Jump to content

Konsekwencje fałszywych oskarżeń o gwałt


Strusprawa1

Recommended Posts

Znalazłem na amerykańskiej stronie fb (a tam z twittera) to

 

27867967_943810539109948_539543842100540

 

55 letnia matka zabiła się po rocznicy powieszenia się jej syna, który nie był w stanie znieść dłużej fałszywych oskarżeń o gwałt. Matka podała przyczynę "nie widzę przyszłości bez niego".

Widać nawet kobiety - matki ofiar - cierpią na skrajnej feminizacji społeczeństwa i "kulturze oskarżania wszystkich o gwałty". Zasmuciło mnie to info, nie powiem.

  • Like 1
  • Sad 8
Link to comment
Share on other sites

Szkoda chłopaka. Już kiedyś wspomniałem na forum, że feminizm uderzy w kobiety drugoplanowo - poprzez swoich synów. Matka chciała mieć syna, który odniesie jakiś sukces, będzie miał dzieci, a ona wnuki. Ogólnie mogłaby być z niego dumna, ale syn został zniszczony przez inne kobiety. Ona się załamała i zabiła.

 

Feminizm to destrukcyjna ideologia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W końcu nawarstwienie tragedii będzie tak duże, a wkurwienie w społeczeństwie wzrośnie do takiego poziomu, że ludzie zaczną dokonywać samosądów na kobietach fałszywie oskarżających o gwałt.

 

Przypuszczam, że po pierwszych samosądach w USA, zmieni się prawo, tak jak to bywało w przeszłości i jeśli fałszywie oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym popełni samobójstwo, to osoba, która go fałszywie oskarżyła odpowie za morderstwo pierwszego stopnia. 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Mosze Red napisał:

W końcu nawarstwienie tragedii będzie tak duże, a wkurwienie w społeczeństwie wzrośnie do takiego poziomu, że ludzie zaczną dokonywać samosądów na kobietach fałszywie oskarżających o gwałt.

 

Przypuszczam, że po pierwszych samosądach w USA, zmieni się prawo, tak jak to bywało w przeszłości i jeśli fałszywie oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym popełni samobójstwo, to osoba, która go fałszywie oskarżyła odpowie za morderstwo pierwszego stopnia. 

 

 

 

Jak dla mnie to po prostu za fałszywe oskarżenia o gwałt, babsztyl który rozsiewa kłamstwo powinien otrzymywać podwójną, maksymalną karę którą otrzymałby niewinnie wrobiony facet - wtedy by się odwidziało fałszywych oskarżeń.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

W końcu nawarstwienie tragedii będzie tak duże, a wkurwienie w społeczeństwie wzrośnie do takiego poziomu, że ludzie zaczną dokonywać samosądów na kobietach fałszywie oskarżających o gwałt.

Też tak podejrzewam. Zastanawiam się tylko czy to jest zamierzone z góry. Czy ludzie, którzy wspierają, finansują i promują feminizm mają świadomość, że doprowadzi on do takich skrajnych sytuacji?

Bo takie samosądy na kobietach mogą dać 2 konsekwencje:

 

Jedną opisałeś:

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Przypuszczam, że po pierwszych samosądach w USA, zmieni się prawo, tak jak to bywało w przeszłości i jeśli fałszywie oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym popełni samobójstwo, to osoba, która go fałszywie oskarżyła odpowie za morderstwo pierwszego stopnia. 

A 2 konsekwencją może być zaostrzenie prawa wobec mężczyzn w obawie o samosądy, które feministek będą kierowane "mizoginią". Wtedy pętla wokół szyi mężczyzn zaciśnie się jeszcze mocniej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wszystkie te pomysły na to ile się należy za fałszywe oskarżenia są próżne nie dlatego, że nieskuteczne (choć taka jest rzeczywistość) ale dlatego, że jest już prawo, które nakazuje karać za fałszywe zeznania i krzywoprzysięstwo - do 5lat. Nawet jakby dostały rok albo dwa ale za kłamstwo przed sądem, plus zadośćuczynienie ale wszystkie kłamiące ,to by się sytuacja uzdrowiła w ciągu maksimum kwartału. Wieść gminna by przeszła lotem błyskawicy przez najbardziej zapadłą dziurę i dotarła do najbardziej Karynowatej z Karyn.

