Skocz do zawartości

Żelazna logika kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Unhomme napisał:

No tak, ciekawy jestem co taki facet ktory spelnilby wszystkie jej wymagania moglby oczekiwac w zamian ?

Jak to czego? Miłości.
Tej jedynej, niezastąpionej, wiecznej, aż po grób.
To dobrze, gdy promyk szczęścia nigdy nie gaśnie.
:lol::lol::lol:

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani ma swoje zdanie w tym temacie i ja to szanuję.

 

Osobną zaś kwestią jest to, że przez takie podejście będzie jej trudno znaleźć odpowiedniego kandydata, bo w porządku, wymaga wiele, ale czy jest gotowa dać od siebie równie dużo ?

 

Wiek to jest ważny, jak się chce w gimnazjum  kupić flaszkę wódki, ale w miłości takie granice nie mają większego znaczenia, bo człowiek a człowiek, to jednak zasadnicza różnica, i nie zawsze starszy = zaradniejszy. Tutaj zbyt wiele czynników ma znaczenie na tego typu dyskusje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Głodny Prawdy, a to nie widziałem. Trafiłem przypadkiem i postanowiłem się podzielić.

Zdanie swoje ma spoko. Niech ma. Tutaj chodzi głównie, że dla niej ktoś taki jak zawód syn nie jest dobrym kandydatem, no chyba, że pracuje w firmie rodziców i ciągle ja rozwija. Hahaha. To jest według mnie przykład tej logiki. Taki typ nie dla mnie, no chyba, że... czyli jednak dla mnie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w sumie nie czuje się jakoś specjalnie urażony tym filmikiem bo nie ukrywajmy dużo w tym wszystkim jest prawdy a mało, która kobieta to przyzna. Jednak faktycznie ciśnie się na usta „co  Wzamian?” jej uroda która jest znikoma i minie w ciągu 5-10lat? Nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Unhomme napisał:

No tak, ciekawy jestem co taki facet ktory spelnilby wszystkie jej wymagania moglby oczekiwac w zamian ?

Niczego, ponieważ faceci spełniający takie wymagania już są na tyle ogarnięci i że tak powiem "twardzi psychicznie i konkretni", że oprócz dobrego seksu, posprzątanego domku i jakiś tam emocji nie potrzebują nic od kobiety. Tu związek nie byłby już partnerski - w sensie dla ogarniętego faceta taka kobieta to jest bardzo ładny dodatek do drogiego zegarka. Tak to wygląda. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Klariett napisał:

Ale zdajecie sobie sprawę z tego że ona powiedziała prawdę?

Pewnie że powiedziała prawdę. Gdybym powiedział że chcę 100 miliardów dolarów za siedzenie na dupie, to też byłaby to prawda, bo chciałbym, ale szansa na dostanie tych pieniędzy jest marna. Ktoś by mi powiedział żebym zszedł na ziemię. Takich kobiet jak ona jest masa, czekają na księcia z bajki i olewają facetów 8/10, 9/10, bo czekają na 11/10. Ale czas mija i babka która miałaby spokojnie mieć faceta 8/10, za 15 lat żebrze o dzieciaka od faceta 5/10 albo kupuje kotki i pieski by zapchać pustkę, a następnie się wiesza, co jest coraz bardziej spotykane wśród samotnych pań po 35 roku życia. Z resztą ta pani mówi by facet nosił spodnie, ale ma jej nie ograniczać i nie narzucać jej swojej woli. Czyli ma być przewodnikiem, ale by przewodził tak by wszystko było po jej myśli. Także, facet ma być inteligentniejszy, ale nie może się obrażać jak ona nazwie go głupim. Ma być męski, ale ma dawać wchodzić sobie na głowę. Także by facet był bogaty, umiał się bić i był mądry, ale często pogoń za wiedzą nie jest najbardziej korzystny finansowo, w porównaniu do np. biznesmena. 

