Skocz do zawartości

Czy wygląd w seksie ma dla was znaczenie jeśli chodzi wam tylko o seks?


Natii

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam z ciekawości głownie panów, ale też i kobiety ;) Czy ktoś musi wam się podobać fizycznie żeby być z takim kimś choćby w seks-układzie, czy wygląd w tym wypadku jest obojetny i będziecie się w stanie spotykać na seks nawet z kimś małoatrakcyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie, ładne ciało, bez rozstępów, plam czy innych oszpeceń. Typ sylwetki jaki się preferuje to kwestia indywidualna, osobiście lubię zgrabne panie o wysportowanej sylwetce i jędrnym ciałku (ale nie nadmiernie umięśnione). Oczywiście żadnej zwisającej skóry, obwisłych piersi czy pośladków to jest mówiąc delikatnie niesmaczne. Wszelkiego typu choroby skórne itp. z miejsca panie deklasują. 

 

Jeśli chodzi o twarz, to jest drugoplanowa, grunt żeby nie była szpetna, wystarczy przeciętna fizjonomia jak ciało jest fajne, a skill w łóżku na dobrym poziomie.

 

   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ma znaczenie. Jak można kochać się z kimś, kto nie jest dla Ciebie pociągający? Nie wyobrażam sobie tego.
Dla mnie, w odróżnieniu od Pana wyżej, to twarz jest najważniejsza, a jakieś inne niedociągnięcia, typu małe piersi, czy rozstępy nie są dla mnie problemem, ale też bez przesady.

Twarz u mnie na pierwszym miejscu, ale ciało też musi być w moim typie.
No i mam fetysz brzucha, więc jakieś blizny na brzuchu, czy inne defekty, to dla mnie za dużo. :D
Soł, in maj opinjon: twarz>brzuch>reszta ciała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, blck.shp napisał:

Pewnie, że ma znaczenie. Jak można kochać się z kimś, kto nie jest dla Ciebie pociągający? Nie wyobrażam sobie tego.

Otóż to. W przeciwnym wypadku to przecież masochizm, a chyba mało kto uprawia seks wyłącznie w celach reprodukcyjnych ;) Ma być przyjemnie : )
Dla mnie clue sprawy stanowi twarz, nie mam fetyszu wysokiego wzrostu (jest nieistotny), ale fajne rysy twarzy są bardzo ważne. Zwłaszcza mam słabość do ciepłych, brązowych oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Natii napisał:

Czy ktoś musi wam się podobać fizycznie żeby być z takim kimś choćby w seks-układzie, czy wygląd w tym wypadku jest obojetny i będziecie się w stanie spotykać na seks nawet z kimś małoatrakcyjnym?

Musi być ładna, szczupła i posiadać kobiece walory w jak największym rozmiarze :)

A jak nie ma to co bym chciał to trudno...obniżam poprzeczkę ale nie za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie poszedł bym w kopulację z kobietą dla mnie nie atrakcyjną.O ile twarz wystarczy przeciętnie ładna, to zwis cyca, płaskodupie, spory cellulit, itp mocno mnie odrzuca i już wole se zrobić dobrze sam :)

Jest też jedna rzecz której nie potrafię przetrawić nawet gdy cała reszta jest ok - brzydka cipka i włosy tam gdzie nie trzeba...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wygląd jest istotny. Kręcą mnie przystojniaki- to wiadomo. Ale u mnie najważniejsza jest chemia i to żeby mężczyzna mnie pociągał bo nie zawsze tak jest. A żeby mężczyzna mnie pociągał to musi mnie w nim coś zafascynować i nie może nosić zbroi, a to się rzadko spotyka, tzn póki co w ogóle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lalka napisał:

Oczywiście, wygląd jest istotny. Kręcą mnie przystojniaki- to wiadomo. Ale u mnie najważniejsza jest chemia i to żeby mężczyzna mnie pociągał bo nie zawsze tak jest. A żeby mężczyzna mnie pociągał to musi mnie w nim coś zafascynować i nie może nosić zbroi, a to się rzadko spotyka, tzn póki co w ogóle. :D

A ja to bardzo gustuję w rycerzach, zupełnie serio! :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo wypity jestem... wieczorna modelka/sex bomba czasami nad ranem okazywała się zupełnie kimś innym, a jaki kac był. Dlatego alkochol na imprezach jest złym doradcą.

 

Wracając do tematu - tak ma znaczenie.

Edytowane przez Pytonga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczne jest, że aby w ogóle ktoś pomyślał o seksie z kimś to musi mu się podobać ogólnie ta osoba, w moim przypadku samica musi mieć ładne ciało, a pod tym pojęciem kryje się:

- brzuch, fajnie jakby był płaski

- piersi (powinna mieć, nie za duże)

- piękne nóżki a w szczególności pośladki :wub:

- długie włosy też są pociągające

- twarz musi być akceptowalna, czyli tak od 6-7/10 wzwyż ( przy posiadaniu większości z ww. punktów)

Wiem, wybredny jestem :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie twarz jest drugorzędna, najważniejsze żeby nie była gruba,  np. z paniami ok. 100 kg to może być niebezpieczne, można się nabawić urazów, nie mówiąc o zniszczeniu łóżka, prysznica itd... A jak ją wkurzysz to jeszcze ci po wszystkim może wpierdol spuścić:D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię szczery męski uśmiech, jeszcze jak idzie w parze z hipnotyzującym spojrzeniem - to bajka. Chemia musi unosić się w powietrzu. Lubię też jak facet jest wyższy żebyśmy nie wyglądali jak wieża Eiffla z przybudówką, kiedy założę szpilki :PPodobają mi się też silne ramiona i mam słabość do zadbanego torsu. 

Co do blizn/defektów, sama nie jestem idealna, więc byłabym w stanie zaakceptować, gdyby była chemia. Np. 'kolega' z mojego wątku miał spore nieestetyczne znamię na klatce piersiowej. Kompletnie by mi to nie przeszkadzało, bo był w moim typie po prostu :)

Edytowane przez alice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia długość ramy do obszerności nadwozia, zawieszenie zdecydowanie terenowe.

Zderzaki muszą harmonizować z areo dynamiką linii nadwozia. 

Duży bagażnik na rodzinne wypady.

Mało szpachli bo się potem lakier odparza i szybko ogniska rdzy wychodzą.

O modelu prosto z salonu niema mowy bo nie wiadomo czy niema wad fabrycznych/ukrytych. Taki lekuchno przechodzony(wyprzedaż rocznika z rocznika temu).

Nie może być z byt markowy bo wtedy jest za drogi serwis fabryczny.

Najlepiej jak dość popularny model więc nie będzie kradzieży(zazdrości). 

Gama kolorystyczna pasująca raczej do europy(Landrowerom/harpaganom z wysp zdecydowane nie świnie/owce wozić).

Szmaty z USA tyż raczej paliwo żerne .

 

Jeśli wygląd się nie liczy i ktoś lubi jechać zgniłym szerszeniem to jego sprawa, jedyny szerszeń to "green 

hornet" ale to inna bajka.

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.