Skocz do zawartości

zegarnek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 67-letnim, żonatym Zenonem, zamieszkałym od 1981 w Australii.

Wstawiam tu to moje przedstawienie się ze strachu przed zbanowaniem.

Mam dodatkowy problem w tym, że nie wiem jak wstawić avatar a to

jak również czytam w: http://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/16-zapoznaj-się-ułatwisz-życie-sobie-i-moderacji/

grozi mi zbanowaniem...

Z kolei warunek: "2. Nowi użytkownicy mają OBOWIĄZEK wstawić avatar, nim zamieszczą jakiekolwiek treści na forum, oraz zamieścić post powitalny w odpowiednim dziale w ciągu 24h od momentu rejestracji (również przed zamieszczeniem innych treści). Użytkownicy, którzy nie spełnią tych dwóch prostych wymogów, zostają zbanowani." to paragraf 22 bo jak mam zamieścić treść (np. pierwszy awatar) zanim zamieszczę jakąkolwiek treść...

 

Są one, te moderatorskie popychania, trochę dla mnie niepokojące bo

zarejestrowałem się 15 minut temu a tu już różne testy, groźby i kary. :-)

Pytam więc, bo sam nie umiem znaleźć, gdzie mogę ten unikalny avatar wstawić?

Będę dozgonnie wdzięczny za wskazówki.

Z

Edytowane przez zegarnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W lewym górnym rogu na samym początku forum jest wyświetlony Pana nick "zegarnek" i obok tego jest taka strzałeczka w dół. Trzeba to rozwinąć i kliknąć profil. Następnie obok awatara jest Pana domyślny awatar "Z" i w lewym dolnym kąciku tego awatara jest obrazek. Klikamy ten obrazek i wyskoczyły różne opcje, można dodać z komputera bądź poprzez adres URL. Po wybraniu należy zaakceptować poprzez kliknięcie zapisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Głodny Prawdy said:

Witam, jest pan starszym czlowiekiem więc można to zrozmieć bracia zawsze pomogą.

Jestem ano jestem. :D Teraz mam kolejną zagadkę. Wyczerpało mi się dawanie łapek w dyskusjach - znów czegoś nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zegarnek napisał:

Teraz mam kolejną zagadkę. Wyczerpało mi się dawanie łapek w dyskusjach - znów czegoś nie doczytałem.

Szczerze to ja sam nie wiem w jakim celu ograniczono dawanie łapek inaczej "lajków", ale to fakt "łapki" kończą się jest określony limit na dany dzień, dlatego należy lajkować z rozwagą może w tym celu zostało to wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.