Skocz do zawartości

Nowopoznana dziewczyna


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Master napisał:

ważne żeby było w miarę konkretnie i po kilku SMS-ach padła propozycja spotkania.

yyyyy NIE.

7 godzin temu, Master napisał:

Następnym razem jak facet dzwoni to ona jest na siłowni, a jeszcze kolejnym jest zajęta spotkaniem z przyjaciółkami.

I tym sposobem, próbując się z nią skontaktować każdy kolejny raz, facet startuje z coraz niższej pozycji, bo myślał o niej i podejmował próbę spotkania kilka razy, gdy w tym czasie ona nie zainwestowała w tę znajomość nawet sekundy.

Stary. Pomyśl sam nad tym co napisałeś.
Skoro ona ma go totalnie w dupie i nie jest zainteresowana to choćby dzwonił milion razy to go nie odbierze. Więc to chyba dobrze co nie?
Zainteresowana Pani będzie czekać z utęsknieniem na jego telefon.
Będzie spoglądać na wyświetlacz czy czasem nikt nie dzwoni.
Będzie miała telefon non stop przy dupie.

Zainteresowana kobieta powiesi sobie ten telefon na szyi pod prysznicem, w toalecie, na rowerze, podczas rozmowy z psiapsiółą, u fryzjera, w pociągu.

Więc właśnie to czy ona go odbierze świadczy o tym czy jest zainteresowana.

Ona żyje w świecie takich smsiarzy co to smarują smsy co sekundę.

Co taka młoda dziewczyna może pomyśleć o takiem facecie 33 letnim, który pisze smska żeby zaprosić na randkę :D

Żal

Edytowane przez Łapinski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Ja rozumiem, tylko wyraziłem swoje zdanie. Ciekawe co będzie dalej czy tak młodą niewiastę interesują starsi mężczyźni tylko uważaj żebyś z jej ojcem sie nie spotkał.

Domniemam, że rodzicielka jej koło 40.... Hmmm Tatuś zapewne zrobił by drugi Wietnam , ale mamusia zaś, może by zazdroscila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trochę śmiesznie z boku wygląda, ale na takiej siłowni naprawdę często trudno odgadnąć wiek niewiasty, więc nie dziwię się autorowi. Nie wiem, co na to wpływa - czy to, że wszystkie mają podobny i obcisły strój, że większość nie nakłada zbyt dużego makijażu, że wszystkie naraz z różnych grup wiekowych są w jednym miejscu i robią podobne rzeczy itd. - ale to taka magia tego miejsca. Trzeba pochodzić regularnie na dużą kolorową siłownię w większym mieście, by się o tym przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ORPIL3 to że się uśmiechała wcale nie oznacza że była Tobą zainteresowana, nawet przeciętna laska ma takich kolesi trzech, czterech, chodzi o to że chcę zobaczyć w Twoich oczach pożądanie swojej osoby, właściwie o to tylko chodzi, chciała się dowartościować, zagadałeś, masz numer telefonu, najlepsze co możesz zrobić to czekać, nie pisz, nie dzwoń i nie narzucaj się bo polegniesz, nie odpiszę to patrz wyżej, odpiszę, masz szanse poprowadzić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piotr84 napisał:

Wiem, że to trochę śmiesznie z boku wygląda, ale na takiej siłowni naprawdę często trudno odgadnąć wiek niewiasty, więc nie dziwię się autorowi. Nie wiem, co na to wpływa - czy to, że wszystkie mają podobny i obcisły strój, że większość nie nakłada zbyt dużego makijażu, że wszystkie naraz z różnych grup wiekowych są w jednym miejscu i robią podobne rzeczy itd. - ale to taka magia tego miejsca. Trzeba pochodzić regularnie na dużą kolorową siłownię w większym mieście, by się o tym przekonać.

Dokładnie. Tym bardziej, tam gdzie chodzę na silownie, podobno wpuszczali tylko na dowód. A tu masz taka niespodzianka. Wyrwać taka młodą dziewczynę to żadna satysfakcja. Traktuje to raczej jako naukę lub wyzwanie. 

@wojkr odpisała,  jesteśmy w stałym kontakcie. 

Edytowane przez ORPIL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ORPIL3 said:

omniemam, że rodzicielka jej koło 40

To może wkręcisz się w rodzinę i córkę oraz matkę palniesz a na koniec tatke też przelecisz...byle byś oszczędził sąsiadów oraz dalszą rodzinę. Żart.

 

2 hours ago, ORPIL3 said:

Pozatym zastanawiam się,  jak zareaguje na moje 33 wiosenki na karku

Zależy jak to rozegrasz, duże prawdopodobieństwo, że jej to zaimponuje będzie mogła się chwalić koleżanką jakie ma branie - dawno dawno temu w podstawówce dziewuszki z mojej klasy chwaliły się czymś takim na lewo i prawo.

 

Jak ktoś wspomniał bądź czujny rozwód w toku aby to nie uderzyło w Ciebie.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga szkopuł w tym właśnie,  jak to rozegrać aby nie sploszyc swoim wiekiem.

Mając 20 lat, trafiły mi się kiedyś dwie 17tki. Nie owijaly w bawełnę, chciały abym je nauczył sexu(bo podbijaly do rówieśników w swoim wieku ale wolaly nie wyjść na amatorki) i to zrobiłem. Z korzyścią dla obojga stron. Ehhh piękne czasy:Dswoją drogą.... 

Edytowane przez ORPIL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty jesteś za stary tylko ona za młoda i niech ona się martwi. Odwróć sytuację i z wady stwórz zaletę. 

Chłopie ja mam 50 lat i niedawno studentka do mnie zaczęła sie w pracy dowalać. To już trzeba być głupim i ślepym do tego ale jej nic nie przeszkadza. Wystarczy że trafi się chłop który zachowa się trochę inaczej niż napalona orbiter-banda i logika się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Ehh... piękna historia aż łezka się kręci w oku.

Z perspektywy czasu wracając wstecz, czy księżniczka da, czy księżniczka ma humor, czy księżniczka powie dzisiaj tak kochanie.... To tak łezka się kręci w oku i tęskno za życiem kawalerskim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ORPIL3 napisał:

O czym z taką dziewczynka rozmawiać.....? 

Panie, a Ty myślisz, że taka 35 letnia baba , to jest jakiś omnibus, albo chodzące google? Przecież one wszystkie są klonami, z tymi samymi zainteresowaniami w postaci zakupów, butów, mody, seriali i facebooka.

  Z reguły na żadne sensowne tematy z babą nie idzie pogadać. Bez względu na jej wiek. 

  • Like 7
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.