Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem ciekawy odcinek Bartosza Walaszka, cos co (prawie) wszyscy wiedze, a tu prosze, jeszcze to jest dostepne w TV :huh: :D 

Nie koniecznie pasuje do 'Meskie kino' ale lepszego miejsca nie znalazlem na forum...

Troche smieszne, troche niesmaczne, nawiazania do seksu, ale i tak dziwne ze w 'mainstreamie' dostepne (iplaTV):

 

 

 

Ten juz baardzo kontrowersyjny, i zaskakujacy, ale w sumie, cos autor chcial wyrazic:

 

No i wiadomo...

 

 

Edytowane przez Funky.steel
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to moim zdaniem, rozne rzeczy tworzy i nie koniecznie zawsze prosto w tym kierunku (nie chce byc posadzony o wybiorczosc w celu udowodnienia czegos, z facetow tez sie czasem smieje np. z silowni ) ...

 

A malzonke z tego co wiem, to ma, i dziecko jedno. Wg. jakiegos wywiadu w Internecie, nawet pomagala mu w kreceniu pierwszych kreskowek :blink:

 

Czy sa dalej razem to nie wiem, ale jesli Pan Bartosz tak trzyma rame jak w tych kreskowkach, to pewnie dalej go lofcia :lol: 

Edytowane przez Funky.steel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Głodny Prawdy said:

Co ciekawe na yt to jest z 2009r czyli juz troche stare.

Bo prawda sie nie starzeje :P

 

Przy okazji, odnoscnie zycia prywatnego Bartosza, to zdaje sobie sprawe, zeby oddzielac je od tworczosci. To sie fachowo nazywa 'podmiot liryczny'. Ciezko oczekiwac zeby "Pan Tadeusz" byl na podstawie osobistych doswiadczen autora. Podobnie Piotr Rogucki z zespolu 'Coma' mial kiedys takie pytanie od dziennikarza, stanowczo zaprzeczyl ze wszytko o czym spiewa to o nim. Artysta kreuje tez wizerunek, itp.

Edytowane przez Funky.steel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmików i jest sporo komentarzy "Chcę wyłączyć tą reklamę Ipli" albo "Jakie denne...". Ci ludzie wolą być misiami beta i słuchać o cudowności kobiet pewnie :lol: Oni chyba nie wiedzą, że to jest dla beki, ale są tam czasami mądre słowa.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche fenomen.

 

Tu fragment wywiadu z 'Newsweeka' ... 

"Przy innej okazji pozdrawia także Elżbietę Kruk, pisowską szefową Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. To dzięki niej narodził się Kapitan Bomba, największy animowany sukces Walaszka. Każdy odcinek po kilkaset tysięcy odsłon na YouTube. Odcinków sto kilkadziesiąt. Premiery odbywają się na antenie 4Fun TV, a potem trafiają do internetu. O tym, co wspólnego miała IV RP z narodzinami Kapitana, Walaszek mówi krótko: cenzura. – Pani Kruk, którą chciałbym przy tej okazji pozdrowić, nie lubiła naszych kreskówek, kazała je przesuwać z 15 na 22, a potem jeszcze później. Pomyślałem więc, żeby zrobić taką hardcorową kreskówkę, której w ogóle nie będzie można puścić. Ale w końcu telewizja to puściła. I to był strzał w siódemkę. No może w szóstkę, bez przesady."

http://www.newsweek.pl/kultura/wiadomosci-kulturalne/bartosz-walaszek---kapitan-absurd,97960,1,1.html

 

 

Ww.  "Kapitan Bomba" (ostrzezenie - to juz niezle pojechane jest )

 

 

 

 

 

Edytowane przez Funky.steel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.