Skocz do zawartości

14 lutego - Ważny dzień!


Rekomendowane odpowiedzi

Św. Walenty....patron chorych psychicznie :lol:. Coś narzeczy w tym całym dniu "zakochanych".

Sztuczne święto marketingowe mające być kolejnym powodem do wyciągania kasy ... Nie kupisz, nie zaprosisz, ...jesteś świnia i mnie nie kochasz.... Maiłem kolegę, który na walentynki wziął kredyt w prowidencie, kupił kolczyki i łańcuszek z wisiorkiem , zaprosił łaskę do kina a potem na wystawna kolację ....dwa miesiące po laska mu oświadczyła że do siebie nie pasuja,  że jest niedojrzały....a ona poznała dojrzałego kolesia z fajna furą i własnym mieszkaniem.

Suma summarum jemu z 1000 zł zostało do zapłacenia 2000 ... ale wiedza i doświadczenie jest bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

W tamtym roku miałem doła, że nie mam swojej mysi pysi i nie jestem z nią w Paryżu, gdzie wszyscy kolorowi patrzyliby na nas z zazdrością jak się loffciamy :wub:

Nawet by pomogli w rozpaleniu tej miłości, jak pewnej parze na plaży we Włoszech :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 ...już koniec tego dnia...jutro święto wszystkich " odkochanych":P czas podliczenia i bilansu strat i zyskow.

Dobranoc.....

P.S.

Miłością bezwarunkową kochają tylko psy i koty......jak jest dobrze to jest dobrze jak źle ....to się wszystko pierdoli - nie okazujcie swoim lubym słabość bo obrócą to przeciw wam ...;) dobranoc karaluchy pod poduchy a szczypawki na zabawki

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No panowie byłem na zwiadach, maskarada straszna gówniarze latają z kwiatkami i to w moim wieku! Inni stoją w miejscu kręcąc się nerwowo czekają na swoją pańcie JEDYNĄ I PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ NA CAŁE ŻYCIE CZY TO NIE PIĘKNE... z jedną myślą przewodnią "czy dzisiaj zarucham?" chodzą za rączki z balonikami liżą się i głaskają. Jechałem busem przede mną siedzi dziewczyna 5/10 tapety i tandety na sobie na przystanku wbiega jej ukochany jak prosto z budowy myślę sobie "pasują do siebie" dwa bukiety kwiatów banan na twarzy i lizanie, chciałem podsłuchać ich rozmowy ale już dałem sobie spokój... Byłem w rossmanie kupowałem sobie batonika za mną w kolejce stoi jakiś gówniarz, zapłaciłem... nie zdążyłem zabrać batonika a ten już! rzuca kondony i żel (czyżby samica nie była na tyle mokra w obecności takiego ALFY) na ladę i ja w szoku myślę "o dzisiaj zaruchasz" zabieram batonika i wychodzę gościu przechodził i kręcił się nerwowo z telefonem (akcja się działa w centrum handlowym) trochę go obserwowałem poszedłem w swoją stronę a ten mnie wyprzedził i wbiegł do innej drogerii zapewne w poszukiwaniu swojej ukochanej... ohh jakie to piękne jest, miłość unosi się wśród nas... :lol: 

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wojkr napisał:

a kondomy cóż tylko chwalić za roztropność i dojrzałość

 A racja właśnie miałem dopisać że mądrze postąpił. Pomodliłem się za niego mam nadzieje że już sobie zamoczył.

 

@slavex I słusznie ja też nic nie wydałem i nigdy nie wydam nie będę wspierać matrixowych świąt.

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że w tym dniu wypada Wielki Post, rozpocząłem dietę anty słodyczową.

Wielki Post to dobry czas na testowanie silnej woli, co ja uczyniłem - taka moja coroczna walka.

W tym roku także spróbuje nie rzucić się na słodycze na Wielkanoc. :D

 

Walentynek nie obchodzę. Bo nie mam z kim. :D

Dziś premiera Czarnej Pantery - poszedłbym ale nie ma tego w mojej wsi. :(

 

Co ciekawe, w radiu mało że się nie posrali z tymi walentynkami - święta rycerstwa białego. :D

I w ogóle można zobaczyć jak ludzie są w tym kraju katoliccy - kolacje z mięskiem, wpieprzanie wszystkiego do kościoła nie pójdą.... ważniejsze dla nich święto z dupy. Tylko nagrać i pokazać tym mediom kościelnym jak polacy mają gdzieś Wielki Post :D 

Środa popielcowa to dzień postu ścisłego :D 

Śmiech na sali. :D 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ramach kary, którą założyłem na moją kobitkę nie zabieram jej nigdzie na wale tynki. Napisała mi ze jestem dziwny i wysyła mi zdjęcia z instagrama i fb tego co dostały jej koleżaneczki :D

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Głodny Prawdy napisał:

rzuca kondony i żel (czyżby samica nie była na tyle mokra w obecności takiego ALFY) na ladę i ja w szoku myślę "o dzisiaj zaruchasz" 

@Głodny Prawdy tak mnie przyszło do głowy, że może chłopak liczy na brązową dziurkę stąd ten żel :). Jak się dobrze wykaże/wykosztuje to Ta popuści mu szparki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.