Skocz do zawartości

Samcze podsumowanie życia, czyli marzenia i cele kontra rzeczywistość


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumiałem, aczkolwiek z lenistwa nie rozwinalem mojej wypowiedzi ?

Zarabiają lepsza kasę na stanowisku poniżej ich wykształcenia i wychodzi na to, ze to starcza, jest im wygodnie i nie potrzebują się starać o coś więcej. Kolega ma właśnie taki podejście. Od 8 lat w Anglii na magazynie, i ani myśli czegoś innego szukać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc małym dzieckiem chodziłem nad rzeczkę, stojąc na mostku wsłuchując się w szum rzeczki zadając sobie pytanie. Po co ja tu żyję.

Będąc już starszym (25l) chodziłem nad Wisłę i też zadając sobie to pytanie. Po co ja tu żyję.

W  zeszłym roku będąc nad morzem (41l)  Stojąc przy morzu już do głowy przychodziła myśl. Jaki sens ma życie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, a jakby tak to wszystko rzucić w pizdu (żonę, te całe matrixy, beta samce, shit testy, fochy itd) i zaszyć się gdzieś spokojnie na wyspach kanaryjskich? Czyż to nie byłby piękny plan? Co najwyżej wieczorkiem sobie od czasu do czasu obejrzeć film "Matrix" przy lampce lokalnego wina? :)

 

costa-adeje-tenerife.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.