Skocz do zawartości

W odmętach feministycznego szaleństwa. Dziewuchy, w górę kiecki! Zaczęła się nowa akcja: „Odzyskajmy nasze p…y”


Rekomendowane odpowiedzi

http://nczas.com/2018/02/21/w-odmetach-feministycznego-szalenstwa-dziewuchy-w-gore-kiecki-zaczela-sie-nowa-akcja-odzyskajmy-nasze-p-y/

Feminizm to jedna z wielu patologii nowoczesnego społeczeństwa XXI wieku. Warto mieć to środowisko na uwadze i starać się go unikać w życiu realnym, gdyż jest ono niebezpieczne i może powodować długi okres zażenowania :D 

 

Mają nawet własną stronę - https://www.raisingtheskirt.com/about.html

 

Piszcie co sądzicie na temat tej akcji? Czyżby to jakieś nawoływanie samców do kopulacji? :lol:

 

feministki-696x477.jpg

 

Amerykańskie feministki rozpoczęły wielką akcję w mediach społecznościowych. Chodzi w niej o to, by zadrzeć kiecę i obnażyć się, by „uczcić” własne genitalia.

 

Akcja nazywa się Zadzierając kiecę”. Główne jej hasła to: „Reclaim your c*nt”,  „Reclaim our c*nt.” („Odzyskaj swoją piz.ę”, „Odzyskajmy swoje piz.y”. Nic nie poradzimy na to, że tak to sobie wymyśliły).

 

Akcję rozpoczęła niejaka Nicola Hunter, która jest zmiennopłciowa, albo tylko lubi się przebierać. Najpierw przeprowadziła „dogłębne badania, by sporządzić rys historyczny sromu i jego znaczenia na przestrzeni wieków”.

 

Jak już zrobiła te analizy to wpadła na pomysł zrobienia akcji „Zadzierajmy kiecki”, która ma być rodzajem manifestacji, czy czegoś tam. Generalnie chodzi o to, by zadrzeć kiecę i pokazać genitalia.

 

Ma to zakwestionować sposób w jaki media prezentują kobiece ciało i definiują jego piękno. Zadzieranie kiec i pokazywanie genitaliów ma też „obnażyć społeczny i kulturowy status kobiet”.

 

Pomysł obnażania się chwycił i Live Arts Development Agency zaczęła przeprowadzać kilkudniowe warsztaty.

 

Jak opowiada prowadząca kurs ekshibicjonizmu Dawn Felicia Knox warsztaty „kreują intymną przestrzeń oraz doświadczenie i koncentrują się na obserwacji, uczeniu się i odzyskiwaniu piz.y.”

 

Są też wykłady o społeczno-kulturowej historii sromu i dziejach zadzierania kiecek.

 

 

Uczestniczki i aktywistki chcą rozpocząć publiczną dyskusję o „znaczeniu pi.dy dla ludzi i wszystkich płci”. „W przyszłości inicjatywa „Zadzieramy kiecę” ma być „bezpieczną przestrzenią dialogu dla rożnych społeczności„.

 

Po tych deklaracjach uczestniczki publikują rożne zwierzenia o tym co im się zrobiło jak się obnażyły.


 Jestem bardziej połączona z moja waginą i mam większe poczucie, że jest moja własnością – pisze jedna z ekshibicjonistek.

 

Inna znów pisze, iż jest podniecona na myśl o „wspólnej przyszłości  (z innymi uczestniczkami warsztatów) i „odrzuceniu uczucia, że jest to (wagina) tylko otwór do dostarczania innym i sobie przyjemności.

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Piszcie co sądzicie na temat tej akcji? Czyżby to jakieś nawoływanie samców do kopulacji? :lol:

Wysoce możliwe.

Po wstępnej analizie zamieszczonej fotki stwierdzam, że ujęte na niej damy mają dość stonowaną urodę.

 

W końcu to feministki.

 

Już jakiś czas temu p. Roman Sklepowicz to zauważył:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość akcji wpisanym w jedną wraz z ostatnia akcja środowiska amerykańskich Żydów nawołujących do zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską ....pasowała by jak ulał.

Feministki mogły by im robić taki support....:D

Mam wrażenie że jedni i drudzy prezentują podobny poziom intelektualny i mentalny.

A na poważnie to coraz mniej rzeczy dziwi w środowiskach feministycznych łącznie z skrętem w kierunku LGBT czy gender.

 

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Pozytywny napisał:

Feministki kiedyś - Walczyły o prawo do głosowania. Możliwość edukacji i rozwoju.

Umożliwienie kobietom głosowania, edukacji i rozwoju doprowadziło do

54 minuty temu, Pozytywny napisał:

Feministki dzisiaj - Drą ryja z pizdami na wierzchu.

 

Niestety ale taka jest bolesna prawda, nie obrażam kobiet ale rządzić powinni mężczyźni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gr4nt Niestety jest tak a nie inaczej że kobieta, bez obrazy, w swojej logice, myśleniu ma więcej wspólnego ze zwierzętami. Brak logicznego myślenia, wszelkie decyzje kierowane zwierzęcym instynktem czy emocjami, usprawiedliwianie swojego spierdolonego zachowania okresem czy innymi hormonalnymi pierdololo. Brak zrozumienia wartości takich jak honor, wierność własnej grupie czy altruizm (wrodzony egoizm). Nie było, nie ma i nigdy nie będzie cywilizacji za której powstaniem stałyby kobiety, nie będę tu już wklejać po raz enty materiału od BPS o tym jak kobiety niszczą cywilizacje bo większość chyba go już zna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gr4nt napisał:

Niestety ale taka jest bolesna prawda, nie obrażam kobiet ale rządzić powinni mężczyźni.

