Skocz do zawartości

Wyznanie żony Piotra Żyły - zostawił mnie dla kochanki


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam przyjaciele, 

Dziś w nocy żona Piotrka Żyły wstawiła soczysty wpis z żalami na Piotrka Żyłę. Wpis już usunięty, ale kopia zachowana. 

comment_oQq1EBjRcmytcrAXuANcv3Lfv2CuzDJW
 


Ciężko mi uwierzyć w to, że nie potrafi żyć w rodzinie. Pamiętam te zdjęcia z dzieciakami, wywiad gdzie chwalił się co dzieciaki dla niego przygotowały na powrót, jak tęskniły za nim. Mam wrażenie, że to żonce Żyły mogło odbić od popularności jako WAG narciarska. Na instagramie często wstawia wpisy, nawet te seksowne zdjęcia, co raz delikatnie skrytykowała żona Adama Małysza, że mogłaby subtelniej się ubierać. 

W dodatku, można założyć wariant, że skoczek wracał do domu i zamiast otrzymać sporą dawkę miłości oraz seksu, to dostawał krytykę, że ona sama musi z tym wszystkim radzić, a on sobie jeździ po skoczniach powygłupiać. Jeśli ten wariant byłby prawdziwy, to nie zdziwiłoby mnie, że znalazł sobie kochankę, która zamiast marudzić, zapewnia mu atrakcje łóżkowe. 

Kobiety nie rozumieją pewnego faktu. Facet zarabia kupę szmalu, wyjeżdża do pracy gdzieś dalej, ale nadal po to by ZAROBIĆ ten SZMAL. To powinny wiernie czekać i zadowolić faceta jak już wróci, a te przeważnie wolą ponarzekać, dać ban na dupę. Po iluś takich zachowaniach faceci się wkurwiają i załatwiają sobie kobietę na boku, która zapewnia to czego żonka nie zapewniła :). Nikt się nie pisał na tzw. CELIBAT i płacenie jak frajer. 

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadałbym w krytykę kobiet w każdej sytuacji tylko dlatego, że spora część nosi się jak się nosi. Żyła przez niewinne internetowe 'heheszki' z jego śmiechu i gimbusowej beztroski, wylądował w kilku reklamach i mu odwaliło - opuścił się wtedy zauważalnie jako sportowiec. To, że poszedł w bok z jedną z fanek zamiast wrócić do nudnej żony, jest tak samo prawdopodobne jak to, że nie był przez tę żonę doceniany.

Poza tym szmal to nie wszystko - bo jeśli taki looser ma pieniądze, to jest kolosem na glinianych nogach, w jego związkach nie będzie tego, co zachodzi między zdrową samicą i zdrowym samcem, tylko to, co między dziwką a klientem. Dziewczyny Hefnera tańczyły na jego grobie zanim dobrze ostygł

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat takich tekstów nie traktuje poważne szczegolnie na takich portalach ale szykana już poszła w eter. Nasz reprezentant jest tu pokazywany jako to ten najgorszy ale czy to prawda czy kolejna akcja w stylu - moj facet nie zarabia już tyle kasy to go oszkaluje i zniszcze

https://www.pudelek.pl/artykul/125639/zona_piotra_zyly_zostawil_mnie_dzieci_poinformowal_ze_ma_kochanke/

 

Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać - napisała (pisownia oryginalna) Justyna.

 

Dla mnie to dość dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był ban na dupę to facet, który nie jada w domu, zje na mieście... 

 

Mogło i bohaterowi odwalić od wody sodowej a nawet drogiego szampana - tego już nie rozbierzemy co i jak...

 

Fakt jest jeden Żyła będzie płacił.....gruby sos i wkurwiał się jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CalvinCandie napisał:

Ciężko mi uwierzyć w to, że nie potrafi żyć w rodzinie. Pamiętam te zdjęcia z dzieciakami, wywiad gdzie chwalił się co dzieciaki dla niego przygotowały na powrót, jak tęskniły za nim. Mam wrażenie, że to żonce Żyły mogło odbić od popularności jako WAG narciarska. Na instagramie często wstawia wpisy, nawet te seksowne zdjęcia, co raz delikatnie skrytykowała żona Adama Małysza, że mogłaby subtelniej się ubierać. 

