Skocz do zawartości

Kino w pojedynkę


marios27

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano bracia :)

Praktykujecie pojedyncze wypady do kina czy zawsze z kimś serwujecie sobie te przyjemność. Dzisiaj po pracy z racji dobrego filmu "Winchester - dom duchów" gdzie pierwotnie z bratem miałem się wybrać poszedłem sam bo niestety zapalenie oskrzeli zatrzymały go w łóżku. Jak się czujecie oglądając w pojedynkę film? Naturalnie czy trochę dziwnie/sztywno/niezręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła rzecz.
Wielki filozof, pisarz i wykładowca marketingu z Częstochowy chodzi sam do kina Rumcajs - a to coś znaczy.

Mam nadzieję, że postawiłem Twoją sytuację w odrobinę jaśniejszym świetle, bo skoro to robią wybitne jednostki, to znaczy że nie ma w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marios27 chyba nie łapiesz po co jest kino, co? Docelowo chodzi się tam oglądać filmy/animacje fabularne. Rozumiem że jak idziesz sam do sauny to lecą teksty typu "I co? Nikogo nie przeleciałeś?" Luuudzie, niektóre komentarze tutaj dobić potrafią. Ja zawsze chodzę do kina żeby obejrzeć film na który się zapatruję, czasem idę z bratem, oglądamy film w milczeniu. Nie obrażając Cię ale to pytanie jest dla mnie tak dziwne że równie dobrze mogłoby brzmieć, "jak się czujecie stawiając klocka będąc w toalecie w pojedynkę". :) Przecież to najnormalniejsza rzecz stary, musisz mieć trochę wypaczony na to pogląd.

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lxdead napisał:

@marios27 chyba nie łapiesz po co jest kino, co? Docelowo chodzi się tam oglądać filmy/animacje fabularne. Rozumiem że jak idziesz sam do sauny to lecą teksty typu "I co? Nikogo nie przeleciałeś?" Luuudzie, niektóre komentarze tutaj dobić potrafią. Ja zawsze chodzę do kina żeby obejrzeć film na który się zapatruję, czasem idę z bratem, oglądamy film w milczeniu. Nie obrażając Cię ale to pytanie jest dla mnie tak dziwne że równie dobrze mogłoby brzmieć, "jak się czujecie stawiając klocka będąc w toalecie w pojedynkę". :) Przecież to najnormalniejsza rzecz stary, musisz mieć trochę wypaczony na to pogląd.

Kolego nie mam wypaczonego  poglądu, zadałem tylko normalne pytanie i wiem po co jest kino nie musisz mnie uświadamiać i dla mnie nie jest to dziwne ze samemu sie idzie ale widzę że to ty próbujesz mi wmówić że bez laski iść to jest po prostu istna tragedia i robię z tego jakiś problem

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do kina zawsze chodzę z kimś, gdyż jestem bardziej introwertykiem i większość czasu spędzam sam, czasem całe dnie, więc dla mnie pójście na miasto, do kina czy pubu to rodzaj "odchamienia się" i spędzenia tego czasu w jakimś gronie i nie wyobrażam sobie spędzać w ten sposób czasu sam. Jednak jeśli ktoś woli iść do kina sam - nie widzę w tym nic złego, w kinie i tak zazwyczaj nie rozmawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 tygodnie temu postanowiłem się wybrać sam do kina i nie żałuję, teraz jak do kina, to tylko sam. Lepsze skupienie, lepszy odbiór, byłem bardziej wczuty. Fajna sprawa, polecam ;) Jak powiedziałem swojej pannie, że idę do kina sam, tak do tej pory mi nie wierzy i myśli, że wziąłem na bank jakąś koleżankę, bo jak to samemu, trzeba przecież z kimś heh :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli film przynudza to lepiej iść z kimś. Wtedy mniej się nudzi. Ja mam już taki nawyk, że jak coś oglądam online i są denne sceny jak w najnowszym Blade Runerze to przewijam i nie tracę czasu. W kinie niestety trzeba to przeboleć a zwłaszcza kilkunastominutowe reklamy na początku. Towarzystwo zawsze urozmaica ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marios27 A jakbyś zareagował gdybyś siedział w kinie z kimś a na sale wchodzi sam jakiś facet i siada sobie w fotelu. Pewnie byś zerknął i nie zwracał dalej uwagi.

 

Jeśli już koniecznie chcesz uniknąć spojrzeń innych ludzi, że przyszedłeś sam - kup bilet online (jeśli się da) i wejdź na salę w trakcie reklam jak światło jest zgaszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator

Hehe no srebrny serfer miażdży system :P To taki typowy wędrownik i odkrywca prawdy, który szuka swojej zaginionej planety wraz z utraconą ukochaną (własnego miejsca na świecie). No po prostu odyseja kosmiczna :) Tak btw. dzięki niemu nasza planeta przetrwała i nie została zjedzona przez Galaktusa (nie mylić z kaktusem) xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator

No musieli mu dać jakąś słabość bo inaczej były nie do rozwalenia :D tank i dps w jednym a nawet i healer. Tak mi się przypomniało, że na konsole były bijatyki z komiksowymi postaciami z universum Marvela oraz DC. Moją ulubioną bijatyką jest seria Soul Calibur. 

 

A kino to każdy ma w dupie co kto robi. Jedynie nie można hałasować i świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.