Skocz do zawartości

Zaprosiła uchodźców do domu, żeby się najedli i wykąpali, a oni ją zgwałcili!


Rick

Rekomendowane odpowiedzi

Szwecja jako mekka poprawności politycznej wobec uchodźców, dalej nie potrafi zrozumieć takiego podstawowego pojęcia, jakim jest różnica kulturowa pomiędzy danymi narodowościami i rasami... Czytając wrzucony tutaj artykuł, już w ogóle mnie nie dziwi, dlaczego jest tam taki, że tak ładnie ujmę - burdel. Oni sami się proszą wręcz o zgładzenie przez Islam...
 

Cytat

19-letnia mieszkanka szwedzkiego miasta Ornskoldsvik zaprosiła do siebie bezdomnych, aby ci się najedli i wykąpali. Zamiast wyrazić wdzięczność, zgwałcili kobietę.

Skąd ta mieszkanka może wiedzieć, czy według ich kultury, zgwałcenie gospodyni domu - to nie jest na przykład jedna z podstawowych form okazywania kobietom wdzięczności za okazaną przez nie pomoc?
 

Cytat

Do zdarzenia doszło w sobotę. 19-latka poznała trzech mężczyzn w Örnsköldsvik, po czym zaprosiła ich do domu, żeby się wyspali, zjedli i skorzystali z prysznica. Na miejscu uchodźcy zgwałcili kobietę – donosi serwis newsbook.pl.

W ogóle dziwi mnie sam fakt, że 19-letnia młoda dziewczyna nie miała w sobie ani iskierki instynktu samozachowawczego, który by jej kazał 3 razy przemyśleć możliwość zaproszenia 3 młodych byczków do jej mieszkania. Nie wiedziała może, że będzie narażona na niebezpieczeństwo, zostając sama w domu z trzema obcymi, pochodzącymi z kraju słynących z agresji seksualnej mężczyzn?

Zachowanie tej kobiety to prawie to samo, jak zostawienie auta z otwartymi drzwiami i kluczykami w stacyjce w najbardziej patologicznej dzielnicy miasta, a potem zdziwienie i wkurwienie, że ktoś to auto ukradł...

Odważę się nawet stwierdzić, że być może liczyła na małe "ubogacenie kulturowe" z ich strony? Tylko sprawy nieco się wymknęły z pod kontroli...

Przecież kto normalny zaprasza trzech obcych ludzi, o których ogólnie wiadomo, że mają nieco inne moralne zasady (albo w ogóle ich brak), a lokalne prawo obchodzi ich tyle, co zeszłoroczny śnieg, już nie wspominając o ich "dżentelmeńskim" wręcz podejściu do białych kobiet...
 

Cytat

Zatrzymani są w wieku około 20 lat. Żaden z nich nie przyznaje się do dokonania gwałtu zbiorowego – informuje serwis newsbook.pl.

Według paszportów pewnie dopiero kończą podstawówkę... Chciałbym tu podkreślić, że nie przyznają się do "gwałtu zbiorowego". Doszło za to prawdopodobnie do "wielokrotnego pojedynczego"... Pozostali "petenci" czekali na swoją "kolej" w pokoju gościnnym na przykład? Żeby nie było - to tylko moje przypuszczenia i sarkazm. 

Tutaj pasowałoby stwierdzenie - "dasz palec, to wezmą całą dupę".

Niektóre stereotypy jak widać mają czasem poparcie w faktach, a osoby próbujące im przeciwdziałać, jak na ironię padają ich ofiarą... Szwecja jest chyba niekwestionowanym liderem w tej kategorii.

Źródło: http://prostozmostu24.pl/zaprosila-uchodzcow-domu-zeby-sie-najedli-wykapali-a-ja-zgwalcili/

Edytowane przez Rick
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Lewicowa indoktrynacja umysłów Szwedów zaczyna się od najmłodszych lat - od przedszkola po życie zawodowe do starości. Oni nie znają innego postępowania, ponieważ ciągle tłucze im się do głowy polit-poprawny fałsz. Tak jak my narzekamy na nasz polski matrix, tak tam mają kilka razy gorzej.

To jest tak jak się wmawia dziecku, że niedźwiedzie są urocze bo mają mięciutkie futerko. Tamten podchodzi, głaszcze, czochra i nagle zwierze się zrywa... i po nim.

Edytowane przez koksownik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że byli to uchodźcy? W cytacie nie ma takiej informacji.

 

Bezdomni mogli być Szwedzi, Polacy, itd.

 

Natomiast jeśli byli to muzułmanie, to wg nich to nie był gwałt. W świecie Islamu, jeśli obca kobieta zaprasza mężczyzn do swojego domu i nie ma w nim mężczyzny (ojca, męza, brata), oznacza to, że jest prostytutką. Wg nich to normalne, co zrobili.

 

Wg naszego, tzn. zachodniego postrzegania sprawy, to jest przestępstwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktabryski "Prostozmostu" opiera się na artykule z: https://newsbook.pl/2018/02/18/szwecja-19-latka-zaprosila-bezdomnych-aby-sie-wykapali-najedli-a-oni-ja-zgwalcili/

Tam jest informacja nieco dokładniejsza, że zaprosiła do domu "trzech żebrzących uchodźców". Nie wkleiłem cytatów z głównego źródła, gdyż strona ma skrypt blokujący kopiowanie tekstu.

Fakt faktem, dość ciężko w Szwecji poznać różnicę między "miejscowym" a uchodźcą - tam sporo tego towarzystwa już najechało zawitało :D Tam już jest niezły rasowy "MixPlus". "Rdzenny Szwed" Abdul Mohammed itp.
 

6 minut temu, Oktabryski napisał:

W świecie Islamu, jeśli obca kobieta zaprasza mężczyzn do swojego domu i nie ma w nim mężczyzny (ojca, męza, brata), oznacza to, że jest prostytutką. 

Dlatego właśnie napisałem, choć w formie nieco innej niż Twoja, że może to kwestia ich kultury lokalnej:

44 minuty temu, Rick napisał:

Skąd ta mieszkanka może wiedzieć, czy według ich kultury, zgwałcenie gospodyni domu - to nie jest na przykład jedna z podstawowych form okazywania kobietom wdzięczności za okazaną przez nie pomoc?

Nie trafiłem, ale byłem dość blisko prawdy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.