Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym sponsorowaniem to tak za bardzo nigdy nie jest, albo kolega coś Ci wisi.
Zazwyczaj po tym wchodzą prośby najróżniejszego typu, także ten lodzik raczej zbyt darmowy nie będzie.

A jak się pogodzisz z tym, że kolega może coś chcieć, i masz chcicę, to jedź. Więcej chorób roznoszą nasze rodaczki po powrocie z wakacji z Afryki - dzięki ciału diva zarabia na życie, choroba ciała oznacza dla niej problemy z finansami, więc raczej nie masz się czego zbytnio obawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Niepowtarzalny napisał:

Cześć, kolega chce mi za sponsorować wypad na loda do dziewczyn. Jechać z nim? Trochę się boje chorób, on mi mówi, że ma jakiś preparat w sprayu i to niby zabezpiecza. Parcie mam niesamowite :D Bracia doradźcie proszę...

Tylko na loda ?
Zakażenie się czymś w czasie loda jest mało prawdopodobne. A jesli się bardzo boisz - guma i wio.

 

Druga sprawa - ryzyko, że czegokolwiek się od prostytutki nabawisz - jest znacznie niższe niż że złapiesz coś od przypadkowo poznanej tzw "zwyczajnej kobiety". Czyli - czyjejś żony, dziewczyny, lub singielki itp.

Bo prostytutka na pierwszym miejscu stawia swoje zdrowie. Zawsze. Bo to jej warsztat pracy. Innego nie ma. Więc dba.

 

Taksówkarz może mieć stary samochód. Ale technicznie auto ma zawsze sprawne. Bo jak nie dojedzie - to nie zarobi. Proste.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko komin do ojebania czy atakujesz cipke zawsze podajemy w gumie. Bezdyskusyjnie. Tu nie ma miejsca na odstępstwa. A jak 20min temu robiła komuś gałe kto coś miał? Wiesz, że niektóre wenery przebiegają bezobjawowo? Guma, guma, guma. A jak sie boisz chorób to przestań w ogóle ruchać.

 

Ps. Właśnie przebywam w niemczech i nie byłbym sobą gdybym nie poleciał do najbliższego duzego miasta na lokalną ulice czerwonych latarni. Właśnie wróciłem. Cena 30euro za numer. W bałkankach można sie zakochać.

 

GUMA! Przypominam tylko...

Edytowane przez Król Jarosław I
Poprawka
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

Otworzyła nam gruba ukrainka po 40 i stwierdziliśmy, że loda nie będzie. Dzięki Bracia :).

Coś ten Twój kumpel słabo riserczował w sprawie damy o muzykalnych ustach (bo kazdy flet do nich pasuje) :):):)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

To mój bardzo, bardzo dobry kolega. Raz ja robię coś dla niego, raz on dla mnie i tak się uzupełniamy.

 

No to jak was dalej męczy a z wypadu nici no to.. ten, nie krępujcie się, mamy XXI wiek :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

To mój bardzo, bardzo dobry kolega. Raz ja robię coś dla niego, raz on dla mnie i tak się uzupełniamy.

Rzadka rzecz w dzisiejszym świecie, zazwyczaj dobry kolega okazuję się pasożytem. Już kilka razy się skapowałem w czasie trwania "przyjaźni".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocny Wilk w każdej relacji nawet tej przyjaźni męskiej ktoś jest biorca a ktoś daje... ważne aby był balans. Ja mam swych takich typów - czasem mam tak ze muszę poświecić czas i kasę na kupla ale wiem ze dostanę to spowrotem nawet tym ze zjem u niego obiad... nie popadajmy w paranoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Mocny Wilk w każdej relacji nawet tej przyjaźni męskiej ktoś jest biorca a ktoś daje... ważne aby był balans. Ja mam swych takich typów - czasem mam tak ze muszę poświecić czas i kasę na kupla ale wiem ze dostanę to spowrotem nawet tym ze zjem u niego obiad... nie popadajmy w paranoje...

Zgadzam się z tym co napisałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.