Skocz do zawartości

"Warszawiacy się nie boją" - nowy spot ratusza na temat uchodźców


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze nawet nie chce mi się to komentować. W wielu krajach widzą jak się aklimatyzują owi przybysze i nadal nie wyciągnęli z tego wniosków, nadal uważają że to biedni ludzie. Chcą tego samego bagna co inne kraje i wypowiadają się za ludzi którzy mają odmienne zdanie.

 

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,warszawiacy-sie-nie-boja,253167.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Smerf zawsze powtarza, że świat z każdym kolejnym dniem schodzi coraz bardziej na psy.

 

Smutne jest to, że wystarczy komuś rzucić ze dwie stówki, a ten powie, co tylko zechcesz przed kamerą. 

 

Jeszcze wciągają w to nieświadomą niczego dziewczynkę, która za parę lat może stać się ofiarą "ubogacenia" kulturowego i skończyć ze zwichrowaną psychiką.

 

Ciekawe, czy wtedy jej rodzice też będą tacy skorzy do owych twierdzeń.

 

Tfu.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny klakier lewackiego wariactwa. Urabiają nas jak mogą. Nie dajmy się zwariować i nie wierzmy tym oszustom!

 

Cytują tam ataki Polaków na cudzoziemców a gdzie są ataki cudzoziemców i zwolenników religii pokoju na Polaków?


Ja, osobiście zostałem zaatakowany przez jednego, o mało mi nie rozbił telefonu, chciał się mi włamać do domu (połamał drzwi). Wezwałem Policję. Przyjechali. Po półtorej godzinie, wysłuchali mnie i poszli do niego (mieszkał w domu obok) i powiedzieli mu, że (cytuję dosłownie) "nie powinien tak robić" (sic!). Ale teraz mam podkładkę - jak się będę bronił to każę im wyciągnąć tą sprawę i powiem jak wtedy szybko zareagowali.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się nie boją, po prostu nie chcą tego robić. Każdy kto ma oczy widzi, że społeczeństwo, w Warszawie czy w Polsce, nie chce uchodźców. Też mogę sobie powiedzieć "Warszawiacy nie boją się palić kościołów", napisać to na plakacie, dokleić czyjąś fotkę i myśleć, że mam jakiś wpływ na rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy się boją tylko o to, żeby pokazać że jesteśmy tacy "postępowi", "otwarci", "nie boimy się wyimaginowanych strachów", które "zacofana", "skrajna", "fanatyczna" prawica próbuje nam zaszczepić. Nie chodzi o tych, którzy nie wierzą w te brednie a o tych, którzy jeszcze w nic nie wierzą, wierzą natomiast w socjalizm, "równość", "braterstwo" i takie tam "postępowe idee". Politycznie poprawnych, bojących się odezwać, żeby nie zostać okrzykniętym prawicowcem, faszystą, rasistą baranów, bądź owce, zależnie od płci. Po to się urabia miłośników socjalizmu, "równości" i tym podobnych haseł oraz młodzież, studentów bo ci są podatni na taki przekaz a boją się wychylić, żeby nie zostać nazwanym rasistą, faszystą antysemitą.

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEXCPYBEIoBSFryq4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie uchodźcy, tylko migranci zarobkowi.

W większości przypadków sponsorowani przez agenturę z Panem S. bo który w miarę myślący człowiek pojedzie do PL, kiedy może odwiedzić inny kraj i mieć dużo lepiej.

Sam widziałem od jakiegoś hindusa czek na 50tys €, dostał aby się osiedlić  i znaleźć pracę - ha ha ha

A jeśli ktoś mi powie że jestem nietolerancyjny (bo przecież miliony polaków wyjechali do UK,Niemiec,Holandii)To powiem żeby się puknął w czoło.

My pracujemy i płacimy podatki,przynosimy dużo korzyści innym krajom, nie jesteśmy radykalni,nie bijemy kobiet,jesteśmy ambitni.

Z jednej strony kraj osłabiany jest przez mniejszości religijne a z drugiej przez napływ ukraińców (gdzie mówi się już o 10mln, przekroczonych na granicy ludzi-w tym ok 1% banderowców UPA)- kto nie wierzy niech się przejedzie autobusem w Centrum Warszawy.Depopulacja kraju- to celowe zagrania pionków.

