Skocz do zawartości

Witam Was!


Clarence Boddicker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Po 1,5 roku biernego czytania forum postanowiłem się zarejestrować by od czasu do czasu napisać coś od siebie. Trafiłem tutaj z pewnego forum sportowego na którym toczyli z Was bekę. Z ciekawości zajrzałem na tą stronkę i tak zostałem tutaj do dziś. To właśnie na braciasamcy.pl jakaś dobra dusza polecała książkę Pawła Śląskiego "Hieny, modliszki, czarne wdowy" która całkowicie zmieniła moje postrzeganie relacji z kobietami i odmieniła na lepsze moje życie. Ja sam jestem inżynierem parę lat przed 30, kilka lat po ślubie, mam jedną latorośl. Dzięki wiedzy z tej książki oraz forum zdjąłem zbroje białego rycerza i zrozumiałem że wypruwaniem sobie żył w robocie i mieszkaniu nie osiągnę radości i szacunku. Nie uszczęśliwię też tym dziecka które będzie widziało non toper przepracowany ryj ojca. Idea którą staram się maksymalnie kierować jest MGTOW a mój cel to osiągnąć radość i spokój ducha.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.