Skocz do zawartości

Mexico mówi prawdę o Kononie Bożym!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Meksyk nagrywa sam albo robi streamy w towarzystwie Majora. Ma dosyć odpałów Krzyśka, który jest podatny na każde słowo i na wszystkich donosi. Internetowi trolle dzwonią ciągle do Kononowicza i wmawiają mu np. to, że Mexicano biega nago po ulicy. Swojego czasu Magical zrobił live'a z Kononem, który najpierw nadawał na najbliższych, a potem żalił się tym drugim, że to Magical jest złym człowiekiem i w jego towarzystwie działa się mu krzywda. Nic dziwnego, skoro Krzysztofa zabierają co jakiś czas do Choroszczy na badania (znajduje się tam szpital psychiatryczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz swoje "nie" w taki sposób, który odrzuca jakiekolwiek wątpliwości, jakbyś znał prawdę absolutną na temat ich relacji. Trochę to dziecinne, takie "nie!" dziecka, które chce żeby było po jego myśli.

 

Tymczasem prawda może być o wiele bardziej wielowymiarowa, niż Twoje jej wyobrażenie. Kim jest ten Mexico, co on osiągnął? Bez Konona nie istnieje, bo kto będzie słuchał tego, jak połyka własne gluty mówiąc czy chwali się piciem własnego moczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby szukania drugiego dna w mojej wypowiedzi. 

56 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tymczasem prawda może być o wiele bardziej wielowymiarowa, niż Twoje jej wyobrażenie.

Zgadza się, znamy tylko to, co przedstawiają na filmach. W tym uniwersum jest za duży młyn, by się połapać, od czego się zaczęło.

W odniesieniu do picia moczu, chyba wiem na kogo chciał się wzorować Meksyk. :D

 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mexico już jakiś czas sobie daje rade bez konona, więc aż tak bardzo nie jest mu potrzebny. Faktem natomiast jest to, że dzięki niemu w ogóle ktoś taki jak Mexico się wybił. 

To co Mexico mówi, to praktycznie nic nowego. Wcześniej już dało się słyszeć takie głosy, że Konon jest tak a nie inny, pisali o tym ludzie z jego miasta. 

Najbardziej jednak mam mieszane uczucia odnośnie tego, że on tak zaczął wywalac brudy publicznie. Choćby ze względu na starą współpracę powinien przemilczec temat konona. 

Przepraszam, że to powiedziałem, całe te, ogółem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trudno jest cokolwiek ocenić jednoznacznie, ponieważ widzimy tylko wycinki z ich życia :>

 

Co do Mexico, to wiemy że prawdopodobnie jest alkoholikiem, zmienia zdanie, słowo dla niego nie istnieje - teraz jest na fali, bo ludzie chcą usłyszeć brudy o Prezydencie, i strimuje z Majorem. Co zrobi sam bez prezydenta i majora? Co ma ludziom do zaoferowania? Picie moczu na długo nie przyciągnie publiki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak wiem, że to temat z Lutego...

W dniu 14.02.2018 o 14:09, typiarz napisał:

Najbardziej jednak mam mieszane uczucia odnośnie tego, że on tak zaczął wywalac brudy publicznie. Choćby ze względu na starą współpracę powinien przemilczec temat konona. 

Przepraszam, że to powiedziałem, całe te, ogółem ?

 

Ja tam się Mexicano nie dziwię, że zaczął wtedy wywalać brudy na wierzch.

Przecież to było tak, że Kononowicz dostał od widza paczkę, w której był portfel dla Mexicano

A wiecie co Krzysiek powiedział jak zobaczył ten portfel? ,,On nic nie dostanie!" - Jarek zobaczył to na filmiku i tak się tym wkurzył, że zaczął dopiero na niego najeżdżać.

 

W dniu 14.02.2018 o 22:55, Marek Kotoński napisał:

Co do Mexico, to wiemy że prawdopodobnie jest alkoholikiem, zmienia zdanie, słowo dla niego nie istnieje - teraz jest na fali, bo ludzie chcą usłyszeć brudy o Prezydencie, i strimuje z Majorem. Co zrobi sam bez prezydenta i majora? Co ma ludziom do zaoferowania? Picie moczu na długo nie przyciągnie publiki ?

Akurat Mexico słynie z tego, że zawsze coś znajdzie do nagrywania.

Po utracie Konona zaczął się bawić w porannego vlogera - średnio wyszło

Następnie zabrał się za gotowanie i szkołę przetrwania - parę filmików z tego było ale potem zrobił kilku miesięczną przerwę od nagrywania.

Jak wrócił to zaczął nagrywać o niczym.

Teraz znalazł nowy kontent na kanał - nagrywanie bezdomnych, prowadzi nawet projekt o bezdomności (nagrywa dwóch bezdomnych i próbuje ich wyciągnąć na prostą) - Zródło poniżej:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.