Skocz do zawartości

Cześć


theo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na forum trafiłem przypadkiem, wpisując przez jakiś czas co różne hasła typu 'kobiety nie potrafią kochać', 'mnóstwo rozwodów', 'kobiety oszukują', etc. 

W końcu któregoś dnia trafiłem na to forum i już zostałem, czytając. O sobie powiem, że białym rycerzem nigdy nie byłem, a już w wieku 18 lat po kilku odrzuceniach postanowiłem, że to kobieta ma o mnie zabiegać nie ja o nią:D. To jakie są kobiety widziałem bez pomocy tego forum już dawno, natomiast od pewnego czasu interesują mnie bardzo zjawiska socjologiczne; zwiększona liczba singli, to, że kobiety też powoli twierdzą, że wolą być same i pracujące na siebie (to już jest ciekawe), to, czy człowiek naprawdę jest w stanie przeżyć tak całe życie i nie żałować, kto jest silniejszy- kobieta czy mężczyzna jeśli chodzi o umiejętność samotnego życia i 'wytrzymania', etc.

Co prawda uważam, że wielu z Was bawiąc się w 'trzymanie ramy' na siłę i te wszystkie sztuczki trochę przez to nie dopuszcza do siebie naturalnego zakochania i traci przez to lata życia na taki głupi wybór - lepiej być sobą, być naturalnym, ale jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę- nie udawać żadnego 'samca alfa'. W ogóle kto to jest ten samiec alfa? Czytając wiele wypowiedzi odnoszę wrażenie, że to jakiś wytatuowany walący co tydzień inną panienkę, ryzykujący całe życie facet. Ok, ale dla mnie samiec alfa to zarabiający dobrą kasę inżynier czy lekarz a jednocześnie nie dający się oskubać przez kobiety.TO JEST SAMIEC ALFA. Chcesz zobaczyć samca alfa spójrz na Zuckerberga czy Gatesa a nie jakiegoś knypka zakompleksionego który celowo rzuca żeby udowodnić sobie jaki jest 'silny'-no bez jaj :D 

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, theo napisał:

Co prawda uważam, że wielu z Was bawiąc się w 'trzymanie ramy' na siłę i te wszystkie sztuczki trochę przez to nie dopuszcza do siebie naturalnego zakochania i traci przez to lata życia na taki głupi wybór - lepiej być sobą, być naturalnym, ale jednocześnie nie dać sobie wejść na głowę- nie udawać żadnego 'samca alfa'.

Właśnie o to chodzi z trzymaniem ramy, żeby nie dać wejść sobie na głowę - łopatologicznie tłumacząc, trzymanie ramy nie jest równoznaczne z byciem samcem alfa. Ja nie rozumiem, co Wy macie z tym, że u nas na forum piszą, że ktoś jest samcem alfa? Kto widział taką wypowiedź? Ja sobie nie przypominam, kiedyś sam napisałem, że mam pewne zachowania, które mogłyby być przypisane alfie ale do niego mi daleko.

24 minuty temu, theo napisał:

O sobie powiem, że białym rycerzem nigdy nie byłem, a już w wieku 18 lat po kilku odrzuceniach postanowiłem, że to kobieta ma o mnie zabiegać nie ja o nią:D.

Yhm, wiesz, ja już trochę tu jestem ale nigdy bym nie napisał, że nie ma we mnie jeszcze cząstek, resztek białego rycerza z całą pewnością. A to, że było kilka odrzuceń trochę się kłóci ze słowem nigdy :D. Mniejsza o to. Witamy na forum, czytaj, korzystaj i przestrzegaj regulaminu.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dobry start.

46 minutes ago, theo said:

O sobie powiem, że białym rycerzem nigdy nie byłem, a już w wieku 18 lat po kilku odrzuceniach postanowiłem, że to kobieta ma o mnie zabiegać nie ja o nią

 

47 minutes ago, theo said:

wielu z Was bawiąc się w 'trzymanie ramy' na siłę i te wszystkie sztuczki trochę przez to nie dopuszcza do siebie naturalnego zakochania i traci przez to lata życia na taki głupi wybór

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pytonga napisał:

Witaj. Dobry start.

 

 

No jeśli uważasz, że wiara w miłość a białorycerstwo są tożsame, to pytanie kto tu powinien być newbie ;)

 

Miłość istnieje i nie tyle w nią wierze co wiem, że tak jest na konkretnych życiowych przykładach jakie znam, ale jest bardzo rzadka - szczególnie rzadka u kobiet, ale istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎23‎/‎02‎/‎2018 at 2:00 PM, theo said:

No jeśli uważasz, że wiara w miłość a białorycerstwo są tożsame, to pytanie kto tu powinien być newbie

Źle mnie zrozumiałeś - to nie był atak po prostu miłość kobiety bez trzymania ramy jest - moim skromnym zdaniem - jak Jednorożec (mówię o czasie po haji emocjonalnym) wszyscy słyszeli ale dowodów brak.

Witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.