Skocz do zawartości

Wyznanie żony Piotra Żyły - zostawił mnie dla kochanki


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, CalvinCandie napisał:

W dodatku, można założyć wariant, że skoczek wracał do domu i zamiast otrzymać sporą dawkę miłości oraz seksu, to dostawał krytykę

Serio? Na jakiej podstawie? Z czego wyciągasz taki wniosek?

Hamuj się, chłopaku, bo być mogło różnie. Mógł Piotrek mieć już dość żony, bo mu głowę suszyła, a może nowa "go rozumiała jak nikt" itp?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nic nie ugrała. 

Zaczyna mnie denerwować retoryka tego wątku. Doszukujecie się winy w kobiecie coraz częściej a tak naprawdę nic nie wiadomo co się stało. A może po prostu zbałamuciła go jakaś młoda panienka i poszedł w tango? Wyrzuty sumienia go zjadły i się przyznał bo to prosty chłopak. No i panna go wywaliła z domu. Co miała mu obiad zrobić i dać więcej bzykania? Może powinna wybaczyć, bo błędy się przecież zdarzają?

Wydźwięk, że "małżeństwo jest złe" dla tego wątku można zinterpretować jako "gdyby nie była jego żoną to by kasy nie stracił na tej zdradzie a ona by odeszła z kwitkiem i w samych butach". Nikt nie widzi tu jednak faktu, że chłop przypuszczalnie miał kochankę i to on dał dupy i umowy nie dotrzymał. No ale gdyby ślubu nie było to nie musiałby dotrzymywać, nie? Jak się nie umie upilnować fiuta to trzeba dostać nauczkę.


@Perun82 Napisała tak, bo to dobry wstęp do prania brudów. I duży ładunek emocjonalny. Zaraz się może okazać, że Piotrek znęcał się nad rodziną itp. itd.

Edytowane przez Tomko
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomko napisał:

Zaczyna mnie denerwować retoryka tego wątku. Doszukujecie się winy w kobiecie coraz częściej a tak naprawdę nic nie wiadomo co się stało. A może po prostu zbałamuciła go jakaś młoda panienka i poszedł w tango? Wyrzuty sumienia go zjadły i się przyznał bo to prosty chłopak. No i panna go wywaliła z domu. Co miała mu obiad zrobić i dać więcej bzykania? Może powinna wybaczyć, bo błędy się przecież zdarzają?

powinna jeszcze się rozebrać i dać na insta. 

 

Cytat

Napisała tak, bo to dobry wstęp do prania brudów. I duży ładunek emocjonalny. Zaraz się może okazać, że Piotrek znęcał się nad rodziną itp. itd.

 

i jeszcze jest odpowiedzialny za pogrom..

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 Gość nie jest niepełnosprawny umysłowo i nie trenuje głęboko na Antarktydzie bez dostępu do komputera, żeby nie wiedzieć co jego żona robi w mediach. Jak nie potrafi upilnować co jego żona pokazuje publicznie to jego problem i ciche przyzwolenie.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 To fakt. Ale w przypadku osób popularnych zaraz masz w społecznościówkach artykuły, na pudelkach i innych, wywiady itp. Nie stawiajmy na szali zdjęcia w kostiumie na instagramie przeciw zdradzie partnerki bo brzmimy po prostu śmiesznie. 

@PewnySiebie Bardzo ładna, ale każdy z nas wie jak to jest. Jesteśmy w szczęśliwych związkach i podoba nam się nasza kobieta, ale pojawia się inna na horyzoncie z jakąś zajebistą, pociągającą cechą i zawieszamy na niej oko i przez głowę przemyka "zrobiłby ją!". Tylko jedni pójdą za ciosem a inni potrafią utrzymać kutasa w spodniach. Bo życie takie jest przewrotne.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

Nie stawiajmy na szali zdjęcia w kostiumie na instagramie przeciw zdradzie partnerki bo brzmimy po prostu śmiesznie. 

ta zdrada jest potwierdzona, czy to tylko słowa żony?

 

Bo teraz skoczek jest postawiony w takiej sytuacji, ze publicznie musi się odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 Potencjalna, nie wiadomo czy prawdziwa. Wiem tyle co z artykulików w plotkarskich portalach. Ale przy takiej burzy na pewno musi jakoś zareagować i wie o tym. Czy się przyzna czy nie to będzie zawierucha i tak. Przyzna się - będzie miał chwilowe problemy z karierą. Nie przyzna się - wyjdzie przy rozwodzie, media tego nie przegapią.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście -  żona zrobiła taką akcję spontanicznie, w przypływie emocji.  przepraszam to jest dorosła osoba, która odpowiada za swoje czyny. Rzuciła publicznie podejrzenia. Ale wiadomo, magiczna istota pokrzywdzona.

