Skocz do zawartości

Samcza pomoc wśród Braci.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sądzicie o tym, aby na forum organizować takie akcje jak np. na stronach, na których zbiera się pieniądze na cele? Chodzi o to, że Bracia zakładają temat w specjalnym dziale i opisują jakie mają problemy lub jak mają pasje, na którą zbierają pieniądze i gdyby każdy Brat zrzucił się po 1-2 zł można by było pomóc takiej osobie się szybko rozwinąć lub pomóc w trudnej sytuacji finansowej lub problemach zdrowotnych.

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym wędkę, ale nie rybę :D 

Dostajemy tu cenną mądrość, która pozwoli nam zaoszczędzić miliony przy rozwodach, oraz sporo praktycznej wiedzy (ubiór, lifestyle itp itd). 

Do zbiórek jestem zrażony, kojarzą mi się z hipisami. Znałem typa, który sobie wymarzył, że będzie grał na klarnecie. Zamiast jechać w wakacje na truskawki, biadolił o tym wszystkim aż w końcu uzbierali na ten klarnet. Sprzętem oczywiście się znudził, co nie jest puentą, bo nawet gdyby teraz był wirtuozem, to jednocześnie (w moim subiektywnym odczuciu) darmozjadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.