Skocz do zawartości

Dziewczyna borderline ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia, jestem z dziewczyna od 6 lat, zawsze były między nami kłótnie ale jakoś szło do przodu zawsze. Od jakiegoś czasu mieszkamy razem w wynajmowanym mieszkaniu. Ostatnio była podbramkowa sytuacja i ona zaczęła się żalić swojej mamusi. Powiedziała ze mało zarabiam (2500 netto ). Mam teraz ciężki okres bo kończę studia dzienne i tak naprawdę pracuje i jeżdżę na studia raz w tygodniu i to pochłania duzo kasy ale ona tego nie rozumie. Ona pracuje w hotelu i ma duże napiwki i dogaduje mi ze jej jeden napiwek to moja tygodniówka. I tak na koniec myślicie ze pytania od jej matki typu czy ja wogole dam rade utrzymać rodzine są w porządku ? Bo ja właśnie kończę inżyniera a moja dziewczyna skończyła guwnokierinek i trochę mi się nie podobają takie pytanie szczególnie ze ma w swoim domu druga córkę z mężem i masą dzieci na utrzymaniu. Co myślicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, typowe kobiety. Piszesz, że inżyniera kończysz, a z tego co wiem największe zapotrzebowanie na rynku i najlepsze perspektywy zawodowe są właśnie dla inżynierów. Niestety panie chcą mieć wszystko już, teraz, zaraz, natychmiast i nie biorą pod uwagę tego, że jeszcze studiujesz i dopiero po obronie oraz zdobyciu większego doświadczenia zawodowego Twoje dochody mogą znacznie wzrosnąć. Wtedy, Ty możesz zacząć docinać, że jeden jej napiwek to jak u Ciebie godzinówka;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, robinho napisał:

myślicie ze pytania od jej matki typu czy ja wogole dam rade utrzymać rodzine są w porządku ?

- Nie. Nie dam rady. I dlatego muszę znaleźć egzemplarz tańszy w eksploatacji. Pani weźmie ją nazad.

 

Ps.

Zmień tytył, to nie borderka, to normalna baba.

I zastosuj się do regulaminu, zanim moderacja Cię pozamiata.

Edytowane przez Mnemonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z czegoś takiego spierdalał jak najdalej. Tutaj w pakiecie z tą kobietą masz jej mamusię. Będą dopierdalać ci na każdym kroku, bo to jak ma wyglądać wasze życie będzie ustalane między twoją panną i jej matką, a ty nie będziesz pytany o nic tylko rozliczany. To jest zjebana sytuacja na maksa.

 

mój szwagier tak ma, nie pytajcie jak to wygląda....

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja dziewczyna przesadziła mówiąc mamie ile zarabiasz. Na całym świecie wielkość zarobków to poufna sprawa każdej osoby. Nawet gdybyś zarabiał 6 tyś netto nikt nie ma prawa tego wiedzieć chyba, że sam komuś powiesz. To należy się Twojej dziewczynie opieprz. A co do pytania to jest normalna kobieta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś swój chłop studiujesz i pracujesz... brawo!!!

Ja kiedy byłem na gownokierunku sprzedawałem jedynie używki. 

 

Co do twojego pytania, mój kolega dostaje to samo pytanie (3 dziecko wdrodze) i nie kuma co jest nie tak... a ona się naogląda znajomych na fb ze ten się buduje ta z wczasów wróciła, a ona biedna nic...

 

Dopierdalanie będziesz miał do końca życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze jestem ogarnięty najbardziej z nich wszystkich, jak coś do zrobienia to zawsze ja, bo on to się na wszystkim zna ale zięciu w domu mieszka i nie może pomoc, bo ma dzieci przecież . Najbardziej mnie dobija w jej rodzinie dobija to, ze rzucają jakieś hasło typu kupcie mieszkanie, albo dzialke i takie życzeniowe myślenie zamiast pragmatycznego. Kompletnie nie zdają sobie sprawy jak niektóre rzeczy działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat

1 Wstaw avatar

2 Przedstaw się w odpowiednim dziale i zapoznaj z regulaminem 

 

2 godziny temu, robinho napisał:

I tak na koniec myślicie ze pytania od jej matki typu czy ja wogole dam rade utrzymać rodzine są w porządku ? Bo ja właśnie kończę inżyniera a moja dziewczyna skończyła guwnokierinek i trochę mi się nie podobają takie pytanie szczególnie ze ma w swoim domu druga córkę z mężem i masą dzieci na utrzymaniu. Co myślicie ? 

Odnośnie przyszłej, niedoszłej teściowej na to chamskie zapytanie tak: 

 

"Szanowna pani ja kończę studia, po których za kilka lat będę pracował i zarabiał od 10k w górę, pani córka gównokierunek po, którym będzie piła kawkę z koleżankami za pensję minimalną, a na jakąkolwiek podwyżkę będzie mogła liczyć tylko wtedy gdy zacznie obciągać szefowi", krótko, chamsko pokaż gdzie jest ich miejsce i jakie to wielkie szczęście i wyróżnienie, że córa ma przywilej zajmowania się twoim kutangiem.

 

Z chamami trzeba chamsko i tyle. Do tego koniec usług wszelakich dla jej rodziny.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.