W pełni się zgadzam. Z kobietami jak z dziećmi - dasz za dużo swobody to same zrobią sobie krzywdę.

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Panie lekarki twierdzą zapewne, że to całkowicie normalne i zdrowe. Zwykły wyraz ekspresji na ich wewnętrzny ból spowodowany opresją ze  strony patriarchalnego społeczeństwa.

 

Panowie lekarze natomiast mają wyjebane i zajmują się tymi którym jeszcze można pomóc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda brutalna taka, że nie jedna piiiiiii bardziej śmierdzi niż odbyt,

bo i ile kobieta nie ma problemów z podcieraniem się i popuszczaniem

kału oraz nadmiernie nie pyrka, to przy jako takim myciu się, ta mniejsza

dziura nie capi, w przeciwieństwie do piiiiiii, z której 24h na dobę się ulewa

i najczęściej nie są to bezwonne wydzieliny... Jeszcze gorzej, kiedy nie goli się,

bo busz kłaków zatrzymuje ten wytworny bukiet kobiecości.

 

Sama akcja to docieranie do jeszcze głębszych od wcześniejszych den.

Kiedy myślisz, że coś już osiągnęło poziom ostateczny, życie pokazuje,

jak bardzo było się nieświadomym głupoty oraz upodlenia "piękniejszej połowy"

ludzkości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się powtarzam: Czy ktoś je dyma?

 

Tu jest pies pogrzebany, dajcie mi tu przykłady atrakcyjnych feministek... ja jako pasztet mogę pokazać im krzyk mojej pupy! 

 

 

@Bonzo zatkałeś mnie tym filmikiem, teraz to zobaczyłem typ ma tak samo jak ja hehe...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

@Bonzo zatkałeś mnie tym filmikiem, teraz to zobaczyłem typ ma tak samo jak ja hehe...

A ja mam podobnie ale nie zawsze tak samo :).

Wyjaśnię w czym rzecz.

 

Otóz gdy sprawa p. Sklepowicza (wypowiedź z filmiku) zrobiła się głośna (feministyczny warkot) - to odniosłem się do tego.

 

Umieściłem tedy w przestrzeni publicznej (a więc u siebie na FB) post, w ktorym stwierdziłem, że nie zgadzam się z aż tak surową oceną p. Sklepowicza.

Bo własnie odwiedziłem kilka stron feministycznych, bogatych w galerie z ich protestów.

Galerie uwaznie przejrzałem, a z racji że wieszane tam fotki były dość wysokiej rozdzielczości - umożliwiło mi to zapoznanie się z urodą protestujących feministek.

 

I stwierdziłem - trochę by wybrał. Mało bo mało, ale nie jest tak, że nie ma tam "ruchable" materiału pod kątem urody. Bo nieco jest. Tak więc zadane w formie pytania stwierdzenie p. Sklepowicza - "kto to rucha ?" - jest niecałkowicie uprawnione.

 

Po czym zastrzegłem się jednak, iż protesty odbywały się w okresach pozaletnich a w dodatku ze zdjęć wynikało, że zawsze przy deszczowej pogodzie.

Więc protestujące odziane były grubo - co uniemozliwia bardziej dogłębną ocenę walorów wizualnych.

Dodałem na koniec, że można sie upatrywać "teorii spiskowej" w doborze terminów protestów z uwagi na odzienie protestujących - ukrywające być może powszechne braki w urodzie.

 

Klangor wybuchł niebywały. Otrzymałem mnóstwo wulgarnych ale za to pieszczotliwych komplementów od feminazistek - za co im uprzejmie podziękowałem.

Bo dla samca być obrażonym przez feminazistkę - to żadna obraza a sympatyczne połechtanie jego ego :).

 

Niezłym komplementem dla szefa Solidarności (by jasne było, nie jestem socjalistą !) jest artykuł czołowej polskiej feministki - p. Manueli Gretkowskiej.

Dama ta określa p. Piotra Dudę mianem cytuję "huja bez cycków"

http://thefad.pl/aktualnosci/manuela-gretkowska-o-szefie-solidarnosci-huj-bez-cyckow-ktory-wypowiada-sie-kobiety/

 

Spostrzeżenie słuszne. Jeszcze tego brakowało by chuj był z cyckami. Jedyne czego się czepić można a wręcz należy - to błąd ortograficzny.

 

Dlatego też gdyby to do mnie p. Gretkowska skierowała takie przemówienie - odpowiedziałbym - "jestem chujem bez cycków, ale przez ce-ha, bo tak się po polsku pisze".

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MoszeKortuxy napisał:

Uczestniczki i aktywistki chcą rozpocząć publiczną dyskusję o „znaczeniu pi.dy dla ludzi

Ooo paanie, to pewnie wyjdzie z tego jakaś bątą praca naukowa,

podpowiem paniom coś na wstęp: "Pi.da ma czasami w sobie coś fajnego..." :lol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pozytywny napisał:

Feministki kiedyś - Walczyły o prawo do głosowania. Możliwość edukacji i rozwoju.

Nie prawda. Feminizm od samego początku miał za zadanie niszczyć społeczeństwo. Już w czasie 1 fali feministki chciały rewolucji proletariatu. Polecam poczytać o terrorystkach-sufrażystkach. Jedną z takich feministek była Róża Luksemburg i była powiązana ze Powstaniem Spartakusa. Oni od samego początku chcieli mordować ludzi. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Róża_Luksemburg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_Spartakusa_(1919)

 

 

Nigdy nie dajcie sobie wmówić, że kiedykolwiek był "dobry" feminizm, a teraz jest zły. Feminizm od początku był zły i antymęski. Każda wersja feminizmu jest tylko po to, aby dokopać facetom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.