Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja go nie trawie i nie lubie, ba, dla mnie ta jego twórczość tak samo jak materiały Abstrachuje i inne tego typu chuje muje i inne adbustery, czy jak sie to pisze, o kant dupy rozbić, zaniża poziom polskiej sceny YT. Szkoda ze nie ma wiecej takich kanałow jak G.F Darwin, Historia bez cenzury, bardzo fajne materiały wrzuca też Polimaty czy Stefan Tompson. To tylko moja opinia, nie cierpię po prostu durnych materiałów nie wnoszących nic, nie niosących nic, robionych pod mentalna "gimbaze". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność na YT robił podróżując i zwiedzając Japonię, a to chętnie oglądałem, no i The Beczka, ale to było śmieszne jedynie przez kilka odcinków.
Teraz go już nie subskrybuje. Jak go teraz widze, to przez te ciągłe podróże z tą jego laską, amerykanką, wygląda jakby go jaki nowotwór wpi.....ł od środka... Wygląda jak chodzący szkielet. 
Nie wzbudza we mnie żadnych pozytywnych emocji, ale to pewnie przez ten The Beczka, gdyż nie jestem za ludźmi, którzy robią z siebie błazna przed kamerą, dla podbijania swej popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.