Skocz do zawartości

Nawiedzony dom w pewnej wsi na Lubelszczyźnie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Wróciłem przed chwilą z restauracji, ze spotkania klasowego z liceum. Rozmawiałem tam z przyjacielem na pewien interesujący temat. Mieszka on we wsi na Lubelszczyźnie (południowo-wschodnia część). Opowiadał mi o "nawiedzonym domu", w którym na najwyższym piętrze wieszali się ludzie (w celu umorzenia długów, które po ich śmierci nid przechodzą na bliskich), czyli pewnie początek lat '90, kiedy wartość pieniądza się szybko zmieniała (transformacja ustrojowa i inflacja). Powiesiło się około 4-5 ludzi.

Już wcześniej mi mówił o dziwnej "atmosferze" panującej wokół tego domu i wewnątrz, a szczególnie na strychu.

Poszedł pewnego dnia z kumplami i porobił zdjęcia.

 

28034138_764073160451997_1577419884_o.jp

 

28033957_764073190451994_2082194733_o.jp

 

28126408_764073140451999_1457078000_o.jp

28081836_764073183785328_199235260_o.jpg
A tu już koło domu:
28080627_764073177118662_1725570899_o.jp

 

Jak można zauważyć występują dziwne zakłócenia. Wystąpiła także inna "dziwna" rzecz - nagle baterie w telefonach zaczęły padać. Z 50% w parę minut zaczęło spadać do 0. We wszystkich telefonach.

Da się to jakoś wyjaśnić? Co to może być? Mogę podać dokładny adres, jak ktoś chce to naprawdę sprawdzić.

PS. To jest stara opuszczona suszarnia w lesie...

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka fascynowałem się zjawiskami paranormalnymi w sumie interesuję mnie to do dzisiaj ale w mniejszym stopniu sam osobiście "wierzę" zdj to dobry sposób na złapanie anomalii a co do jedzenia baterii to duch pobiera energie do ukazania się lub zamanifestowania swojej obecności chcąc zapewne dać znak zgromadzonym tam że mają"wypierdalać".

 

No panowie jak zaraz tam wszyscy pojedziemy to zaraz każdy każdego pozna haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski na fotkach wyglądają jak "zaklucenia" elektromagnetyczne generowane przez sieci wysokiego napięcia albo od stacji transformatorowej tyle że musiały by być zrobione w ich bezpośrednim otoczeniu w odległości kilku metrów.

Podobnie też zachowywał by się telefon gubiąc zasięg starał by się zwiększac moc i pruboac logować dostępnych przekaźników.

Dla ciekawości można by zainstalować na telefonie apke - miernik pola magnetycznego.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojkr napisał:

elektromagnetyczne generowane przez sieci wysokiego napięcia

Czyli można przypuszczać, że jest tam "jakaś forma energii"

 

Chyba w każdej okolicy znajdzie się coś "nawiedzonego"

https://www.google.pl/search?client=firefox-b&dcr=0&ei=4NiDWpf6JYmVsAH8gpn4AQ&q=nawiedzone+domy+w+polsce&oq=nawiedzone+dom&gs_l=psy-ab.1.1.0l10.53478.54183.0.56560.2.2.0.0.0.0.122.223.0j2.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.2.221...0i7i30k1.0.Eg6C9VYWoxs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bateria zimniejsza w tel tym szybciej się rozładowuje, a jak już jest fest zimna to może się telefon wyłączyć i pokazywać poziom naładowania 0% nawet jak wcześniej było 100%.

Tutaj widzę zdjęcie śniegu czyli zimowa pora może mróz, wiatr chłopaki pewnie trzymali telefony w reku gdzie były wystawione na niską temperaturę nie to co w ciepłej kieszeni jako latarki/aparaty ekstremalne warunki dla baterii smartfonów, to może być przyczyna "rozładowywania" się nagle z 50% do 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem teorię, że to nie duchy powodują awarię sprzetu, tylko pole elektromagnetyczne. To samo pole powoduje też włączenie nieużywanych normalnie obszarów ludzkiego mózgu, umożliwiających postrzeganie tego typu zjawisk. Inaczej mówiąc: duchy sa wszędzie, ale tam, gdzie występuje takze pole elektromagnetyczne o pewnych właściwościach, da sie je zauważyć. gdyby ktoś chciał to zbadać, to zdaje się że nadal można wynająć na jedną noc nawiedzony dom w Jeleniu. Profil FB: https://www.facebook.com/DoomWJeleniu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.