Edited by wrotycz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 15.02.2018 o 23:02, Mosze Red napisał:

W końcu nawarstwienie tragedii będzie tak duże, a wkurwienie w społeczeństwie wzrośnie do takiego poziomu, że ludzie zaczną dokonywać samosądów na kobietach fałszywie oskarżających o gwałt.

Przypuszczam, że po pierwszych samosądach w USA, zmieni się prawo, tak jak to bywało w przeszłości i jeśli fałszywie oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym popełni samobójstwo, to osoba, która go fałszywie oskarżyła odpowie za morderstwo pierwszego stopnia.

Niestety, nigdy sędzia lub prokurator nie będzie miał 100-procentowej pewności, że pani pomawiająca o zgwałcenie kłamie. W większości przypadków brak jest świadków, wobec tego brak jest tej pewności. To daje paniom furtkę do dalszego kłamania i pomawiania niewinnych mężczyzn. Prawo w swojej patologii pozwoliło pomawiać mężczyzn o różne "cuda" w sprawach rodzinnych, wobec tego dało jakby przyzwolenie na fałszywe oskarżanie w sprawach karnych.

Żal obojga. Ale matka chłopaka to ofiara rewolucji. Bo każda rewolucja zjada własne dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę zaleźć wątku gdzie to było ale są objawy fałszywych oskarżeń i są też metody sprawdzenia prawdomówności. Kluczem w dowodzeniu jest tu czas oraz znajomość tych faktów przez policję/prokuraturę. Czyli jeszcze raz kłania się edukacja i motywacja. Jak policja/prokuratura/sąd nie ma motywacji do bycia obiektywnym to nie będzie. Ludzie odpowiadają na zachęty, czy to pieniężne czy to społeczne - poklask, status, itd., itp. Jak będą zachęcani do właściwego zachowania to będą tak robić a jak nie to nie - czysta fizyka - po najmniejszej linii oporu.

 

Link to comment
Share on other sites

Powinno się powrócić do tego, że dochodzenia w sprawie gwałtu są takie same, jak w sprawie innych dochodzeń, a nie że facet jest uznawany z góry za winnego (winny, do czasu udowodnienia niewinności), co jest wbrew zasadom, oraz wprowadzać kary za fałszywe oskarżenia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fałszywe oskarżenie o molestowanie może całkowicie zniszczyć człowieka psychicznie. Wygra taki człowiek sprawę ale sam udział w takim szambie będzię się ciągnoł za nim do końca życia. Osądzanie kogoś o molestowanie to skurwysyństwo nieludzkie. 

Dożywocie na Syberii

Link to comment
Share on other sites

Fałszywe pomawianie mężczyzn jest tak stare jak historia ludzkości. Kobiety dobrze wiedzą jak mogą skrzywdzić mężczyznę. Choćby biblijna historia Józefa i żony Potifara.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Żona_Potifara

Kobiety wiedzą, że to jest ostateczny i najbardziej skuteczny oręż przeciwko mężczyznom. Najbardziej wkurza mnie w tych historiach fakt takiego jakby pobłażania dla postępowania kobiet, które robią takie rzeczy. Tak sądów jak też innych mężczyzn. Taki jakby głupkowaty i pobłażający wyraz twarzy mężczyzny, który wie, że to kłamstwo, ale kiwnie głową i nic z tym nie zrobi, żeby pomóc pomówionemu.

A już mistrzostwem kobiet jest przypominanie sobie takich zdarzeń np. 5 lub 10 lat po niby zaistniałym fakcie. To znowu przykład pobłażania kobietom przez prawo. Jak byłaś zgwałcona lub molestowana to masz na takie zgłoszenie np. rok. Prawo pobłaża, kobiety korzystają. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.