Skocz do zawartości

"Polski Holokaust" w klipie Ruderman Family Foundation. Organizacja chce, by USA zawiesiły stosunki dyplomatyczne z Polską. Jest petycja


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądamy teatr z podziałem na role. "Polski rząd" ma swoją, Żydzi, swoją, zagraniczna prasa i tv, swoje. Reżyser jest jednak jeden i ten sam dla wszystkich.
Ustawa reprywatyzacyjna ma na celu umożliwienie po cichu tego czego się domagają "żydzi" - polskiego majątku, szczególnie nieruchomości, kamienic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Dodarek said:

Szkoda że nasz rząd nie ma dość jaj, żeby tak zagrać. 

Oni sterują prezesem więc nasz rząd nie będzie miał jaj.

Taki Daniels, ponoć wyleczył Rydzyka z antysemityzmu. Czy rzeczywiście? A może mu zwyczajnie posmarował albo też kazał prezesowi ustawić o. dyrektora na właściwy tor.

Taki Schudrich, który straszy nas, że Żydzi wyjadą z Polski. Jednocześnie układa się z lokalnymi miłośnikami kóz przeciwko rzekomej fobii - a mimo wszystko prezes go słucha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/180229770-Kampania-Fundacji-Rudermanow-Billboard-w-Tel-Awiwie.html

Fundacja Rudermanów prowadzi kampanię „Polsko, nigdy nie pozwolimy ci zaprzeczyć Holocaustowi”. W jej ramach w Tel Awiwie pojawił się plakat na jednym z budynków.

AR-180229770.jpg&MaxW=1000&imageversion=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 20:02, Arushat napisał:

Problem jest taki, że zasada "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" nie działa za każdym razem. Tutaj przykład: jestem korwinistą (świadomym, gdyby ktoś pytał)najbardziej nie lubię lewaków, tj. PO, .N itp. Ich wrogiem jest PiS,

Tez jestem Korwinowcem od zawsze, tak więc chyba mamy podobne poglądy.

W dniu 21.02.2018 o 20:02, Arushat napisał:

ale czy czyni to z nich moich przyjaciół? Otóż nie.

Bo de fakto PiS nie jest wrogiem PO. To są takie same partie i mają te same poglądy. Zwłaszcza gospodarcze. Polityka zagraniczna też taka sama.

Dowodem powyższego, że PiS = PO = jedno zło jest fakt, że mozna wskazać szereg transferów posłów z PiS do PO (jak na przykład słynny Michał Kamiński), można wskazać polityków kiedyś propisowskich a obecnie propeowskich (jak na przykład p. Roman Giertych lub najsłynniejszy rozwodnik i idiota w jednym - były premier Kazimierz Marcinkiewicz), a i oczywiście można wskazać polityków, którzy poszli w przeciwną stronę - czyli z PO do PiS - jak na przykład pobożny wicepremier p. Jarosław Gowin - onegdaj jedna z kluczowych postaci Platformy.

 

A fraucymer od Rysia de Madero to nic innego jak chwilowy wyrób Starych Kiejkutów (tak samo jak PO jest też ich tworem).

 

Państwo powazne prowadzi politykę elastyczną i gra na różnych fortepianach. Podskakują wyżej wała rybacy znad rzeki Jordan ? To się dogadamy chwilowo z Arabami. Podskakuje nam USA ? No to ocieplimy stosunki z zimnym ruskim czekistą Putinem. I na dokładkę z Chinolami.

Pogadac zawsze warto.

 

Problem polega jednak na tym, że nie zrobiono w Polsce lustracji. Porządnej, nie tylko w kwestii współpracy z SB (ktorej teczki są jawne - www.inwentarz.ipn.gov.pl ), ale również w kwestii współpracy ze służbami wojskowymi. Czyli z WSW i Zarządem II Sztabu Generalnego Ludowego Wojska Polskiego - z połaczenia ktorych powstały WSI w 1990 roku.

