Skocz do zawartości

Nowopoznana dziewczyna


ORPIL3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2018 o 13:02, jaro670 napisał:

Też na to zwróciłem uwagę. Co się z tymi facetami dzieje. Z kobiety taki partner do dyskusji jak z kota kumpel do brydża.

Nie popadajmy w skrajności, akurat z tym kotem to coś może być na rzeczy, jeśli Pan prezes Jarosław gra z nim i w brydża i w pokera i zapewne w inne gry to znaczy, że się da  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska 17, a facet 33, jeśli Tobie to pasuje to najważniejsze. Zgodnie z kodeksem karnym nic Ci nie grozi jeśli cokolwiek miałoby się między wami wydarzyć, chyba, że jej ojciec wpadnie w furię, gdy się dowie, że jej córkę łączy coś z 33-latkiem. 

Natomiast wg. mnie najlepszym sprawdzeniem, czy ta młoda dama jest Tobą faktycznie zainteresowana to najlepszym wyjściem będzie: telefon i propozycja spotkania na konkretny dzień i godzinę. Mnie smsy wkurwiają i nie lubię z nich korzystać, a jeszcze bardziej nie mam ochoty, czasu i chęci tracić czas na kobiety, które lubią mieć atencję, więc propozycja spotkania konkretnego dnia jest dobrym sprawdzianem. 

 

Życzę powodzenia w podbojach.

Edytowane przez AdwokatDiabła89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

dzięki uprzejmości mod'ów mamy nowy dział na 1 stronie Forum o "zaburzeniach emocjonalnych".

Mod'om dziękuję za wysłuchanie i realizację pomysłu.

 

Panów zapraszam do zapoznnia się z działem.

Prośba: jest to "skatalogowane" aby był porządek więc trzymajmy tam porządek.

@Wilson@JurekB@Animavilis

@Szkaradny

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.