koledzy" tego nie docenią - to nie Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2018 o 20:55, JoeBlue napisał:

Rzecz w tym zeby sie puszczaly ze mną.

Przeciwko puszczalskim nic nie mam. To bardzo korzystne zjawisko. Jesli takowa - jak słusznie zauważyłeś - puszcza się ze mną - w to mi graj :)

A to, czy puszcza się jeszcze z kimś innym - a tego to nigdy nikt nie wie.

Oczywiście można szacować prawdopodobieństwo ale to zazwyczaj są mało precyzyjne kalkulacje i często prowadzące do bardzo błędnych wniosków.

Aczkolwiek jesli takowa na przykład w przeszłości zdradzała męża - to najczęsciej robi mniej problemów niż taka, ktora nigdy w bok nie skakała. Co także jest szacowaniem obarczonym ryzykiem - bo jesli deklaruje, że ona taka wierna - to wiadome jest jedno - że deklaruje. A to tylko deklaracja, w dodatku najczęsciej ustna :). A u kobiety nie zawsze, ba mało - rzekłbym, iż wręcz rzadko, że tak zacytuję - "z obfitości serca usta mówią" (Łk. 6:45)

 

Niektore kobiety głoszą, że "nie mogę mu dac tak szybko bo co on o mnie pomyśli ?" - jest dość śmieszna. Bo to, że dama akurat szybko ze mną do łózka poszła - nie oznacza, że chodzi tak samo szybko do łózka z innymi. Bo mogłem mieć w sobie "to coś" co jej przypasowało i tylko z tego powodu nie robiła ceregieli.

I odwrotnie - to, że zazyczyła sobie "bym z nią najpierw pochodził" i oddała mi się dopiero po na przykład miesiąciu znajomości - również nie oznacza, że innemu facetowi postawi identyczne obostrzenia.

 

A poza tym to ja obecnie jestem zbyt leniwy by się przesadnie starać o względy kobiet.

Jak mi kobieta pasuje - krotka piłka - seksimy się, a jak nie - to znajdę inną.  Walczyć, zabiegać, starać się, uwodzić ? Nieee, no bez przesady.

Nie róbmy konkurencji białorycerstwu. Niech i ci "bracia mniejsi" mają trochę materiału obróbczego. Niech wezmą w dupę i przez to może prędzej zmądrzeją :)

 

Mimo, że nasz kraj jest naprawdę nieszczęsliwy - to póki co jeszcze trochę kobiet w nim zostało i spokojnie da sie z tego wybrać fajne kąski :)

 

Reasumując - to, że dana kobieta puściła się lekko, łatwo i przyjemnie ze mną - nie znaczy, że zrobi to z innym. I odwrotnie - to, że mnie "przechodziła" - nie jest żadną gwarancją iż ona taka porządna.

Najczęsciej świadczy o czymś innym - że dałem się wpakować "na orbitera". Nierzadko jednego z wielu :)

Szkoda na to prądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze są te które, są ładne ale maja niską samoocenę. Jak taka trafi na wspomnianego wyżej psa na baby to pozamiatane, kilka komplementów jakaś kawka i poszły konie po betonie. Wszyscy zadowoleni, ona - bo ktoś ją docenił, on - bo sobie porucha małym kosztem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 22.02.2018 at 9:03 AM, Tomasz skomplikowany said:

Facet tzw pies na baby niestety do długiego związku się nie nadaje,takiemu tylko dupy w głowie.Żal mi ludzi których ich własny członek rozdaje karty i myśli za nich 

Za duzo zaprogramowania w mozgu.

Kogo obchodzi dlugi zwiazek?

Jak to mowia - zal za grzechy to duzo zalu za malo grzechu.

 

 

Florence:

Moim zdaniem jesteśmy zwierzętami.

Rozejrzyj sie dookola i zobacz jak sie zachowuja twoi znajomi i znajome.

 

maggienovak:  atrakcyjne panie są mniej aktywne seksualnie .

Nie musza byc. Sa atrakcyjne. Samce i tak beda dookola nich tanczyc.

Ze one wciaz beda na seksualnym glodzie to inna sprawa.

Psychika kobiet tak dziala.

"Pelno wody dookola a nie ma co pić." - to cytat.

Kto go zna?

 

Sonic:

Nie powiedziales kiedy ostatni raz jadles dobry obiad.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja moglbym miec BMW ale nie chce zeby sasiedzi mnie znienawidzili i rysowali mi je gwozdziami.

W koncu po miescie i tak jezdzi sie 20/h wiec mam 13-letniego japonczyka i jestem zadowolony, jak i pewnie 99,9% tego forum w podobnej sytuacji.

W sumie wciaz nie odpowiedziales na pytanie.

Nie musisz oczywiscie.

Tak tylko dyskutujemy a ja, nawet tego nie chcąc, jestem złośliwym skurw-synem w dyskusjach.

Pewnie mam takie geny.

Co moge zrobic?

Shit happens.

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sonic napisał:

@JoeBlue Nie bądź taki chojrak, bo te twoje materacyki to i ja mógłbym mieć jak i pewnie 99,9% tego forum. Nie masz czym imponować.

Mimo wszystko myślę, że @JoeBlue to dobry ruchacz i jednak niekoniecznie 99,9% forum mogłoby mieć te jego laski :P 

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.