Skocz do zawartości

Mniej i bardziej niszowe kino Sci-Fi


Drizzt

Rekomendowane odpowiedzi

@Tornado Dla mnie film o Ultrasmerfach jest po prostu słaby i graficznie i fabularnie, sam jeden głos Hurt'a niczego tu nie ratuje jak dla mnie - Games Workshop to jednak kasiasta "firma" i stać ich na to by dać tej marce porządny film ale co kto lubi.

 

Ja jeśli chodzi o serie DOW to najbardziej przypadła mi II wraz z dodatkami (DOWIII zawiódł po całości)

 

A to że klimat jest to i ciężko się kłócić, szkoda że tak mało rzeczy z nim związanych jednak wychodzi :/

 

 

 

Teraz czaję się na WG40k: Inquisitor Martyr - sieczka w stylu serii Diablo

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Dnia 21.02.2018 o 12:34, Drizzt napisał:

Stalker

http://www.filmweb.pl/film/Stalker-1979-30808

Rosyjski film o bardzo surowym klimacie. Opowiada o wyprawie kilku gości do skażonej strefy, jednak mocno zahacza o tematy egzystencjalne. Zdjęcia, kadry, dźwięki - niesamowite. Do tego wysublimowane monologi, dialogi - coś pięknego. Akcja bardzo powolna, film zachęca do przemyśleń. Ja miałem wrażenie jakbym czytał dobrą książkę. Moim zdaniem, obowiązkowa pozycja.

 

Polecam książkę "Piknik na skraju drogi" braci Strugackich... film powstał na jej podstawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.