Autor tematu mnie wyprzedził,wczoraj w metrze widziałem ten bilbord i chciałem poruszyć ten temat wcześniej,ale się nie wyrobiłem :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też widziałem ten spot jadąc w metrze. Glosy ludzi jak to w takim przypadku były podzielone co dobitnie pokazuje jak ludzie mają sprane mózgi propagandą. Nieważne że są zamachy w Niemczech, Francji. Nieważne że mordują chrześcijan. Ważne żeby ten syf zrobić i nam. Nie chciałbym usłyszeć że coś takiego dzieje się u nas w kraju i to za zgodą rządzących. Oczywiście pokazują tutaj kobietę walczącą w powstaniu. rodzinę. studenta itd

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watykan idzie równo z lewicą
 http://wprawo.pl/2017/06/13/mielismy-racje-zdrada-episkopatu-caritas-bedzie-sprowadzal-islamistow-do-polski/
https://www.wprost.pl/kraj/10098209/przewodniczacy-kep-pomoc-uchodzcom-jest-wazniejsza-niz-bezpieczenstwo-narodowe.html
 

Papiestwo dla swojego marketingu nie waha się utopić społeczeństw w islamie. Jeszcze się połączą w "nwo religion".
Katechizm kk popiera islam:
841 Relacje Kościoła z muzułmanami. "Zamysł zbawienia obejmuje również tych, którzy uznają Stworzyciela, wśród nich zaś w pierwszym rzędzie muzułmanów; oni bowiem wyznając, iż zachowują wiarę Abrahama, czczą wraz z nami Boga jedynego i miłosiernego, który sądzić będzie ludzi w dzień ostateczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek jak i też wiele innych osób mówiło o "efekcie wahadełka". Zawędrowaliśmy wahadełkiem za mocno na lewo? To zaraz będzie musiało odbić się za mocno na prawo ;) 
Feminizacja mężczyzn i przymusowe zakładanie kobietom spodni(mimo, że noszą spodnie to i tak chłop ma na nie robić), kompletna degeneracja, rozbicie rodziny, upadek męskości. Promowanie, że męskie zachowania są karygodne, za to następuje gloryfikacja białorycerstwa i posłuszeństwa wobec kobiety, przede wszystkim stawianie kobiety na piedestał, co jasno stanowi o pewnym kulcie "waginy", który jest perełką europejskiego systemu matrixa.
Mężczyznom brak dzisiaj męskich wzorców w związku z czym mają problem by się rozwijać i budować swój własny autorytet. Jak wiadomo kobiety w podświadomości pragną męskich mężczyzn i chcą być przez nich kierowani i nieważne jest to, co mówi kobiecy umysł bo biologii człowiek nie oszuka. Tak jak facet nie oszuka tego, że mając nawet 40-50 lat doznaje erekcji na widok słodkiej 18-latki w staniczku, grającej w siatkówkę na plaży w LA czy w Gdańsku nad Bałtykiem :lol:
I dlatego aby zapełnić męską pustkę przyłażą muzułmanie, którzy szanują swoją kulturę, rodzinę i facet ma tam autorytet przede wszystkim. Problem jest taki, że oni są kulturą zbyt opresyjną(chociaż pewnie też zależy od regionu i odłamu religii). To jest fenomen gdy kobiety czy feministki drą gardła, że europejscy mężczyźni je uciskają, a w tym samym czasie chętnie zapraszają ludy arabskie etc. a nawet i ludy afrykańskie, w których no kobieta może pomarzyć o byciu księżniczką(no chyba, że złapie szejka lub wodza plemienia ;>)
"Uchodźcy", "imigranci" jak zwał tak zwał, u nich nie ma, że panna krzyczy i chłop idzie spod kulonym ogonem. Tam potrafią normalnie kobietę broń Boże uderzyć, a w bardziej prymitywnych krajach(w Afryce) kobieta jest mniej warta niż koza czy inne zwierze, więc ją sprzedają! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 wystarczy zachować bądź pracować nad męskimi cechami, kobieca biologia zareaguje na coś takiego prawidłowo, biologia u kobiet rządzi się własnymi prawami, więc jeśli widzi faceta który jest męski albo posiada choć część tych cech, to będzie chciała kręcić się koło niego, nie zmieni to lewacka propaganda, media czy coś innego...

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.