Skocz do zawartości

Problem z drukowaniem PDF-u.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, xawery982 napisał:

wklepujesz "52-xx" i wsio.

Potwierdzam. Wygodne.

 

W przypadku braku papieru powinien pojawić się:

a. Komunikat na monitorze z możliwością zatwierdzenia [OK]

lub/i

b. Komunikat na drukarce z możliwością zatwierdzenia [OK]

 

W obu proponuję zatwierdzać ale dopiero po uzupełnieniu papieru.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za rady. Strasznie szybko drukarka drukowała, a musiałem numerować długopisem strony no i za szybko dodałem strony i się zatkało. Jest jeszcze inny sposób na który teraz wpadłem, zaznaczyć przy generowaniu pliku od jakiej strony ma druknąć.

 

@Drizzt Czasem ktoś ma zły dzień i chce komuś dojebać. Jednak na tym forum tego nie tolerujemy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ok, dzięki za rady. Strasznie szybko drukarka drukowała, a musiałem numerować długopisem strony no i za szybko dodałem strony i się zatkało. Jest jeszcze inny sposób na który teraz wpadłem, zaznaczyć przy generowaniu pliku od jakiej strony ma druknąć.

 

(...)

Warto zagłębiać się w opcje druku :) 

Taki tip na przyszłość: by wydrukować coś w 1:1, warto użyć "Free PDF  expert". W programie od adobe, a także przeglądarkowych poglądach lubi przycinać strony.

 

P.S. Czyżby podziemne wznowienie Kobietopedii w wersji mini? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ok, dzięki za rady. Strasznie szybko drukarka drukowała, a musiałem numerować długopisem strony no i za szybko dodałem strony i się zatkało. Jest jeszcze inny sposób na który teraz wpadłem, zaznaczyć przy generowaniu pliku od jakiej strony ma druknąć.

 

@Drizzt Czasem ktoś ma zły dzień i chce komuś dojebać. Jednak na tym forum tego nie tolerujemy. 

Tak ku ciekawości - jakiś nowy smaczek będzie na samczy sklep, albowiem już nie ma co do koszyka wkładać  :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.