Skocz do zawartości

Płyta czysta DVD 8,5GB


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo wszystkie nagrywarki wyprodukowane w ciągu ostatnich 7-8 lat wypalą płytę double layer. 

 

Jeśli masz jakiś problem z wypaleniem obrazu to na 99% problem po stronie oprogramowania/ programu do nagrywania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

Zasadniczo wszystkie nagrywarki wyprodukowane w ciągu ostatnich 7-8 lat wypalą płytę double layer. 

 

Jeśli masz jakiś problem z wypaleniem obrazu to na 99% problem po stronie oprogramowania/ programu do nagrywania. 

Niekoniecznie - może być zrąbana nagrywarka z zepsutą elektroniką, która niszczy płyty.

Osobiście miałem 2 takie przypadki.

 

Dziwny ten obraz Windowsa 10, ze potrzebujesz aż 8,5 GB. Oryginalny obraz waży mniej niż 4,5 GB.

I mieści się spokojnie na 1 płycie DVD zwykłej. Po co ci multi wersja 32 bit z 64 bitami?

 

BTW. 1 płyta DVD 8,5 kosztuje 8 zł. a zwykła DVD 2 zł....

Nie wolisz, nagrać każdą wersję Windowsa na zwykłych płytach DVD? Wyjdzie taniej. I lepiej bo płyty 8,5 GB powoli znikają z rynku (ciężko je dostać)

 

Opłaca ci się to nagrywać, jak co pół roku wychodzi duży update? Znowu będziesz nagrywał?

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku potrzebuje i x86 i x64. Pendrive odpada. Obraz w ISO ok 6.5GB. Mam obecnie taki przypadek i tak potrzebuje. Zamówiłem dwie sztuki z portalu aukcyjnego po 3 płn sztuka... Właśnie palę drugą sztukę... Wszystko działa i daje radę dziękuje wszystkim....

 

Fakt mogłem wypalić osobno x86 i osobno x64... Ale już po fakcie. Pozdrawiam zuckerfrei.

 

Za pół roku to nie wiem czy będę nawet żył :p...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.