Edytowane przez Beckenbauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Beckenbauer napisał:

Pewnie że powiedziała prawdę. Gdybym powiedział że chcę 100 miliardów dolarów za siedzenie na dupie, to też byłaby to prawda, bo chciałbym, ale szansa na dostanie tych pieniędzy jest marna. Ktoś by mi powiedział żebym zszedł na ziemię. Takich kobiet jak ona jest masa, czekają na księcia z bajki i olewają facetów 8/10, 9/10, bo czekają na 11/10. Ale czas mija i babka która miałaby spokojnie mieć faceta 8/10, za 15 lat żebrze o dzieciaka od faceta 5/10 albo kupuje kotki i pieski by zapchać pustkę, a następnie się wiesza, co jest coraz bardziej spotykane wśród samotnych pań po 35 roku życia. Z resztą ta pani mówi by facet nosił spodnie, ale ma jej nie ograniczać i nie narzucać jej swojej woli. Czyli ma być przewodnikiem, ale by przewodził tak by wszystko było po jej myśli. Także, facet ma być inteligentniejszy, ale nie może się obrażać jak ona nazwie go głupim. Ma być męski, ale ma dawać wchodzić sobie na głowę. Także by facet był bogaty, umiał się bić i był mądry, ale często pogoń za wiedzą nie jest najbardziej korzystny finansowo, w porównaniu do np. biznesmena. 

Przynajmniej powiedziała jaką ma faktyczną wizję faceta, a nie tak jak większość jutuberek: "Musi być milutki, musi mnie przytulać, musi dawać prezenty, musi sie wszystkiego domyślać, musi być mądry inteligentny szarmancki, wrażliwy, musi płakać na filmach itp."
Powiedziała jak według niej "na logikę" wygląda facet który faktycznie by ją zainteresował. Oczywiście wiemy że kobieta przy wyborze faceta kieruje się emocjami a nie logiką ale ta pani wyjątkowo  wskazała cechy które mają rzeczywiste znaczenie dla niej jako kobiety czyli z natury istoty która chce być od kogoś zależna emocjonalnie, więc mimo wszystko szacun dla niej za bezpośredniość. 
Nie chce nikogo oceniać ale wg mnie wszyscy faceci którzy tak oburzyli się i unieśli na jej słowa po prostu nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć rzeczywistości i natury kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dorota Goldmann
Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania blogerka. Kosmetyki - w szczególności perfumy - to moja pasja. Interesuje mnie dosłownie wszystko, co z nimi związane: od składników, poprzez proces tworzenia, aż po opakowania i kampanie reklamowe.

Mam 30 lat i mieszkam w Warszawie. Jestem estetką. Uwielbiam: piękne wnętrza, jedzenie i dobra luksusowe. Moja ulubiona marka to Dolce&Gabbana.

 

Aha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Unhomme napisał:

No tak, ciekawy jestem co taki facet ktory spelnilby wszystkie jej wymagania moglby oczekiwac w zamian ?

Powiedzmy teoretycznie, że jest taki mężczyzna:

  • młody, sławny miliarder, przystojny, z końskim zdrowiem
  • dobry w łóżku, super charakter, filantrop
  • uwielbiany przez innych ludzi

To w życiu nie wziąłby sobie takiej Pani 30 letniej, bez urazy oczywiście.

Żaden mężczyzna nie wytrzymałby dłużej, a śmiem się pokusić o stwierdzenie, że z łóżka i by wygonił.

 

Jedyny mężczyzna, który byłby zainteresowany taką Panią, to ktoś kogo jarałoby że jest lepszy od innych mężczyzn skoro taka wybredna Pani z nim jest.

No ale nie ukrywajmy, że szybko by mu to zbrzydło - na dłuższą metę nie da rady.

7 godzin temu, Głodny Prawdy napisał:

Dla mnie to specjalnie piękna nie jest, jest dostateczna.

Może to tylko wizerunek, ale od tej Pani bije zimno z daleka, nawet głos jest taki jakiś zimny.

 

Życzę tej Pani z filmu jak najlepiej. Wielki plus za swoją szczerość, ale kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, więc napisałem szczerze co o tym sądzę.

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.