Skocz do zawartości

Wyznanie żony Piotra Żyły - zostawił mnie dla kochanki


Rekomendowane odpowiedzi

Pan Żyła popełnił taktyczny błąd - jeżeli w ogóle to jest prawda... zdradzać, oszukiwać tez trzeba umieć... 

Jeżeli jest tak jak pisze Pani Justyna to popłynie na sos duży... osobiście obstawiam ze ego urosło szybciej jemu niż jej... nie ogarnęłi tego... aby budować tzw „firmę”

 

Patrz jay i bijące(nie wiem jak się pisze) - mieli tez wpadki. 

Nasze podwórko: Radek i Gosia. Lewy + żona to takie firmy co robią sos. Dzwne ze Dorota nie ma gacha co razem robili by sos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste - wykorzystuje media do swoich celów, urabia opinię publiczną, kreuje swój wizerunek jako tej pokrzywdzonej. Wtedy dostanie publiczną aprobatę na dalsze działania. Robi grunt pod "napad na bank"

 

6 minut temu, Tomko napisał:

Kobietka zadziałała impulsywnie i będzie tego żałować najbardziej

Dopóki będą z tego pieniędzy - nie będzie żałować, a wręcz przeciwnie, utwierdzi ją w tej decyzji. Z czego pani jest sławna- przez męża i na jechaniu po mężu.

 

A ego urosło nie tylko skoczkowi, ale również jego samicy. Ale pozycję wyrobił jej mąż. Ona z czego słynęła, z fotek i tego, ze była tylko żoną sportowca.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyła straci na reklamach spore pieniądze, zdradzający żonę śmieszek co będzie poważnego reklamował? W sporcie też mu idzie gorzej, a sąd zobaczy na mega kontrakty reklamowe i zasądzi wielkie alimenty. To może być jego koniec.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Żyła straci na reklamach spore pieniądze, zdradzający żonę śmieszek co będzie poważnego reklamował? W sporcie też mu idzie gorzej, a sąd zobaczy na mega kontrakty reklamowe i zasądzi wielkie alimenty. To może być jego koniec.

A jeszcze szykują się odszkodowania dla samicy(w postaci alimentów). Do tego poniżanie w postaci artykuł w internecie, brukowcach, tv. Teraz "biznes" na wizerunku samca będzie kręcić żona, a za wszystko inne zapłaci mężuś:d 

 

Kilka lat później:

-Mamo skąd masz tyle pieniędzy, pracowałaś?,

- Tak córciu, obrabiał tatusiowi tyłek, praca lepsza niż etat. Ty też w przyszłości znajdziesz taką pracę. Ucz się ode mnie 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak jak to czytam, tak mi się przypomniała wypowiedź Piotra z przed kilku lat:

http://sport.se.pl/inne-sporty/sporty-zimowe/piotr-zya-ja-skacze-zona-liczy-kase_319487.html

 

Udział w tej reklamie to było raz, tak na spróbowanie, bo przecież nigdy tego nie robiłem. Dzień na planie była ciężki, potrafię teraz docenić aktorów, jak mają czasem przerąbane. Nowe doświadczenie i tyle, ale wiadomo, udało się coś tam zarobić, a paluszków i chipsów też pojadłem, więc było fajnie- wspomina Żyła, który na razie nie ma nowych ofert. Gdyby się pojawiły, powinny trafić najpierw do...jego małżonki Justyny. Ja wolę trenować niż załatwiać takie sprawy - twierdzi skoczek Wisły Ustronianki. - Mam zresztą swojego menedżera do tych rzeczy, to moja zona, Jak ktoś chce, kieruję do niej. Układ bardzo dobry, ja skaczę, żona liczy pieniądze. 

 

Niby to taka wypowiedź w jego stylu czyli haha, hehe, ale ile przy tym nasz skoczek powiedział;)

Jednym słowem w tym małżeństwie o wszystkim decyduje Justyna, a Piotr ma skakać i wydurniać się w reklamach.

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

co o własnej mamie mówiły ze jest suka dla ojca i one są inne..

Bo te córki za mało dostały. Rywalizacja samic w stadzie.

 

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Jednym słowem w tym małżeństwie o wszystkim decyduje Justyna, a Piotr ma skakać i wydurniać się w reklamach.

no to będzie skakać, do bankomatu na zachcianki, żony, ewentualnie byłej żony.

 

Pytanie, czy do łózka też musiał przechodzić kwalifikacje

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, Żyła to taki prosty chłopak,ale...

Niekoniecznie musiało mu odwalić - mogło żonie. Ona trzymała kasę, liczyła , miała pod ręką.

Odstawiła zapewne chłopakowi seks bo po co ma się "męczyć" jak kasiora płynie strumieniami, mężu wszystko przynosi w zębach.

 

Temu prostemu chłopakowi więc jaja płonęły, wariował zapewne z braku seksu to znalazł na boku "młódkę". 

Żona się dowiedziała, wywaliła go z domu.

Ale lampka się zapaliła, że straci źródło łatwego siana.

Więc gra na siebie, upublicznia brudy i się mści. 

 

Pamiętajcie, chłop jak ma seks w domu to gdzie indziej nie będzie szukał dziurki.

