Skocz do zawartości

Kobiety w internecie.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałem się z wami bracia czymś podzielić. Jeszcze przed tym co napiszę, nie robię żadnej reklamy tej strony, a chcę podać adres tej stronki, abyście i Wy mogli sobie poczytać. Jakiś czas temu, dość spory w sumie, zacząłem czytać anonimowe.pl jest to strona, gdzie ludzie wrzucają swoje wstydliwe historie, takie które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Czasem są bezsensowne, czasem śmieszne. A czasem przerażające. Od dłuższego czasu, ta fajna strona straciła bardzo dużo. Wyznania są głupie i nudne dla mnie, a przeważnie pisane przez kobiety dla kobiet.

W głównej mierze, chodzi o komentarze.

Wystarczy napisać zdanie, które różni się od myślenia typowej kobiety, a można spotkać się z falą hejtu i jadu. Mnie tam bardzo szczególnie nie lubią, bo przeważnie piszę niezbyt wygodne zdanie na ich temat. To pokazuje, co czyta się tutaj na forum, czy słucha się Pana Marka.

Najgorsze jest to, że kobietki zdominowały tą stronkę. Można by rzec, że wchodzisz tam na ich podwórko. Toteż mam do Was pytanie. Jako nowicjusz, zapytam się. Czy kobiety na prawdę potrafią stworzyć, jakąś grupę (nie licząc feministek) gdzie będą się wspierać i atakować? Bo jestem pewien, że u mężczyzn zawsze występowało braterstwo. I tego Wam raczej tłumaczyć nie muszę.

A tutaj link do jednej z historii, nie zdziwcie się, że w komentarzach pojawi sie mój nick, bo mam tam taki sam:

http://anonimowe.pl/n7Uhr

Lub to:

http://anonimowe.pl/ZVYsR

 

ps. Może wam się to wydawać dziwne, ale z tym sfeminizowaniem społeczeństwa to według mnie trzeba walczyć wszędzie. Nawet na takich stronach jak te anonimowe. pl

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zuckerfrei napisał:

Przypominasz mi tą feministkę co u nas się loguje i też walczy... Po co?

A no po to, żeby białe było białe, a czarne było czarne.

Więc według Ciebie, lepiej schować głowę w piasek i udawać, że się nic nie dzieje?

To po co jest te forum? Audycje Pana Marka? Dla wybrańców? Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vstorm napisał:

A no po to, żeby białe było białe, a czarne było czarne.

Więc według Ciebie, lepiej schować głowę w piasek i udawać, że się nic nie dzieje?

To po co jest te forum? Audycje Pana Marka? Dla wybrańców? Po co?

Niby możesz krzyczeć przez płot na sąsiada, że robi po pijaku fikołki na trawniku, tylko pytanie po co masz to robić? To jego podwórko i jego głupie fikołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnosisz ze chowam głowę w piasek? Jeżeli dla Ciebie życie jest zero, jedynkowe. To radzę dorosnąć.

 

Forum jest do pomocy i pisana.

Audycje są do słuchania.

 

Mozesz poczuć się wybrańcem, ale jak chcesz na siłe robić z ludzi wybrańców to słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwejku czy demotywatorach także są zapełnione przez femnistki....

Napisałem tam wiele prawd, to zostawałem masowo zminusowany. (oczywiście pod innym nickiem).

 

Panie tworzą tam matrix i go utrzymują. Co ciekawe, mimo ich starań, prawda o paniach wychodzi drzwiami (coraz więcej red pillowych treści).

Stulejarstwo i księżniczkowatość pań już tam uchodzi bokiem.

Ja to forum poznałem właśnie dzięki komentarzowi na kwejku....

 

Ale cóż, MATRIX.... myślący ludzie sami wyciągają wnioski...

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.