Skocz do zawartości

Panowie, czy podobają wam się tak umięśnione dziewczyny jak te w linku?


Natii

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pisząc miałem na myśli taki wyśrodkowany rodzaj aktywności - czyli w zupełności wystarczy jak laska pobiega, pojeździ na rowerze i pomacha w domu ciężarkami + jakieś wygibasy gimnastyczne.Takie jak w temacie dla mnie już są przesadą, robią się zwyczajnie mało kobiece.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

Dzięki za pomysł, ale nieskorzystam i nie chce się przekonać jak będę wyglądać odwodniona, bo do niczego mi to niepotrzebne i raczej dbam o nawodnienie. ;) 

Nie ma co dyskutować, każdemu podoba się inna figura, mi się te panie nie podobają i o ile siłownia nie jest mi obca, nie dopuściłabym do takiego umięśnienia np łydek, poszerzenia barków. Jak zauważyłeś takie kobiety przeważnie nie mają czym oddychać, dla mnie to jeszcze przy tych bicepsach itp nie wygląda apetycznie,  a kobieta jednak powinna mieć trochę tłuszczyku w niektórych miejscach i nie zamierzam się go pozbywać. :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2018 o 16:23, Natii napisał:

chociaż one to chyba już tam chodza od bardzo dawna, a ja dopiero od 3 miesięcy

Dużo ciężkich ćwiczeń + dieta + środki farmakologiczne (tak, kobietki też biorą, choć zapewne w bikini są nieco inne) i tak kilka lat, więc spokojnie.

@Stary_Niedzwiedz A jak to się ma do wazopresyny? Pamiętam coś, jak swego czasu się tym bardziej interesowałem o piciu dużych ilości wody dziennie, mniej więcej o to chodziło, żeby organizm tej wody nie magazynował i przestawił się na źródło zewnętrzne. Możliwe bardzo, że coś pomieszałem i pomyliłem ale to było dawno a ja nie pamiętam :>. 

PS. Panie to myślą, że jak pójdą na siłownie to w ciągu roku będą chyba wielkie jak Pudzian :lol:

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Pamiętam coś, jak swego czasu się tym bardziej interesowałem o piciu dużych ilości wody dziennie, mniej więcej o to chodziło, żeby organizm tej wody nie magazynował i przestawił się na źródło zewnętrzne. Możliwe bardzo, że coś pomieszałem i pomyliłem ale to było dawno a ja nie pamiętam :>. 

Jest taka zasada - Im więcej pijesz, tym więcej wydalasz.

 

38 minut temu, Quo Vadis? napisał:

tak, kobietki też biorą, choć zapewne w bikini są nieco inne

O chłopie, igła, skalpel, silikony coraz częstszy, wręcz konieczny widok u niektórych, co walczą o finał.

Edytowane przez Dx51
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża ilość kardio, i cycki lecą, nic się nie poradzi.

Spokojnie możesz ćwiczyć w ciul i nie musisz się martwić, że zaraz Ci bary pójdą i bicepsy na maksa. U kobiet dużo trudniej jest zbudować muskularną sylwetkę.

Jako ciekawostka, niektóre ćwiczenia siłowe mogą poprawić wygląd cycków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.