Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bawił sie ktoś kiedyś? Ja od kilku miesięcy nakręcam sie żeby wrócić do zajawki z gimnazjum kiedy latało sie jakimiś elektrycznymi szajsami. Ale obiecałem sobie, że każda decyzja o kupnie zabawki musi we mnie najpierw dojrzeć przez pare miesięcy i jeśli nadal będę tego chciał to znaczy że to jest prawdziwa miłość ? ? ? zastanawiam sie nad :

 

http://www.rctrax.pl/hpi-baja-5sc-26cc-15-2-4ghz-rtr-black/7511/

 

10kg, 3KM, Silnik 0,26cm3, prędkość do 70km/h.

Prawilna spalina nie żaden tam femi-elektryk ktorym polatasz 30min i ładujesz aqu 12h....

Niedaleko mnie jest kozacki tor do ofrołdów gdzie profesjonaliści od czasu do czasu robią zloty.

 

Chyba w końcu pora założyć spodnie :D

 

Ps. Asfaltówki chodZą po 2k i rozwijają nawet 100km/h ale brak infrastruktury.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Rok temu kupiłem sobie spalinowy samochodzik RC. Skala 1:10. Petarda dałem 800zł ale w końcu mogę sobie pozwalać na takie rzeczy. W wolnej chwili sobie rozkręcę poczyszczę itp. PS. Pamiętam ból mojej ex, że jestem dzieciak :D cóż ...ona odeszła a autko zostało.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

 Pamiętam ból mojej ex, że jestem dzieciak :D cóż ...ona odeszła a autko zostało.

To jest nieciekawe, w mojej rodzinie zawsze rządziła silnie manipulująca siostra plus jej rodzinny 5 os wianuszek i zawsze byłem obśmiewany przez nich ze szwagrem i siostrzeńcem włącznie że tylko się bawię i wygłupiam w życiu zamiast być poważnym a w domyśle pomagać im a nie rozpieprzać kasę. Sami nigdzie nie byli,nic nie widzieli a 95% pary idzie w działania pokazowe. Do dziś w wielu sprawach się waham bo całą ,praktycznie całą rodzinę mam przeciwko sobie. Nie wiem tylko czemu mi czasem zależy na zdaniu tych frustratów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Miałem podobnie aż w końcu stwierdziłem, że trzeba robić to na co ma się ochotę i mieć w dupie zdanie innych. Zdrowy egoizm. Chcę sobie kupić teraz coś do latania :D i zrobię to mimo, że pewnie będzie później gadane, że zamiast żony to jeździ po parkingu albo lata jakimś gównem. Może nie ze strony kolegów a raczej rodziny. W końcu to moje życie. Ty rób to co chcesz/lubisz nie koniecznie musisz mówić co zamierzasz bądź planujesz :) tak jest najlepiej. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno odkurzyłem swojego piździka RC Link. (wersja szczotkowa). Akumulator 2S 1,9Ah (w oryginale był Ni-Mh 1,1Ah). Kupowany jakieś 5-6 lat temu,z myślą o drifcie. Jako, że mamy zimę, pośmigałem trochę po lodzie, po śniegu, ale jednak, jak wiadomo, bez kontry to nie jest to samo. W przyszłości zamierzam wymienić tylni dyfer na metalowy i wszczepić nowy silnik i ESC, wtedy będzie można poszaleć.

 

@Król Jarosław I Przed kupnem KAŻDEGO modelu RC, szczególnie off-roadowego, sprawdź dostępność części zamiennych, bo sypią się niemiłosiernie. Wiem z doświadczenia.

 

P.S. Zna ktoś jakieś aktywne forum RC naziemnych? Szukałem, nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyR wiesz to że laski tak skrzeczą to mi to lata ale miałem nadzieję że z chłopakami z rodziny uda się nawiązać fajną znajomość ,że na moim przykładzie zrozumieją że można trochę inaczej żyć ale oni śmieją się równo z laskami i to trochę kurde boli. Sory za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.