W dodatku, można założyć wariant, że skoczek wracał do domu i zamiast otrzymać sporą dawkę miłości oraz seksu, to dostawał krytykę, że ona sama musi z tym wszystkim radzić, a on sobie jeździ po skoczniach powygłupiać. Jeśli ten wariant byłby prawdziwy, to nie zdziwiłoby mnie, że znalazł sobie kochankę, która zamiast marudzić, zapewnia mu atrakcje łóżkowe. 

Kobiety nie rozumieją pewnego faktu. Facet zarabia kupę szmalu, wyjeżdża do pracy gdzieś dalej, ale nadal po to by ZAROBIĆ ten SZMAL. To powinny wiernie czekać i zadowolić faceta jak już wróci, a te przeważnie wolą ponarzekać, dać ban na dupę. Po iluś takich zachowaniach faceci się wkurwiają i załatwiają sobie kobietę na boku, która zapewnia to czego żonka nie zapewniła :). Nikt się nie pisał na tzw. CELIBAT i płacenie jak frajer. 

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Żyła ma kochankę, to na pewno wina jego żony. Jego żona ma kochanka, to też tylko i wyłącznie jej wina. 

 

Przez takie wpisy to forum może być odbierane jako banda nieudaczników i mizoginów. Nie znamy sytuacji, tylko oni wiedzą jak było. 

 

Prawda jest taka, że takim wioskowym głupkom jak ten skoczek często odbija i tracą kontakt z rzeczywistością. 

Nie tylko kobiety są wszystkiemu winne. Trochę obiektywizmu. 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w tym prawdy ? ile przeinaczenia ? - z paniami jest różnie czasem potrafią tak wiercić dziurę że w końcu facet dla samego świętego spokoju powie -  "Tak mam i daj mi już spokój" .... Ile chęci zaistnienia - na pewno zaproszą do telewizji :D ba może wyda książkę ? - na pewno będą jakieś wywiady w czasopismach dla pań, w Fakcie to na 100%, ba może nawet jakiś program w TV dadzą poprowadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jaka jest u nich do końca sytuacja. Nie oceniam. Możliwość jest taka, że być może każda ze stron ma coś na sumieniu i jeżeli Piotr ma kochankę to pewnie dłuższy czas coś się między nimi nie układało i wybuchło. Wywlekanie tego na światło dzienne też nie jest dobre, choćby dla tych dzieci dla których afery rodziców są najmniej potrzebne.

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasowała mu baba to mógł zrobić coś żeby zaczęła pasować. Nie dało się? To rozwód i wtedy nowa baba.

 

Teraz to już się nie dowiemy jak było naprawdę. Pewnym można być tego, że drożej go wyjdzie rozstanie teraz niż by to było zanim znalazł kochankę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego tematu rozejścia, to nie wnikam, bo niewiadomo, jak było, ale rozbawiło mnie zdanie Pani "wyrzuciłam go z domu". Jestem na 99% pewien, że dom powstał tylko z kasy Piotrka, a ona teraz uważa, że jest tylko jej. A nawet, jak był budowany na pół, to ona i tak chyba nie ma prawa go wyrzucić, bo w końcu jest wspólny.

No nic, taki był żyła z niego, to teraz będzie bulił alimenty. :lol:

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże jak to będzie z nimi. Od jakiegoś czasu mocno na internecie się promowała. Mnie się to nie podobało, w przeciwieństwie do żony Stocha, która stara się mieć trochę prywatności.

 

Za jakiś czas wszystko wyjdzie. Ludzie będą patrzeć Piotrkowi i jej na ręce, więc będzie wiadomo.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przestroga dla sportowców. Można ta Pani pozazdrościła żonie naszego najlepszego skocza (poszła do tv). Tak to jest z tymi WAGs czy jak te samice się zwą..

 

Jeśli żona sportowca już raz poleci do telewizji i poczuje farbę drukarską z pocztu królów polskich to już koniec.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozegranie. Być może się mylę. W każdym razie teraz cała "wina" spada na niego. Medialnie i społecznie jest winny bo zdradzał i miał kochankę do czego rzekomo nawet się wprost podobno tej Pani przyznał.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

ja byłbym ostrożny w osądach i "dorabiania teorii" do danej sytuacji

 

1. Nie znacie w ogóle historii życia tych ludzi  i nigdy nie poznacie szczegółów. No ale już połowa zakłada , że pani dała szlaban na dupkę.

