Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Ważniak

CSI: Bracia Samcy

Recommended Posts

Papa Smerf zawsze powtarza, że każdy dzień skrywa w sobie jakąś przygodę, i tak też jest dzisiaj.

Przetrzepując strych, natknąłem się na coś, co zwróciło moją szczególną uwagę, jednakże nie mam pojęcia, czy może to być coś wartościowego.

Może ktoś z Państwa będzie mógł coś więcej na temat tego znaleziska powiedzieć.

Udało mi się ustalić, że jest to relikwia Przenajświętszego Oblicza Jezusa, która powstała jako jedna z wielu po cudzie w Watykanie między rokiem 1849 a wczesnymi latami dwudziestego wieku.

Tupac, czy to Ty? #thuglife

kyuSij.jpg

Vera Effigies Sacri Vultus Domini Nostri Jesu Christi 

Quae Romae in Sacrosanta Basilica S. Petri in Vaticano religiosissime asservatur et colitur

pCsABw.jpg

Pieczęć z herbem.

bCWD96.jpg

Czy myślą Państwo, że można to pogonić za parę groszy?

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

• Like 1

Proponowałbym udać się z tym na oględziny do jakiegoś antykwariusza, rzeczoznawcy lud kogoś kto handluje takimi rzeczami żeby potwierdzić autentyczność i orientacyjnie wycenić.

BTW z jakiej części PL jesteś?

• Like 1

@Obleśnie Przystojny Tak też najprawdopodobniej zrobię, ale chciałem wcześniej zaindagować forumową brać, zanim przedsięwezmę jakiekolwiek kroki w celu ustalenia wartości i autentyczności owej relikwii. Mieszkam na mlekiem i miodem płynącym podkarpaciu.

• Like 1

@TheFlorator Też właśnie trafiłem na te stronki.

No nic, trzeba będzie zrobić mały research, ile można za to dostać, a potem robimy melanż na Narodowym. #wszystkonamójkoszt 

• Like 1

No jak to chodzi po tysiąc dolców to nieźle (jakis oryginał raczej z tym symbolem). Może by kupili od ciebie w Stanach za 600/700. Podesłałbym tam zdjęcie i zobaczył co napiszą.

• Like 1

To się niewiernemu trafiło. 

Ile by nie wpadło, to będę uchachany.

Skontaktuję się z nimi w celu spieniężenia. 

Podziękował.

• Like 1