 

Ona swój cel osiągnęła - rozpętała gównoburzę. I teraz każdy skupi się na niej, tylko na "kochance". efekt "przeniesienia"

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 Nie no, Piotr Żyła jest pokrzywdzony. Został opętany małżeństwem przez kobiecą harpię pokazującą cycki w mediach społecznościowych, wpędzony w straszny obrządek, straci teraz pieniądze, godność. Zła kobieta zniszczyła wspaniałego człowieka, sportowca i filantropa. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tomko napisał:

Nie no, Piotr Żyła jest pokrzywdzony. Został opętany małżeństwem przez kobiecą harpię pokazującą cycki w mediach społecznościowych, wpędzony w straszny obrządek, straci teraz pieniądze, godność. Zła kobieta zniszczyła wspaniałego człowieka, sportowca i filantropa. 

Samica odniosła sukces. Rzuciła niepotwierdzone oskarżenia i samiec w matrixie już jest zastygmatyzowany

 

W jakim celu ona upubliczniła ten wpis. Po co? Odpowiedz mi. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało jak ten Żyła wyrywa panienki, tylko pajacował cały czas jakby był cały czas w gimnazjum i miał 15 lat najwyżej, z mojego doświadczenia wynika, że to bardziej odstrasza, a tu proszę niezły z niego ruchacz był i żonkę miał fajną. Widocznie fejm i pozycja skoczków robią wielu pannom kisiel w majtkach. Do postu na insta się nie odniosę, nie znając faktów sprawy, jak to zrobił autor tematu, robienie tutaj pudelka to raczej nie najlepsza opcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt @TheFlorator - Ja nie założyłem na 100%, że to wina ŻONY. Ja jedynie podsunąłem hipotezę, która niekoniecznie musi być prawdziwa. O czym też wspomniałem w temacie. Bo sam wiem, że faceci też nie są święci i potrafi im odbijać od sławy i lecą na cipki zapominając o rodzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 A skąd ja mam to ku..a wiedzieć? Po jednym wpisie żony Żyły przeanalizowaliście kilka ostatnich lat jego życia rodzinnego więc na pewno wiecie jaki miała w tym cel. To po co mnie pytasz?

A nie, czekaj, wiem przecież. ATENCJA. Najczęściej używane na forum słowo tłumaczące praktycznie każde kobiece zachowanie. Dobra a teraz o lajki poproszę :D Tajemnica rozwiązana. 

Jeszcze parę mądrych perełek dorzucę. Ktoś się pojawił z większym SMV. Nuda w związku. Hipergamia. Małżeństwo. 

Wybierzcie sobie jakiś powód, na pewno dopasuje się do tego zachowania.

Edytowane przez Tomko
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko  @michau - Nigdzie nie założyłem, że to 100% wina żony. To tylko była hipoteza " A co jeśli gdy?", ale podkresliłem, że to nie musi być prawda. 
 

Ja pamiętam ten wywiad gdzie wspominał, że żonka liczy kasę w ich domu, że to żona decyduje itd. Pamiętam też, że bardzo lubiła się obnażać na instagramku mimo bycia żoną ;). Inne kobiety skoczków potrafią dbać o prywatność i uszanować męża. 

Sam fakt, że ona już 2x usunęła wpisy na Insta z brudami w stronę Piotrka źle o niej świadczy. Problemy Piotrka nie trwają od wczoraj, a od dobrych paru miesięcy. 

Piotrek nie wyciąga brudów na zewnątrz, nic nie gada na temat żony i jej zachowania. Ona wyciągnęła brudy, teraz sporo portali o tym mówi, a ona wstawia post z prośbą o zachowanie prywatności. No ja Cię brachu proszę!

 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

pokazującą cycki w mediach społecznościowych,

A w jakim celu te cycki tam upubliczniała....,podbiła sobie ego w kosmos, i z pewnością posypały się różne propozycje...

Wcale sie nie zdziwię jak za niedługi czas ujawni się jakiś pan który ją "wspierał" w tych trudnych dla niej chwilach...

No tak ale jeśli tak mniej więcej było/jest to co zrobić z obecnym mężem prostakiem wiejskim chłopakiem,który dał mi już wszystko? tak aby wyjść z twarzą i dostać to co się chce...,odp w pierwszym poście wątku.

 

Oczywiście sobie tak tylko wymyślam scenariusze, część prawdy pewnie gdzieś tam wypłynie, nie od tej pani, bo ona ma tą najprawdziwszą prawdę dla wszystkich ,biednej pokrzywdzonej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie Wiem, że nie zakładałeś 100% jej winy. Ale już tu się teorie z mchu i paproci zaczynają i usprawiedliwianie. Logicznym jednak by było nie zakładać 100% JEGO winy a nie JEJ winy. Kumasz o co chodzi. 

