Skocz do zawartości

D.I.L 2002


Król Jarosław I

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam

D.I.L (2002) - film opowiada o grupce kolegów z polskiego blokowiska. Nie będę zdradzał fabuły natomiast doskonale ukazuje jak narkotyki niszczą relacje nawet między ludźmi którzy zżyci są od zawsze. Uważam, że jest to świetnie ukazane i powinno dać do myślenia tym którzy jeszcze tkwią w micie że gdy w grę wchodzą jakieś uzależnienia to jest miejsce na przyjaźń czy choćby przyzwoitość. Do mnie film trafił szczególnie ponieważ wychowałem sie w podobnym klimacie i  z bardzo wieloma ludźmi zakończyłem relacje gdyż wszystkich nas to zmieniło na gorsze. Odradzam ludziom którzy spodziewają sie amełykańskich klimatów nie ma tam dużo strzelania z nieba zamiast śniegu nie leci koks i gangsterów wożących w bagażniku zapasową kurwe zamiast dojazdówki. Mimo widocznego gołym okiem niskiego budżetu bardzo zmyślna fabuła. Można obejrzeć na YT. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.