Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Feministki chcą niszczyć patriarchat i konserwatyzm dlatego nawiązują swoją działalność do książki i filmu dla mężczyzn :lol: Kobiety jak to kobiety - zawsze podążają za mężczyznami :P

Powitajcie "Femme Feral" - kobiecy Fight Club z UK mający na celu obalić konserwatywny rząd :lol:

 

 

Nie wiem czy wiecie, ale powstała też fabularna wersja kobiecego Fight Club :D "Female Fight Club" - https://zalukaj.com/zalukaj-film/27350/female_fight_club_2016_.html

Oto opis tego filmu na zalukaj:

"To opowieść o tajnych, podziemnych i bezwzględnych walkach kobiet rządzonych przez sadystycznego samca. Główna bohaterka (Amy Johnston) będzie chciała ocalić swoją siostrę od tego szaleństwa, a przy okazji obalić męskiego tyrana..."

 

Nie wiem jak Wy Bracia, ale ja uważam, że ten temat idealnie nadaje się do działu "Śmieszkowanie" :D 

Piszcie co sądzicie na ten temat ;) Zachęcam do wesołej dyskusji! :lol:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kryss napisał:

brak im... 

Wiary w Boga z pewnością :D W każdym razie jest to śmieszne, ale jednak pokazuje słabość zachodnich mężczyzn skoro pozwolili doprowadzić do takich patologii. Dobrze, że to jest tylko śmieszne, a nie groźne :lol: Kobiety szanują tylko silnych facetów, którzy nie dadzą sobie wejść na głowę. Zachodni mężczyźni oblali ten shit-test w skali makro. 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nic lepszego żeby skitować ten projekt, niż to.
einstein-1024x589.jpg

To już nawet nie jest śmieszne, tragiczne czy głupie - to jest żałosne.
Pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę takie coś - to gwałci wszelką logikę cywilizowanego człowieka.
Może im więcej takich żałosnych i prymitywnych zagrywek ze strony feminazistek tym więcej ludzi się ocknie, że coś tu grubo nie gra?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Beckenbauer napisał:

ludzie owładnięci lewacką ideologią zamiast zawracać, pędzą jeszcze dalej.

To się samo napędza. Oni sobie nie poradzą.

 

22 minuty temu, Messer napisał:

to jest żałosne.

Też tak uważam.

 

22 minuty temu, Messer napisał:

- to gwałci wszelką logikę cywilizowanego człowieka

Feminizm jest jest częścią marksizmu kulturowego, więc jest antycywilizacyjny oraz antylogiczny. 

 

23 minuty temu, Messer napisał:

Może im więcej takich żałosnych i prymitywnych zagrywek ze strony feminazistek tym więcej ludzi się ocknie, że coś tu grubo nie gra?

Oby :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Wiary w Boga z pewnością :D W każdym razie jest to śmieszne, ale jednak pokazuje słabość zachodnich mężczyzn skoro pozwolili doprowadzić do takich patologii. Dobrze, że to jest tylko śmieszne, a nie groźne :lol: Kobiety szanują tylko silnych facetów, którzy nie dadzą sobie wejść na głowę. Zachodni mężczyźni oblali ten shit-test w skali makro. 

Zgadzam się.Od razu przypomniał mi się ten wykład Jordana Petersona.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.