Skocz do zawartości

Narzekasz na shit testy - znajdz właściwą Kobietę a znikną


Rekomendowane odpowiedzi

@marcok85 Jak twoja luba zareagowała na wieść o intercyzie? No bo powiedziałeś jej chyba o intercyzie?

Po co się spieszyć ze ślubem? Powiedz, że musisz się wstrzymać z rok bo jest tak cudownie i przecież to tylko papierek.

 

Jak twojej pani podoba się w naszym pięknym kraju? Na pewno jest inaczej niż w jej rodzinnych stronach. Nie tęskni za pięknymi, ośnieżonymi szczytami Himalajskich gór?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcok85 TY nie masz myśleć, że może Ci się kiedyś noga podwinie. Masz robić tak abyś ty był szczęśliwy rozwijaj się wyznaczaj granice i nie pozwalaj ich przekraczać. Uwierz, że wielu Braci miało podobnie u mnie także na początku nie było testów byłem ideałem prawie noszonym na rękach, było cudownie ba nawet moje pierdy były śmieszne i pachnące (żart)... ale po 12 latach bajka się skończyła.

Po iluś testach i jazdach z nimi związanymi ja wyłożyłem lachę nie trzymałem ramy i poszło z górki. Teraz to wiem ale gdybym tą wiedzę miał kiedyś to.... nieważne ślub masz we Wrześniu powodzenia szczerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie testuje mężczyznę z 2óch powodów:

 

1. Jest w fazie urabiania faceta, to jest okres miodowych lat. Ona nie czuje się jeszcze pewna swojej pozycji i bezpieczna. Ale wie, że przyjdzie jej pora.

 

2. Boi się, bo wie, że facet pokaże jej drzwi i wykopie ją ze swojego życia. Większość mężczyzn będzie znosiło fochy i humory pani, ale może pojawić sie taki, który nie będzie tolerancyjny i wybaczający.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcok85

Napisz prosze wiecej o swojej partnerce, o sobie juz cos napisales.

Kim jest, ile ma lat, praca, wyksztalcenie, srodowisko, pochodzenie, sytuacja rodzinna (ojcie, rodzenstwo, matka), wyglad i wiecej takich informacji...

Czy byly pytania o dziecko.. Jak duzo Was rozni a jak wiele Was laczy ?

Ilu miala partnerow przed Toba? Ilu obecnie ma bliskich kolegow/przyjaciol ?

Jakie sa wasze statusy spoleczne i materialne ?

Podloze kulturowe (filmy, ksiazki, czasopisma, portale) ?

 

Chcialbym wiedziec, gdzie sie takie skarby spotyka (szansa 1/100, czy 1/1000 ?), byc moze skorzystam z tej wiedzy i sam poszukam, kolezensko/matrymonialnie/towarzysko (dobrze otaczac sie wartosciowymi osobami), lub wiecej mezczyzn skorzysta z Twoich wskazowek ?

Dziel sie wiedza i doswiadczeniem, moze ma jeszcze np. wolne kolezanki podobne do siebie ?

Edytowane przez Funky.steel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma 27 lat. Pracuje i robi drugi kierunek studiów. Rodzice  i rodzeństwo w porządku. Dostrzec można przebywając w jej domu szacunek matki do ojca oraz ojca który jest głową rodziny pełna gęba. Nie zaobserwowałem niezdrowych relacji wobec członków rodziny.Tak się mówi, że ojciec w życiu kobiety jest jej pierwszym partnerem . W tym przypadku tato spełnił swoja rolę wzorowo . Wpoił jej odpowiednie męskie wzorce, które prawdopodobnie dostrzega też  u mnie. Kobieta na poziomie ale znikąd się to nie wzięło. Dwóch partnerów przede mną,  zauważalny lepszy kontakt z mężczyznami niż z kobietami. Dzieci chcemy mieć oboje. Zdrowie jest kasa jest.  Wspólna pasja jest. Nie narzekam ale swoje w życiu dostałem po dupie przez kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcok85

Ok, dzieki, mam jeszcze kilka pytan:

czym sie zajmuje jej ojciec i matka? Roznica ich wieku i statusu ?

Co Twoja partnerka mowi o Tobie przy Tobie, a co kiedy nie ma Cie w poblizu ?

