Skocz do zawartości

Krem do twarzy


BRK275

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

może mają Panowie na poleceniu sprawdzony krem do twarzy?

Postanowiłem w końcu zadbać o twarz ze względu na widoczne oznaki typu: na skórze wciąż pojawiają mi się czerwone krosty + skóra jest widocznie przetłuszczona.

Natomiast nie jestem jeszcze na tyle stary aby widoczne były oznaki starzenia się (tak sądzę przynajmniej), a więc kremy +40 odpadają.

Ostatnio byłem na przechadzce po rossmannie, aptece w większej galerii handlowej; tyle tego tam jest, że zwariowałem i nic nie kupiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od x czasu używam Nivea Men. To jest krem uniwersalny, a więc śmiało można to stosować na całym ciele.

 

Mam skórę skłonną do przesuszania, i szczerze polecam, bo ten krem na prawdę robi robotę.

 

Przyzwoita cena, ładnie pachnie i co ważne, szybko się wchłania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BRK275 napisał:

pojawiają mi się czerwone krosty + skóra jest widocznie przetłuszczona.

 

32 minuty temu, zuckerfrei napisał:

nawet dieta może mieć wpływ

Oczywiście, że tak. Może jesz za dużo słodyczy, orzechów. Kremami tego nie załatwisz, no chyba, że to jakaś choroba skóry i wtedy lekarz oceni i przepisze odpowiednie leki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić coś pod oczy i w okolice nosa. Znaczy tam gdzie są te takie zmarchy mimiczne.

Dobra oliwa i tyle w temacie.

Co prawda trzeba uważać bo jak nalezie do oczu to trochę łzawią.

 

Jak ktoś nie chce się świecić to na noc. Jak komuś to wisi to kiedykolwiek, świetnie chroni przed przesuszaniem.

 

Na dłonie zresztą też świetnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pokazu coś jeszcze:

jesteśmy tacy pyszni, na wszystko tabletka, na wszystko kremik, na wszystko syropek.

Moj starszy znajomy dobija do 50 lat ma problemy z ciśnieniem itd - przepisane tabletki które bierze sumiennie, a wystarczyłoby zmienić dietę styl życia, ale po co... Lepiej wpierdalac tabletki i sumienie czyste...

 

To samo, a przede wszystkim dotyczy cukrzyków... Dużo z nich samo zapracowało na tą straszną chorobę....

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka z jednego z galeryjnych salonów drogeryjnych, gdzie jak zwykle sprzedawczynie obsiadają klienta coś mu próbując wcisnąć. Byłem tylko towarzysko bo B. chciała jakąś pomadę czy cienie. 

Więc pani sprzedawczyni (z toną makeupu na twarzy) ciągnie mnie do kosmetyków męskich i proponuje m.in. jakieś kremy. Ja jej na to że nigdy czegoś takiego nie używałem i to się raczej nie zmieni. Trochę zdziwiona tak na mnie patrzy po czym, że w sumie to ma pan rację, zwłaszcza że ma pan świetną cerę. To co pan stosuje? Nic.

 

W każdym razie mnie odrzuca od stosowania jakiejś kosmetycznej mega-chemii. Najwyżej czerwona szminka na usta i przebranie w damskie fatałaszki :D

 

p.s. Tak serio to dużo lepsza skóra jest po odstawieniu wszelkich pianek czy żeli do golenia na rzecz mydła potasowego i ręcznie wyrabianej z niego piany.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.