Skocz do zawartości

Cześć


FreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

  1. Trafiłem tutaj po dłuższym czasie, może z przypadku. Sam już nie wiem. Daawno temu trafiłem na kanał Marka na youtube, zasubskrybowłem, zapomniałem. No i jakiś czas temu kliknąłem audycję i w sumie zostałem na dłużej, normalna kolei rzeczy że zakładam konto :P
  2. Może coś o sobie - jestem młody, trochę leniwy :D Jeszcze się uczę, już niewiele zostało ;) wydaje mi się że teraz, jest najlepszy czas na rozwój - a ja chcę się rozwijać. Dużo rozumiem, dużo pojmuję (w moim mniemaniu) 
  3. Jestem aktualnie w związku, może trochę prymitywnym ze względu na wiek, i tak dalej. Ale ja nie lubię imprez, tego całego życia nastolatka. Wolę dobry film, serial. Nie lubię dużych zbiorowisk ludzi, wolę we 2 ;) Nigdy nie chciałem się nikomu przypodobać czy podlizywać, no chyba że czegoś baardzo chciałem. Ale z reguły byłem szczerym palantem, zbyt dużo przyjaciół przez to nie miałem, ale jakoś mi to nie przeszkadzało.

To chyba tyle słowem wstępu, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.