Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Ważniak

CSI: Bracia Samcy

Polecane posty

Papa Smerf zawsze powtarza, że każdy dzień skrywa w sobie jakąś przygodę, i tak też jest dzisiaj.

Przetrzepując strych, natknąłem się na coś, co zwróciło moją szczególną uwagę, jednakże nie mam pojęcia, czy może to być coś wartościowego.

Może ktoś z Państwa będzie mógł coś więcej na temat tego znaleziska powiedzieć.

Udało mi się ustalić, że jest to relikwia Przenajświętszego Oblicza Jezusa, która powstała jako jedna z wielu po cudzie w Watykanie między rokiem 1849 a wczesnymi latami dwudziestego wieku.

Tupac, czy to Ty? #thuglife

kyuSij.jpg

Vera Effigies Sacri Vultus Domini Nostri Jesu Christi 

Quae Romae in Sacrosanta Basilica S. Petri in Vaticano religiosissime asservatur et colitur

pCsABw.jpg

Pieczęć z herbem.

bCWD96.jpg

Czy myślą Państwo, że można to pogonić za parę groszy?

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

• Like 1

Proponowałbym udać się z tym na oględziny do jakiegoś antykwariusza, rzeczoznawcy lud kogoś kto handluje takimi rzeczami żeby potwierdzić autentyczność i orientacyjnie wycenić.

BTW z jakiej części PL jesteś?

• Like 1

@Obleśnie Przystojny Tak też najprawdopodobniej zrobię, ale chciałem wcześniej zaindagować forumową brać, zanim przedsięwezmę jakiekolwiek kroki w celu ustalenia wartości i autentyczności owej relikwii. Mieszkam na mlekiem i miodem płynącym podkarpaciu.

• Like 1

@TheFlorator Też właśnie trafiłem na te stronki.

No nic, trzeba będzie zrobić mały research, ile można za to dostać, a potem robimy melanż na Narodowym. #wszystkonamójkoszt 

• Like 1

No jak to chodzi po tysiąc dolców to nieźle (jakis oryginał raczej z tym symbolem). Może by kupili od ciebie w Stanach za 600/700. Podesłałbym tam zdjęcie i zobaczył co napiszą.

• Like 1

To się niewiernemu trafiło. 

Ile by nie wpadło, to będę uchachany.

Skontaktuję się z nimi w celu spieniężenia. 

Podziękował.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.