2. Facet ma kochankę (zakładając, że to prawda) - a my co, usprawiedliwiamy to bo "jest jednym z nas" ? Proszę was (ironia).

   Wchodzimy na terytorium hipokryzji.

  Jeśli zdradę potępiamy / piętnujemy lub tolerujemy to róbmy to dla obojga płci.

  No chyba, że będziemy teraz wybielać facetów a później pisać, że kobiety się same wybielają? Proszę was (ironia).

3. Na pewno tego typu "szufladkowanie z automatu" nie przyczynia się do dobrego rozwoju forum.

 

A ujął to bardzo dobrze w 3 zdaniach kolega @Bullitt, które polecałbym przeczytać ze zrozumieniem.

 

Dla przeciwwagi podam historię pownego bardzo popularnego pana z internetu zajmującego się sportami siłowymi i "dużym bickiem".

Pamiętam, jak mu żona wysłała pozew o rozwód to też postanowił sprawę wywalić na Facebook'a przed oczy gawiedzi. Pan także pisał pod zdjęciem powody dlaczego, żona mu wręczyła ów pozew (o zdradzie nic nie było) czyli mówiąc krótko zaczął prać brudy przy ludziach. I mimo, że paru go poklepało po plecach, mówiąc jaka to ona zła, to jednak większość powiedziała, żeby nie robił tego w publice.

 

I co, jemu też napiszecie, że zrobił to aby podbić klikalność na fb lub aby wydać nową książkę?

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TheFlorator napisał:

I co, jemu też napiszecie, że zrobił to aby podbić klikalność na fb lub aby wydać nową książkę?

Tak. W XXI zanika w ogóle prywatność, i to z naszej winy. Medialny ekshibicjonizm wylewa się z gazet, internetu, telewizji, radia. Ja wiem, że tematy prywatne najlepiej się sprzedają, ale miejmy szacunek do własnej osoby. Jeśli z każdej pierdoły robi się newsa na FB, wkleja zdjęcia dla poklasku. Dawniej zdjęcia lądowały w rodzinnym albumie. A teraz rywalizacja na najlepsza wakacje, samochód, zdjęcia z dziubkiem, z gówniakiem. Wyrasta nowe pokolenia egzystujące w większości w wirtualnej rzeczywistości. I najczęściej powrót do szarej rzeczywistości wygląda jak zderzenie z TIRem. 

 

Jeżeli dwoje dorosłych(?) ludzi nie umie samemu załatwić spraw, i wplątują to osoby zupełnie obce, to znaczy, ze coś jest nie tak. 

 

Niestety ale dla społecznej akceptacji robi się takie akcję, by wśród ludzi nie być posądzonym o coś i mieć ich akceptacje. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TheFlorator napisał:

1. Nie znacie w ogóle historii życia tych ludzi  i nigdy nie poznacie szczegółów. No ale już połowa zakłada , że pani dała szlaban na dupkę.

2. Facet ma kochankę (zakładając, że to prawda) - a my co, usprawiedliwiamy to bo "jest jednym z nas" ? Proszę was (ironia).

   Wchodzimy na terytorium hipokryzji.

  Jeśli zdradę potępiamy / piętnujemy lub tolerujemy to róbmy to dla obojga płci.

  No chyba, że będziemy teraz wybielać facetów a później pisać, że kobiety się same wybielają? Proszę was (ironia).

3. Na pewno tego typu "szufladkowanie z automatu" nie przyczynia się do dobrego rozwoju forum.

1. Jaka połowa? Jedynie autor tak założył i też poddawał to w wątpliwość, oraz @zuckerfrei, który założył także, że facetowi również mogło uderzyć do głowy. Więc ponawiam pytanie. Jaka połowa?

2. Nikt go tutaj nie usprawiedliwia, jedynie snujemy możliwości, jakie mogły wystąpić, więc nie rozumiem, skąd te Twoje wnioski.

3. Nikt nie jest tutaj szufladkowany, chyba że Ty po prostu czytasz inny temat niż ja. Z tego, co ja widzę, to praktycznie wszyscy tutaj piszą, że albo nie wnikają, bo nie znają całej prawdy, albo potępiają zachowanie Żyły.