@kryss Pokazują cycki często z tych samych powodów co faceci drogi zegarek. Pochwalić się, pozbierać trochę lajków, podłechtać ego. "Wciąż jestem atrakcyjna". Nie zawsze kobieta ubiera szpilki by się podobać facetom. Często ubiera je, żeby wzbudzać zazdrość innych kobiet. Nie zawsze pokazanie cycków = wystawienie się na rynek matrymonialny. 

Prawdy nie dowiemy się aż do końca procesu sądowego jeśli takowy będzie. 
 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w niej pękło.

 

@Stulejman Wspaniały aka Ciasteczkowy Potwór (tak mi wpadło do głowy, jak z pewna 5 letnia damą oglądałem Ulicę Sezamków).

 

Marek podociekaj co i jak i nagraj audycje:). Oparta na faktach tzn z tego co wiemy, a wiemy nie wiele.

 

Za mało jest na forum w typów w typie @Tomko

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to tej panci brakuje tylko obytego mena z którym będzie mogła się pokazać w wielkim świecie na "salonach", bo Piotrek to pewnie zwykłe życie woli i swój salon.

https://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/justyna-zyla-publikuje-na-instagramie/b9vwxwc

 

I te wymowne dzióbki ciekawe dla kogo...nie kupuję tej historyjki, czas pokaże czy się myliłem, teraz będzie parcie na tv,brukowce i co się da oczywiście w celu ochrony prywatności...którą tak ukrywa na portalach:D

Znalezione obrazy dla zapytania justyna zyłaZnalezione obrazy dla zapytania justyna zyłaZnalezione obrazy dla zapytania justyna zyłaZnalezione obrazy dla zapytania justyna zyłaZnalezione obrazy dla zapytania justyna zyłaPodobny obrazimage.jpeg.410126022adf47d07d6217cca72833c4.jpegZnalezione obrazy dla zapytania justyna zyła

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie

Może nie zakładałeś 100% winy żony ale wpis był odgórnie nakierunkowany na "ustaloną" narrację . Oczywiście masz do tego prawo.

Ale skoro zakładamy, że męskie zdrady są prawie w 100% winą żony to narracja jest zgodna z założeniem.

 

Zresztą, ja już się ustosunkowałem w oryginalnym poście jak to widzę, za co otrzymałem już spodziewaną krytykę.

 

45 minutes ago, CalvinCandie said:

Pamiętam też, że bardzo lubiła się obnażać na instagramku mimo bycia żoną

To akurat chyba nie powód do zdrady? Poza tym nie każdemu to przeszkadza.

 

Poza tym ktoś tu sugerował (nie mogę znaleźć), czy "zdrada jest potwierdzona" ???

Jak ma być potwierdzona, zeznaniem za pokwitowaniem, nagraniem na utube, czy może emisją w programie "zdrady" ?

Czyli co dalej Pana wybielamy bo jest "nasz" ? Proszę was (ironia)

 

A jesli to jest kłamstwo co ona napisała to w ogóle po co ta debata?

I skoro kłamie, to wypadało by też udowodnić, że to kłamstwo nieprawdaż?

 

45 minutes ago, CalvinCandie said:

Ona wyciągnęła brudy, teraz sporo portali o tym mówi, a ona wstawia post z prośbą o zachowanie prywatności. No ja Cię brachu proszę!

Zgadzam się.

Ale jako istoty logiczne nie powinniśmy spodziewać się logiki od kobiet a cały czas to robimy.

 

45 minutes ago, CalvinCandie said:

Piotrek nie wyciąga brudów na zewnątrz, nic nie gada na temat żony i jej zachowania.

A co ma napisać.

Zdradziłem zonę, jestem luzakiem? Kochanie, nie pokazuj się w bikini na insta?

 

Dla przeciwwagi podałem w poprzednim poscie przykład męskiego wyciągania syfu przed publiczkę. I też miało to wydźwięk robienia z siebie strony poszkodowanej bo pamiętam to dokładnie.

 

Powiem jeszcze dosadniej, jak ja opisywałem swój "gnój" w dziale "moja historia" to co niby robiłem? Wg mnie to samo.

Oczywiście robiłem to w celu uzyskania pomocy/3 opinii/burzy mózgów itd. No ale tak czy inaczej robiłem.

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęci przypomina moja ex mifetkę - aż mną zatrzęsło... 

 

A strach przed udawaną ciąża zaglądał mu w oczy....

 

 

Foty trochę nie smaczne - fakt kobieta może się podobać.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.