Skocz do zawartości

Głupi dylemat, zlinczujcie mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Z kobietami możesz mieć relacje w każdym wieku. Co za problem ? 

Do kina, do teatru, spotkać się z kumplami, na wakacje też pojedziesz jak już będziesz obrzydliwie bogaty dzięki pasji ? Taka to jest różnica. 

W życiu codziennym masz relacje ze wszystkim co Cię otacza, nawet z pisuarem w kiblu, ale nie zwracasz na to uwagi.

Wiesz co jest problemem ? Że robicie ze związku i kobiety WIELKIE WOW i HALO ! Tak jakby to miało być centrum Twojego życia. 

A to człowiek, istota jak każda inna. A że robisz z tego święty gral bo możesz z nim uprawiać seks, to już Twoja wina i pozwalanie aby to fiut prowadził Cię przez życie. 

Edytowane przez Metody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lxdead napisał:

możesz się poświęcić i zrobić takie prodżekt, ogarnij dwie laski na raz, w relacje z jedną wejdź jako miś, a w relacje z drugą jako grizzly, prowadź dziennik kapitański, zapisuj adnotacje co i jak się zmienia i z którą. To byłby dobry materiał dla wszystkich świeżych - fakt, twoim kosztem, ale pomyśl, stał byś się takim mesjaszem

 Masz dobry pomysł jednak na dzień dzisiejszy nie podejme się go z wiadomych względów zbyt małe doświadczenie możliwe że kiedyś zrobie coś takiego ale zapewne wtedy ktoś mnie już wyprzedzi na forum bo pomysł już rzuciłeś nawet sam możesz się tego podjąć.

 

 

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Głodny Prawdy napisał:

 Oczywiście jak zdradzi to koniec, relacje chce pociągnąć tak z 2 lata czasu i koniec.

Nie żartuj. Nikt nigdy nie wie ile będzie trwała dana relacja.

Po dwóch tygodniach możesz sie chcieć wymiksowac i zrobisz to jeszcze jakoś w miarę lajtowo, a może tez być tak, że w ciągu dwóch miesięcy skonstruujesz pannie dzieciaka, następnie presja otoczenia (rodzina, wezwanie do tzw "poczucia odpowiedzialności") spowoduje, iż powiesz tak zwane "sakramentalne tak" i kolor dupy, w ktorym się znajdziesz bedzie zbliżał się do czarnego - z kwadratem upływającego czasu od dnia ślubu.

 

Wymiksowanie się z takiego położenia jest co najwyżej w połowie  możliwe. Bo da się jakoś wyjść z małzeństwa (nigdy nie jest to tanie), ale z dzieciaka nie wymiksujesz się do końca życia.

 

Dopóki zachowasz trzeźwy rozum i poskromisz kutasa (guma co najmniej i w dodatku miło byłoby znać cykl miesiączkowy panny) - to będzie dobrze.

 

Jedna kluczowa porada ode mnie - z chujem żartów nie ma.

Bo to spłodzenie dziecka uziemia Cię dokumentnie. Do końca Twego żywota a często i po nim.

Ze wszystkiego poza tym - drogo bo drogo, ciężko bo ciężko, nerwowo bo nerwowo - ale da się wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety same do końca nie wiedzą w jakie gierki grają a potem są pretensje o wszystko i o nic - nie wiesz ? domyśl się :lol:. Jak byś się nie uczył i wiedzy zdobywał i tak suma summarum wyjdzie przeciw tobie. Haj hormonalny ogłupia, nie obronisz się przed tym, zacznie tobą rządzić kutas i po tobie, zanim się ogarniesz będziesz owinięty wokół palca. Kobiety mają sposoby, sztuczki i ciezko je przejrzeć - jedy co - stawiaj sprawy jasno, nie zostawiaj niedomówień, nie daj się wciągać w gierki słownie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy Kolego nie nastrajaj się tak i nie planuj. Zakładasz kogo grać i jak to poprowadzić - nie tędy droga wogóle. Nie zakładaj, że a co jak zdrada, a już plan 2 lata związku to kuriozum.

 

Na forum są ludzie po dramatycznych jazdach, rozwodach i wielu pierdolnikach życiowych. Co tu naiwnie zakładać, trzeba być uważnym i korzystać z wiedzy. Bądź sobą, próbuj, kombinuj. Bądź jaki jesteś naturalny i obserwuj swoje "naturalne" (czyt. w części zaprogramowane) reakcje przy porażkach, które będą. Tymbardziej jak jeszcze bez wielu doświadczeń. Także działaj jak Ci intuicja podpowiada, ciesz się tym, ale i wyciągaj wnioski. I pamiętaj, że jak puchnie dolna główka to tymbardziej musisz pilnować, żeby w górnej pozostawała krew i logiczna ocena sytuacji ;)

Edytowane przez emehcsfotuoog
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bonzo napisał:

Nie żartuj. Nikt nigdy nie wie ile będzie trwała dana relacja.

Po dwóch tygodniach możesz sie chcieć wymiksowac i zrobisz to jeszcze jakoś w miarę lajtowo, a może tez być tak, że w ciągu dwóch miesięcy skonstruujesz pannie dzieciaka

 Tak ale mogłem dopisać coś a propo tego albowiem zakładając że będzie nam dobrze szło może się skończyć po 2tyg. albo po 10 latach wszystko jest możliwe.

 

13 minut temu, wojkr napisał:

Kobiety same do końca nie wiedzą w jakie gierki grają a potem są pretensje o wszystko i o nic - nie wiesz ? domyśl się :lol:. Jak byś się nie uczył i wiedzy zdobywał i tak suma summarum wyjdzie przeciw tobie. Haj hormonalny ogłupia, nie obronisz się przed tym, zacznie tobą rządzić kutas i po tobie,

Racja miałem już mały przedsmak tego i bardzo mnie to przeraziło powiem ci że mam coraz większą ochote na samotne życie nie chce by ktoś mnie ciągle robił w balona.

 

@emehcsfotuoog O tak co dwie głowy to nie jedna hahahha

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.