Skocz do zawartości

Nowoczesna oszalała: Ich ustawa - Mąż ma dawać żonie pieniądze lub do więzienia


Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, AdamPogadam said:

A żona ma dawać pupy, inaczej do ciupy :D 

Czyli w zasadzie bez zmian jeśli usuniemy z Twojego zdania słowo "żona". Od tysięcy lat

faceci płacą za 'miłość' - to nic .Nowoczesnego. No może ja bym do ciupy nie zamykał...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, AdamPogadam said:

[...] "ty biedaku z małym ptaszkiem".

:D Mały ptaszek jest oczywiście porównywany wtedy do czegoś... No a jeśli 'ptaszek' jest porównywany do własnej, wielkiej, rozciągniętej waginy? Zawsze gdy słyszę tą anegdotę (o małym ptaszku - choć oczywiście niedobranie fizyczne może być problemem) kojarzy mi się afrykański zwyczaj skalowania wymiarów żeńskich narządów zewnętrznych: mysz, kocica, antylopa, słonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się w końcu do starych zasad podanych przez komuchów. Cytat z opracowania naukowego z polskiej strony internetowej http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=745 : "Apostołką "wolnej miłości" była Aleksandra Kołłontaj [1], bolszewicka komisarz do spraw opieki społecznej. W 1919 r. opublikowała książkę "Nowa moralność a klasa robotnicza" ([autor]: powinno być .Nowoczesna zamiast Nowa), w której lansowała tezę, że kobiety należy wyzwolić nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także psychologicznym. Seks bez zobowiązań miał wpoić kobietom nawyk chronienia swojej osobowości w społeczeństwie opanowanym przez mężczyzn. Wszelkie formy związków seksualnych były więc dopuszczalne." Co młodsze łykają dzisiejszą narrację wolności, demokracji i praworządności w wydaniu .Nowocześniaczek jak kaczki kukurydzę. Nie wiem czemu nie zgadzałem się gdy mój ojciec mawiał: "Długie włosy, krótki rozum". Dziewczynki wychowywane przez głupie matki, gdzie rolą ojca jest zarabianie wyrastają na głupie kobiety z krótkim rozumem.

Edytowane przez zegarnek
dodatek od [autora]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet który straci pracę i będzie kilka miesięcy na bezrobociu - nierób, nieudacznik, niezaradny, na utrzymaniu żony, obciążenie finansowe.

Kobieta która nie pracuje i całe życie jest utrzymywana przez męża - pani domu, pranie i sprzątanie to też praca, mężczyzna ma jej zapewnić byt, tradycjonalistka, rozsądna kobieta zajmująca się domem.

 

Jest przejebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wrotycz napisał:

Myślę, że dobrze się dzieje - to pokazuje prawdziwą twarz lewicy. Im wcześniej ludzie przestaną wierzyć w socjalizm tym szybciej się mogą otrząsnąć z jego okowów.

Mężczyźni z pewnością przestaną wierzyć, ale takie prawo pasuje kobietom i one mogą to poprzeć i tutaj jest już zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda i to wielkie zagrożenie. Największym zagrożeniem są nauczycielki i wszelkiej maści kobiety "wpływowe", tzn. takie które mają wpływ na opinie publiczną w dowolnym rozmiarze, czy to w telewizji czy w lokalnym klubie dyskusyjnym.

Właśnie w takim klubie postanowiłem się udzielać trochę. Mniejsza o szczegóły ale kobiety są tam masakrycznie zindoktrynowane. Masakrycznie!

Jedna (więcej niż jedna ale mówię o tej) jest nauczycielką angielskiego w jakichś firmach i  jak myślałem, że jest fajna to nagle zaczęła się żalić że mężczyźni 20-30 lat są strasznie nietolerancyjnie wobec... i tu zaczęła wymieniać, lgbtqwertyuiop..., imigrantów, i tu jej przewałem pytaniem:"Czy jest pani zaskoczona?, wystarczy włączyć komputer i poczytać co się dzieje na świecie, tylko nie mainstream a prawdziwe media." i dostała zwarcia na łączach. Zaczęła mnie ustawiać i sprowadzać w dół to zacząłem grzecznie tłumaczyć ale czuję, że jest ciężko - one wszystkie (poza jak na razie trzema) są na mnie strasznie cięte jak zaczynam swoje wywody. Ale mniejsza o to jest tam jeszcze jedna nauczycielka, tym razem etatowa i ona też ma takie poglądy, a właściwie gorsze; inne kobiety też się bronią nawzajem przed każdym niewygodnym faktem. To właśnie mam na myśli mówiąc o zagrożeniu.

Zresztą było na forum o przedszkolankach uczących chłopców bawić się lalkami, polonistkach nakazujących pisać peany na temat "uchodźców". Trzeba być bardzo uważnym dzisiaj żeby nie zostać pożartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo samice podświadomie wyczuwają przybycie samców alfa z kali.., wróć z miejsc ich pochodzenia. Wojna z nami trwa w najlepsze, a najgorsze jest to, że wspomniana przez Braci indoktrynacja ma się w najlepsze. Samice chcą być "trendy", chcą być przede wszystkim "światowe" w przeciwieństwie to staroświeckich, konserwatywnych samców tubylczych.

 

Z takimi samicami nie wchodzi się w dyskusję, ponieważ po pierwsze pokazuje się im, ze rzeczywiście traktujemy ich jako partnera do rozmowy, a po drugie ze stadnym zachowaniem w takiej rozmowie szans nie masz. A jeszcze tracisz niezbędną energię. I to też powoduje u nich wzrost wartości, bo samiec traci na nich energię, a sam dostaje jedne wielkie 0, ba nawet mniej. 

 

Czy samce przybyłe z nad Morza Śródziemnego podejmują takie tematy z samicami tubylczymi? Nie, bo nie uważają ich za równych sobie i po drugie oni nie pytają, nie dyskutują - oni działają i biorą to, co według ich mniemania im się należy. Stara dobra metoda "faktów dokonanych".

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.