 

Nie wiem, o czym myślałeś pisząc te punkty i wytykając ludziom tutaj, że kogokolwiek usprawiedliwiają, czy są hipokrytami. Bardziej wygląda to jak próba wymuszenia lajków, ale co mi do tego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poszła by krytyka, bo pewnych rzeczy się nie upublicznia. Facet dbający o swoje stado pilnuje w nim porządku. A upublicznianie daje innym przyzwolenie na wpierdzielanie się do wewnętrznych spraw stada. A to jest pierwszy krok do gównoburzy.

 

Moim zdaniem porażka jest w momencie gdy nadal wysyła się fotki na instragrama, facebooka, mimo tego, ze jest się w związku. Wtedy do stada maja dojścia uczestnicy poboczni - za naszym pozwoleniem. czyli żyjemy opinią społeczeństwa, czyli jesteś biorobotami na społecznym autopilocie.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, blck.shp said:

1. Jaka połowa? Jedynie autor tak założył i też poddawał to w wątpliwość, oraz @zuckerfrei, który założył także, że facetowi również mogło uderzyć do głowy. Więc ponawiam pytanie. Jaka połowa?

Ok, może przesadziłem (to się okaże) ale ja odczytuje oryginalny post autora jako nacechowany już pewną teorią i konkretnymi założeniami (między wierszami). Chodzi mi o to, aby użytkownicy tego forum zawszę dokonali własnej refleksji nad tematem nim wydadzą osąd.

 

9 minutes ago, blck.shp said:

Nikt go tutaj nie usprawiedliwia, jedynie snujemy możliwości, jakie mogły wystąpić, więc nie rozumiem, skąd te Twoje wnioski.

Po co snuć możliwośći jeśli prawdy i tak nigdy nie poznamy?

 

11 minutes ago, blck.shp said:

Nikt nie jest tutaj szufladkowany, chyba że Ty po prostu czytasz inny temat niż ja.

Czytam ten sam ale byćmoże w inny sposób odczytujemy oryginalny post. I tyle.

 

12 minutes ago, blck.shp said:

Nie wiem, o czym myślałeś pisząc te punkty i wytykając ludziom tutaj, że kogokolwiek usprawiedliwiają, czy są hipokrytami. Bardziej wygląda to jak próba wymuszenia lajków, ale co mi do tego

 

Myślałem o tym aby zachęcić uczestników forum (byćmoże akurat jeszcze tego tematu nie przeczytali) do własnej refleksji przed wydawaniem osądów. Nie tyczy sie to tylko tego tematu ale generalnie. Nie było to nic osobistego. Ty zareagowałeś no i fajnie. Na lajki raczej nie liczę bo opcji "lapka w dół" nie ma :)  Pozdrawiam  TF

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, TheFlorator napisał:

Po co snuć możliwośći jeśli prawdy i tak nigdy nie poznamy?

Bo na tym polega to forum? Nigdy nie znamy prawdy, tylko wersję którejś strony, a jednak doradzamy i snujemy możliwości, co mogło być przyczyną takich, a nie innych skutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było naprawdę, nie wiemy.

 

Ale kilka smaczków widać już teraz. Widać np. to, że żona Żyły upublicznia ich rozstanie publicznie, nie przejmując się zbytnio losem własnych dzieci, chce go poniżyć w opinii publicznej - a ta opinia to pieniądze z reklam. Są też inne przesłanki, krytykowała innych, była WAG czyli się promowała na mężu, a więc już widać że aż taka super to ona nie jest. Ale to oczywiście nie oznacza, że Piotrek jest ok.

 

Samo to że przyznał się do kochanki, zniszczy go finansowo.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - publiczne pranie brudów jest słabe. Słabe wch...j. Kobietka zadziałała impulsywnie i będzie tego żałować najbardziej. Tak myślę. Żyła jest charyzmatyczny i wątpię, że straci na tej aferze. A prawdy się nie dowiemy teraz na pewno albo i w ogóle.

Pewne natomiast to, że jako sportowiec poszedł mocno w dół. I jego beztroska i podejście do sportu było spoko, ale jak któryś wywiad z rzędu słyszę, że "no skoczy się jak się skoczy, nie nastawiam się, zobaczymy hehehe" to już jest to nudne. Co za sportowiec "skoczy tak jak se skoczy". To jest wg mnie mienie kibiców totalnie w dupie i ja obstawiam, że on teraz już praktycznie liczy tylko na farta. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.