Skocz do zawartości

Grożono mi nożem-historia z dawnych lat.


Rekomendowane odpowiedzi

Mając 22 lata na karku wszedłem w związek, który dostarczył mi niezapomnianych wrażeń. Nawet pozostała mi pamiątka na twarzy w postaci blizny na policzku.Ale nie przypuszczałem, że kiedyś się  tak mocno wystraszę, gdy moja pani sięgnie w furii po nóż i przyłoży mi go do mojego ,,sprzętu" gdy leżalem nago w jej łożu. Po roku związku z miłej kici zrobił się bardzo dokuczliwy osobnik.Zakazy,nakazy,wszechobecna kontrola, kłótnie i dziki seks na pogodzenie się. Cała paleta dramatycznych zdarzeń .Spotkałem się z kolegami zadyma.Wypiłem piwko zadyma. Popatrzyłem się na inną zadyma.Nie przytulilem po seksie dostałem po twarzy pazurem stąd ma blizna. Lecz gdy sięgneła po biała broń to bałem się o życie.Żarty się skończyły w tamtym momencie. A tylko powiedziałem że będę miał praktyki i ograniczony czas na.spotkania.A teraz coś ekstra . Po tym poranku powoli zacząłem się wycofywać z tej relacji. Ona zaczęła uwodzic mojego kolegę  z uczelni.Ja robiłem staż w innym mieście. Ona powiedziała mi, że się z nim przespała.I że pożałuje wszystkiego. Jakiś telefon z pogrożkami że naśle na  mnie  nowych kolegów. Czekałem tylko kiedy znów zaatakuje .Rozwaliła mi trochę psychę i straciłem kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.