Skocz do zawartości

Lubię uszczęśliwiać panie kasjerki.


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł wątku przyciąga uwagę :P

 U mnie w mieście też kasjerki z "rydla" są troszę ładniejsze. Ale mam tu inne spostrzeżenie: te z lidlu (przynajmniej u mnie w mieście) lepiej zarabiają. To w mojej ocenie znaczy że się bardziej szanują, dbają o siebie itd... w biedronce to mam wrażenie że czas się zatrzymał! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze witam się przy wejściu, dziękuję za towar a na odchodne zegnam się mówiąc do widzenia.

Dlaczego nie sprezentować komuś miłego gestu ?

W osiedlowym sklepiku Panie dobrze mnie znają i często zagadują. Podpytują o sprawy związane z dietami itp. Mielą specjalnie odłożoną pierś z kurczaka, wybierają co lepsze kawałki mięsa a to wszystko przez elementarne zasady kultury. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak ostatnio w Dino w mojej okolicy robiłem zakupy, a jakaś nowa milfetka tam pracuje - takie 8/10, +44 bym dał tak na oko - jak zawsze z pełną kulturką "ę", "ą" a skończyło się na tym że zaczęła mi dosłownie rzucać dwuznacznymi podtekstami, żartami.. Pewnie jakby "podłubać" to i można by z łatwością taką nadziać ale nie mój target :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.