Skocz do zawartości

Fochy aktualnej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem aktualnie na feriach zimowych nad morzem, z córką i aktualną kobietą i jej dzieciakami.

 

Po kolacji jeszcze siedziałem z kobietą przy stole, dzieciaki już poszły i wywiązała się dyskusja na tematy polityczne. Rzuciłem, że te biedne kobiety są zmuszane do rodzenia przez aktualną władzę. I pewnie chodzi o to, że gdyby się na boki nie puszczały nie byłoby zagrożenia ciążą i ujawnienia skoku w bok.

 

Na co aktualna wstała bez słowa i wyszła z restauracji hotelowej a ja zostałem sam przy stole. Powiem, że lekko mnie ta reakcja zaskoczyła.

 

Pewnie myślała, że wstanę i będę ją gonił i przepraszał. Ale nic takiego się nie wydarzyło. Za to mam ja w dupie. Spędzamy z córką sami ferie bez jej udziału.

 

Ale tak wstać i wyjść bez słowa zostawiając partnera przy stole to dla mnie jest bezczelne okazanie braku szacunku dla mojej osoby. I nie mam zamiaru na takie coś pozwalać bo to zaprowadzi tylko do jednego. W sumie po tym numerze wiem co już się w jej głowie wydarzyło i czego to zachowanie jest symptomem - braku szacunku. Chcę z nią zerwać całkowicie (bo i tak już była na wylocie z różnych powodów). Nie mam zamiaru więcej patrzeć na takie fochy i zachowania.

 

Moja pierwsza żona miała takie same fochy już za czasów narzeczeństwa. I mnie to wtedy wpieniało, aż do czasu kiedy przestałem na to zwracać w ogóle uwagę.

 

Jednak teraz mam swoje lata i nie mam zamiaru pozwolić sobie na takie gówniarskie traktowanie. Dla mnie coś takiego jest niedopuszczalne i wywołuje u mnie poważny niesmak zwłaszcza kiedy robi coś takiego dorosła osoba. Ja wobec drugiej osoby nie pozwoliłbym sobie na taki numer.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rarek2 napisał:

Po kolacji jeszcze siedziałem z kobietą przy stole, dzieciaki już poszły i wywiązała się dyskusja na tematy polityczne. Rzuciłem, że te biedne kobiety są zmuszane do rodzenia przez aktualną władzę. I pewnie chodzi o to, że gdyby się na boki nie puszczały nie byłoby zagrożenia ciążą i ujawnienia skoku w bok.

@rarek2Czy możesz napisać o co chodzi?

 

Za chińskiego boga nie mogę rozkminić tego zdania. 500+ jest, bo kobiety zdradzają? Może pani też ma ten problem i nie zaczaiła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - chodzi o aborcję.

Godzinę temu, Maynard napisał:

że to była lewaczka i zagorzała feministka 

 

Właśnie!!! dla niej płód to zbitek komórek. No i chodziła z koleżanką na te durne czarne protesty kobiet. O jej poglądach politycznych nawet nie wspomnę.

 

No i dzisiaj była krótka rozmowa - ona nie widzi żadnego tematu - oczywiście winien jest zawsze facet.

 

Nawet mi się nie chce z nią gadać.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rarek2 napisał:

Tak - chodzi o aborcję.

 

Właśnie!!! dla niej płód to zbitek komórek. No i chodziła z koleżanką na te durne czarne protesty kobiet. O jej poglądach politycznych nawet nie wspomnę.

 

No i dzisiaj była krótka rozmowa - ona nie widzi żadnego tematu - oczywiście winien jest zawsze facet.

 

Nawet mi się nie chce z nią gadać.

A z która chce? Z jaka baba podyskutujesz na spokojnie i logicznie (kobieta i logiczność w jednym zdaniu to oksymoron, no chyba ze występuje jeszcze zaprzeczenie, wyjątek od reguły) na tematy filozofii, polityki, poglądów itp. itd. ? Z żadna. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Oktabryski napisał:

@rarek2Czy możesz napisać o co chodzi?

 

Za chińskiego boga nie mogę rozkminić tego zdania. 

Też nie skminiłem z początku.

 

13 godzin temu, lxdead napisał:

Z jaka baba podyskutujesz [...] polityki

XDDD

Mój boże! Pokażcie mi babe, która w dyskusji świato-polityczno-poglądowej nie powtarza literka w literkę tego co usłyszy w TVN'ie! Pomijając kobiety śilnie zindoktrynowane przez korporacje religijne, które też pierdolą śmieci ale z drugiego bieguna. Dzisiejsze kobiety są lewakami bo to jest modne, nowoczesne, postępowe i zewsząd sprzedawane im jako słuszne. Pokażcie mi taką która totalnie bezrefleksyjnie nie łyka tego co pakują jej do głowy media głównego nurtu to stwierdze, że to forum to bujda, że ślub bez intercyzy to szczeniacki przejaw braku szacunku i zaufania i moge nawet klęknąć przy zaręczynach! No dobra przegiąłem z tym klękaniem :D Ale moge ponieść torebke przez 50metrów taki jestem! 

 

Po tym co pierdoli przysłowiowa żanetka doskonale widać, że kobiety są na pierwszym celowniku indoktrynacji poprzez media inżynierów psychologi społecznej. I że ta indoktrynacja zbiera bardzo owocne żniwa.

 

@rarek2 żartoblowie dodam, że nie wiadomo czy po tej rozmowie nie masz już jakiejś teczki w jakiejś feministycznej organizacji "pożytku" publicznego :)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi cię, @rarek2. Pamiętam, jak skarżyłeś się na brak higieny u twojej dziewczyny. Już wtedy mówili ci, żebyś ją pogonił w diabli, skoro najpierw biernie nie ukazywała ci szacunku poprzez zaniedbywanie swojego zdrowia intymnego. Teraz weszła broń bezpośrednia - fochy i manipulacje. Co cie u niej trzyma, prócz dzieciaków? Chyba nie seks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koksownik napisał:

Szkoda mi cię, @rarek2. Pamiętam, jak skarżyłeś się na brak higieny u twojej dziewczyny. Już wtedy mówili ci, żebyś ją pogonił w diabli, skoro najpierw biernie nie ukazywała ci szacunku poprzez zaniedbywanie swojego zdrowia intymnego. Teraz weszła broń bezpośrednia - fochy i manipulacje. Co cie u niej trzyma, prócz dzieciaków? Chyba nie seks?

Bogate wnętrze :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w wielu przypadkach trzymało mnie przy niej .... lenistwo i brak czasu na rozglądanie się za inną - z powodu zmiany pracy i częstych wyjazdów z tym związanych. Pamiętajcie, że jeszcze opiekuję się córką pół miesiąca.

 

Ten jej foch to było jak nadepnięcie na minę przeciwpiechotną. Plus to wszystko co się nazbierało.

 

Zaczynam się przeistaczać w starego kawalera - jest mi tak zajebiście dobrze samemu, że chyba każda baba będzie burzyła mój spokój.

 

Czytałem na forum, że wielu robiło sobie wakacje od kobiet na np rok. Może to jest dobry pomysł. Muszę to przemyśleć. Chyba lepiej być samemu niż z byle kim.

Edytowane przez rarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.