Skocz do zawartości

Jak to jest z tym seksem


Gr4nt

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gr4nt napisał:

Reasumując mamy kolejne potwierdzenie, że monogamia to twór sztuczny, nieprzystający do natury człowieka.

Oczywiście że jest to twór sztuczny i w praktyce nie występuje na dłuższą przynajmniej metę.

Świadczą o tym powszechne tzw "zdrady" w związkach.

 

Dlaczego monogamia nakazana jest przez matrix - objaśniłem, mam nadzieję, że dostatecznie dokładnie tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wojen, męska populacja jest stała, nawet rośnie... Z tego jest podatny grunt na feministyczne bzdury. Popatrzcie na sytuację w Czeczenii po wojnach, był nawet pomysł na wprowadzenie poligamii.

 

Dla mnie osobiście seks psują lodziki... To jest tak głupia czynność, wyzuta całkowicie z emocji i bliskości, że niszczy całą relację. Seks? Wiesz nie mam czasu, lodzika ci zrobię kochanie i już. 

 

Spotykam się głównie z dojrzałymi kobietami (wiekowo, emocjonalnie wiadomo jak jest), teraz już mniej ale jeszcze 2-3 lata temu to w miesiącu była inna i każda ale to każda zaczyna seks od oralu... Taka rozgrzewka, trzeba tłumaczyć, żeby to było klasycznie... Nie wiem, czy ludziom nie staje? Ale jak, chcesz seksu ale idziesz z miękkim wackiem? 100 lat temu nasze prababki oferowały lodziki? Wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Głodny Prawdy said:

Smutne... a dlaczego? bo matrix nam to wmówił.

No tak niestety, ponieważ rozwala całą to otoczkę, którą ludzie są karmieni przez lata - ciężko to zrozumieć i zawsze na początku są opory.

 

Co do tematu @Gr4nt tuż przed efektowną klapą z moją ex w ostatnim etapie - użerania się i walki było to na maksa mechaniczne. Mogłem robić to nie wiadomo ile patrząc w ścianę albo okno, robiąc plany na cały tydzień i myślami będąc zupełnie gdzie indziej. Po czymś takim człowiek czuł się strasznie, nie dość, że zawsze po jakimś czasie musiał zmusić się i wystrzelić to dodatkowo psychicznie wypruty? Pytając sam siebie o co tutaj k@# chodzi i czy tak to ma wyglądać już zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gr4nt napisał:

Jest coraz gorzej, zostałem zdominowany i spantoflowany, często upokarzany.

 

Nie ma czegoś takiego jak ,, spantoflenie " na ile sobie pozwolisz tak później masz. 

 

Bracia mają dużo racji. Bardzo wiele czynników wpływa na to czy mamy ochotę na sex. Ilość testosteronu, odżywianie, suplementacja, nawet taka z pozoru blacha czynność jak wyspanie się ma duże znaczenie. 

 

Staraj się dobrze jeść. Sok ananasowy przed stosunkiem wpływa na jakość spermy. Bądź spontaniczny nie bzykajcie się w tych samych pozycjach na tym samym łóżku. Kobiety nie lubią rutyny. Jeżeli czasem nie masz ochoty na sex nie przejmuj się to normalne. Może teraz jesteś nasycony sexualnie i nie masz potrzeby na coś więcej. 

 

Bywa i tak, że z naszym partnerem nie mamy ochoty się kochać a jak trafi się ktoś atrakcyjny na boku to wskakujemy do łóżka niczym kangur podjarani. Tu w grę wchodzi znużenie/ nuda. Musisz zadać sobie pytanie czy ogólnie nie masz ochoty na sex momentami czy z nią nie masz. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gr4nt, a mógłbyś opisać dokładniej w jaki sposób odwróciłeś sytuację w związku, że to Twoja kobieta zaczęła mieć większe parcie na seks i zwiększyła się częstotliwość, lub odesłać mnie do źródeł które mogły by mi pomóc, bo walcze już z tym w moim związku od kilku miesięcy i efektów brak, a wręcz jest coraz gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
On 2/19/2018 at 7:04 PM, loh-pan said:

Dla mnie osobiście seks psują lodziki...


Lodziki są spoko. 
 

On 2/19/2018 at 7:04 PM, loh-pan said:

100 lat temu nasze prababki oferowały lodziki? Wątpię


100 lat temu to one nawet nie skakały po tych pradziadkach. 
 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libido therapy są bez recepty Ogolnie sam ją na nie namówiłem, bo nie miała ochoty na seks.Na początku nie chciała brac ale powiedziałem aby pobrała przez tydzień i jak nie będzie widziała rożnicy to przestanie. No i różnica zdecydowanie na plus.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.