Jakie macie plany mieszkaniowe - wspolny kredyt ? Jak dlugo mieszkacie juz razem, czy oboje zyjecie teraz w obcym miejscu zamieszkania z dala od rodzin ? Wsparcie od rodziny po pojawienia sie dziecka ? Plany po urodzeniu dziecka - powrot do pracy po 3/6mies, czy np. 3 latac (maciezynski i wychowawczy) ? 

Kto ma wieksze perspektywy na zarobki, czy po rowno ?

Wspolne konto na ktore ida obie wyplaty ?

 

Czy wykonasz testy DNA na ojcostwo dzieci/czy poruszasz ten temat i masz jej zgode ? Czy nie planujesz bo np. w zasadzie mozna odzytac jako brak zaufania do zony ?

Jak oceniasz poziom swojej inteligencji w porownaniu z jej (mnie/wiecej/rowno) ?

Miejsce pochodzenia: wies/miasteczko/duze miasto ? Lokalizacja w Polsce tj. np. Slask czy np. wschod Polski ?

Czy razem sprzatacie/gotujecie/pierzecie/dbacie o samochod ? Obowiazki np. 50/50

 

Jak oceniasz swoim zdaniem prawdopodobienstwo znalezienia takiej kobiety ? 1/100, 1/1000 ?

 

Czy bedziesz ja kochal za np. 15/25 lat ? Tzn. czy akceptujesz to ze moze tak nie byc, lub ze ona sie odkocha ?

Malzenstwo to nie ruletka, ale z tego co pisze widze ze wiesz na co sie decydujesz.

 

Czy slubujesz jej milosc, wiernosc i uczciwosc malzenska i ze nie opuscisz jej az do smierci ?

Czy znasz swoje prawa i obowiazki wynikajace z zalozenia rodziny (kodeks rodzinny i praktyczne przyklady jego uzycia )? 

No i czy znasz litere Ustawy o przeciwdzialaniu przemocy w rodzinie, a takze formy przemocy (np. psychiczna, ekonomiczna ) i zdajesz sobie sprawe ze przemoc ma plec  (slowa Zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich do spraw Równego Traktowania Sylwii Spurek) ?

 

Odpowiedz mi na powyzsze pytania, 

 

I zycze szczescia, z szansa spelnienia 999/1000 ;)

Edytowane przez Funky.steel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2018 o 07:46, Heniek napisał:

Każda kobieta testuje partnera, tylko jedna bardziej subtelnie  (możesz nawet nie zauważyć co się święci), a inna bardziej ostentacyjnie. 

No dokładnie - osobiście zauważyłem, że te subtelniejsze testy, tak że nawet nie zauważysz stosują te inteligentniejsze dziewczyny (dobre zawodniczki, taka to ładnie potrafi zmanipulować i zakręcić).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

On 18.02.2018 at 2:14 PM, Baca1980 said:

Spokojnie poczeka do ślubu i wtedy:

True, true.

 

Przeczytaj ze zrozumieniem:

BRIFFAULT’S LAW:

The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place.

There are a few corollaries I would add:

  • Past benefit provided by the male does not provide for continued or future association.

  • Any agreement where the male provides a current benefit in return for a promise of future association is null and void as soon as the male has provided the benefit (see corollary 1)

  • A promise of future benefit has limited influence on current/future association, with the influence inversely proportionate to the length of time until the benefit will be given and directly proportionate to the degree to which the female trusts the male (which is not bloody likely).

2.

"Ona mnie wcale nie testuje".

Oczywiście... my ci wierzymy, wierzymy, że wcale nie zauważyłeś, czyli dobra zawodniczka jest albo ty totalny laik bądź gorzej ignorant w tej kwestii, bądź wszystko pośrodku.

Każda jakoś testuje, czasem niewinnie, czasem bezczelnie, mądrze, głupio, sprytnie, debilnie ale na pewno każda. Ja takiej nie spotkałem, co by tego nie robiła ale może ja jestem inny.

 

3.

Sam ją przetestuj, np. tak:

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEXCPYBEIoBSFryq4

 

I zdaj relację z wyniku.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcok85
Kiedy przeczytałem tytuł i treść Twojego wpisu, od razu nasunęła mi się na myśl ta sentencja...

"Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie"
Julian Tuwim.

Co się wykłada jako - kiedy Ty dalej trwasz w podziwie nad tym jaki jesteś zajebisty jej oczach, ona juz dawno ma ten etap za sobą, juz dawno przeszła w tryb "codzienność". Jesteś testowany od samego początku, nie wiedząc o tym nawet w swej naiwności, co tutaj udowadniasz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich moich zwiazkach, kobiety potrafiły spotykać się tzw ,,kolegami" i ,,przyjacielami". Niektórzy adoratorzy szukali kontaktu przez sms-y oraz fb. I się tylko patrzyły na moje reakcje, bo dla nich nie było problemu to tylko tacy mili goście.  Chociaż teraz tego nie mam i ani jej ani mnie nie dokoncentrują mili panowie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grupa kobiet, która czerpie przeogromną energię z bycia adorowaną przez wszystkich, wszędzie i zawsze. Jak z kimś takim jesteś to testy są non stop. Moja obecna kobieta gdy uznała, że relacja jest dla niej poważna i warto w nią zainwestować postawiła mur dobrym filtrem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2018 o 00:34, marcok85 napisał:

Miałem dużo chorych jazd przez shit testy w swoim życiu .

O, dotknałeś ciekawej kwestii. Miałem już kiedyś zapytać o to, ale jakoś mi umkneło.

Otóż - powiedzcie mi drodzy Bracia - o co chodzi z tymi shit-testami ?

Byłem w przeszłości z jakąś ilością kobiet, ale nie przypominam sobie bym przez takie coś przechodził.

A dokładniej - nie pamiętam z tego tytułu żanych, jak to Brat @marcok85 ujął - "chorych jazd"

Są zatem dwie możliwości:

Pierwsza - że shit testów nie było co wydawać się może mało prawdopodobne

Druga - że miejsce, w ktorym shit testy miałem klasyfikowane jest kolokwialnie jako dupa.

 

Rozwińcie nieco ten temat, podajcie przykłady, a ja spróbuję sobie to dopasować do zdarzeń z przeszłości. Ot w ramach wspomnień.

 

W dniu 18.02.2018 o 00:34, marcok85 napisał:

Czary mary i  problem znikł przy kobiecie, która widzi we mnie świetnego faceta.

Tayasne :) Poczekajmy spokojnie na rozwój wypadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo

Shittesty to są najprościej mówiąc testy jakim poddaje Cię laska, żeby zebrać potrzebną jej w danej chwili wiedzę na Twój temat. Przykład: oglądasz tv, słyszysz w pokoju jak ona płacze...idziesz, pytasz co się stało? Ona wie, że płacz na Ciebie działa, że może Cię płaczem przywołać i zainteresować....milion wiadomości z prostego shittestu. Każda to robi, i jak słyszę, że ktoś spotkał taką która tego nei robi, to wiem, że jest naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale pogrążasz się z każdym zdaniem. Nie chcę po Tobie jechać, ale napisze tylko, że widać iż G z babami maiłeś do czynienia. Kobieta kolego, ta nawet w wieku 40, 50 lat potrafi się rozpłakać na zawołanie w każdym momencie życia tylko po to aby coś osiągnąć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AR2DI2 napisał:

Każda to robi, i jak słyszę, że ktoś spotkał taką która tego nei robi, to wiem, że jest naiwny.

E, to jakies pierdoły drobne jesli tylko o takie szczególiki chodzi.

 

Zresztą, co tu dużo mówić - facet w życiu płacze tylko dwa razy, a kobieta aż cztery. Bo jest tak:

Facet płacze w życiu pierwszy raz gdy nie może drugi raz. Natomiast w życiu płacze drugi raz - gdy nie może pierwszy raz.

 

Tymczasem u kobiety płacz jest częsciej spotykany gdyż:

Kobieta płacze pierwszy raz - gdy pierwszy raz

Drugi raz - gdy pierwszy raz zdradza męża

Trzeci raz - gdy pierwszy raz bierze pieniądze

Czwarty raz - gdy pierwszy raz płaci :)

 

Z powyższego wniosek jest logiczny - baba dwa razy tyle płacze ile facet :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Narzekasz na shit testy - znajdz właściwą Kobietę a znikną
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.