 

Bo zagranica ma kwity i jesli ktoryś z polityków w Polsce podskakuje za wysoko - to mu się mówi trzy krotkie słowa - "Noooo, bo powiem" I tamten od razu natychmiast chodzi jak w zegarku ministra Nowaka :)

 

Polska to jest kraj zaprzepaszczonych cały czas szans. Od zawsze tak było, że kto chce rządzić światem - musi najpierw rządzić Europą. A kto chce rządzić Europą - musi najpierw zapanować nad jej sercem - czyli nad Europą Środkową. Dokładnie to bardzo spostrzegawczo zauwazył Anglik, a w zasadzie Walijczyk prof. Norman Davies. I jest to święta prawda.

I dlatego takie boje zagranicy by u nas nie podskakiwali wyżej wała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 22/02/2018 at 4:20 AM, PewnySiebie said:

Zgłoszone jako treść propagująca nienawiść + łapka w dół.

 

:D:D:D Co jest tu nieskończenie :D śmieszne i urągające choćby temu średniemu przedziałowi inteligencji wystraszonych administratorów to fakt, że na forum (które istnieje dzięki sianiu nienawiści do kobiet - nie czarujmy się miłości to nie siejecie siana), ktoś za podanie zwykłego faktu istnienia książki,  tego źródła ("Przemysł Holokaustu" nieźle przygotowana praca dokumentalna, książka, opracowana przez Żyda z PhD, poparta bibliografią i źródłami). Jestem pewny, że żaden z samców nie zadał sobie żadnego trudu aby sprawdzić o co w tej pracy chodzi bo głównym przekazem Finkelsteina w tej pracy jest głośny, logiczny sprzeciw przeciwko mordowaniu niewinnych ludzi. Powtarzam jego przekazem jest sprzeciw tłumaczeniu i uzasadnianiu, że w jednym przypadku mordowanie niewinnych jest ok. Problemem w tej pracy dla pewnej części Żydów jest jeden fakt i tego nie wybaczą Finkelsteinowi.

 

Być może jednak, że @PewnySiebie i popierający go  MoszeKortuxy wiedzą doskonale co ta książka zawiera i zwyczajnie na tym forum, źródła wzbudzające wątpliwości w pewnych sprawach są cenzurowane jak za PRLu.

 

Ciekawe, że na temat tego żydowskiego paszkwila "Polski Holokaust" popłynęła dyskusja a nikt otwarcie nie wspomniał wywiadu z Finkelsteinem. Jesteśmy, jak zawsze posłuszni Polacy. Fajnie. Jak zawsze umysłowi niewolnicy. Ale babie to z liścia dać można <-> tacy jesteście gownianirycerze. :huh:

Chyba podziękuje za bana no bo jak inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zegarnek

1. Zgłosiłem film z głównego wątku o tym, o dziwo został skasowany z youtube z powodu siania nienawiści do Polaków.

2. Na forum nie ma siania nienawiści do kobiet, dla mizoginii nie mają tutaj miejsca,

3. Nie wiem dlaczego mnie wzywasz . Zgłosiłem film na portalu YouTube z głównego wątku, który sponsorował biznesmen Morton E. Ruderman. Fundacja zajmuje się walką z wykluczeniem społecznym niepełnosprawnych oraz umacnianiem więzi między Izraelem a USA.

 

Link do skasowanego filmu, który sieje nienawiść do Polaków:

https://youtu.be/Chzwlm79a-Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 2/21/2018 at 7:01 PM, zegarnek said:

Żydzi syjoniści są bardzo podobni do kobiet tyle, że wiele bardziej przewrotni

Dzięki! Ktoś to w końcu zauważył. Nie tylko Syjoniści a wszyscy. Semici. Arabowie też. I Islam też. Ta podwójna moralność, brak zasad i apoteoza, gloryfikacja oszustwa to są cechy typowo żeńskie. Nawet w kulturze dalekowschodniej to jest jing.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.