Natomiast baby się rozleniwiają, stają się wygodne i wtedy szantażują tyłkiem.

 

Teraz za "głupotę" zapłaci alimentami na dwoje dzieci, stratą domu który wybudował oraz pikującą sportową formą.

 

Cytując klasyka" "he he he hehe he he hehehe" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, chudybyk said:

Mogli by swoje sprawy załatwiać prywatnie. Jakoś tak dziwnie się "sklada" że to baby piorą brudy publicznie i robią dramaty. Czy by miał kochankę czy nie to i tak będzie katem a ona ofiarą. Jakby ona miała kochanka, grała by na ten sam schemat:)

To jest odpowiednik wojennego przygotowania artyleryjskiego: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Artyleryjskie_przygotowanie_ataku  Kobieta od razu robi z siebie ofiarę i liczy na współczucie, a poza tym to jej wersja utrwala się pierwsza w świadomości i później ciężko to odkłamać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak wiele przez to straci. Jego była też bardzo źle się zachowała. Publiczne mówienie o takich rzeczach jest złe, ale współczesne kobiety tego nie rozumieją bo dzięki temu mogą zyskać popularność i wsparcie od innych ludzi. To tylko jeszcze jeden element utwierdzający mnie w przekonaniu, że małżeństwo to zły pomysł i nie warto w to wchodzić.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę mocne wrażenie, że cała ta akcja robiona jest tylko i wyłącznie pod publiczkę, żeby "fejm" i "hajs" się zgadzał tej kobiecie. 

Nie kwestionuję oczywiście ich problemów małżeńskich, jednak nabijanie popularności i kasy na "ofiarę" już fajne nie jest. Zaraz się zaczną wywiady w gazetach, telewizji na temat niewierności jej małżonka, krzywdy przez to doznanej itp.

Zabawnie teraz rżnie głupa, że emocje wzięły górę gdy pisała pierwszego posta, ale z usunięciem poczekała aż media łykną. Teraz przeprasza, że usunęła pierwszego posta, ale ostatecznie prosi o uszanowanie ich prywatności... Może i emocje miały z tym coś wspólnego, jednak szybko je chyba przysłoniła wizja większej sławy i uznania w oczach innych samic. To mnie tym bardziej utwierdza w przekonaniu, że to medialna gierka, a grupą docelową są (bez urazy) - proste samice.

Tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dobrą żonę to tylko ostatni kretyn rzuca lub zdradza. Gdzieś czytałem, że to ona zaczęła go najpierw walić po rogach aż się ludzie śmiali, do tego te półnagie fotki na instagramie; po prostu kolejna uciemiężona własnym umysłem i wynikami jego działania Pani. Który normalny facet godziłby się na to, że jego żona pokazuje półnagie fotki całej Polsce? No bez jaj. A potem ona jak i inne instagramowe karyny zdziwione, że facet je porzucił- no, żony/wybranki się nie porzuca, ale Panie przestały być żonami/wybrankami wraz z pierwszym półnagim zdjęciem na instagramie. Czemu faceci dużo rzadziej bawią się w jakieś durne fotki na instagramie? To przecież głównie domena niuń i ich 'mądrości' która skutkuje rozwodami, dziećmi z rozbitych rodzin i plagą samobójstw i upadu cywilizacji. Śmiem jednoznacznie stwierdzać, że główną winę ponoszą za to kobiety. Najgorszą decyzję jaką mogły podjąć cywilizowane rozwinięte narody Europy, to nadanie kobietom praw do podejmowania najważniejszych decyzji, głosowania w wyborach, itd. Istotom kierującym się głównie chwilowymi odczuciami, emocjami i popędami się takiej władzy po prostu nie daje, tak jak psu nie daje się prowadzenia domu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysrałam się na Placu Zamkowym, ale nie patrzcie na moją kupę i na mnie,bo to co zrobiłam to moja prywatna kupa i moja prywatność.  

 

Dokładnie to robi ta lalunia.

 

A jeśli chodzi o spadek formy Piotrka to może jest on konsekwencją tego co się już w domu działo,tak tylko gdybam, ale pewnie to nie był pierwszy dzień konfliktu.

 

Ciekawe czy w dniu ślubu obiecywała mu że będzie się obnażać przed całym światem, a nie mogła bo wtedy instagrama nie było.

 

Można nie dziwić się małolatom ale żona ,matka dzieci powinna nieco stonować, ale cóż moja też od jebała będąc żona, matką po 30, czy one są normalne w jakimś wieku.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła dla niego dla sławy i rozgłosu, ale jak było napisane w filmiku, maż nie pojawiał się na salonach. Na ch*j wrzuca fotki w bikini na media społecznościowe albo najpierw informuje wszystkich o tym co się dzieje w jej życia, a następnie prosi o prywatność? Chodzi o sławę, a tym samym pieniądze. Pewnie to była tak, wyszła za Żyłę bo liczyła na sławę, możliwość lansowania się i pieniądze, a osoby sławniejsze i zamożniejsze, np. topowi piłkarze byli już zajęci albo nie miała do nich dojścia. Jak pani dostała to co mogła od niego dostać, to skończyło się dawanie dupki, a zaczęło się wykorzystywanie sławy i pieniędzy męża, więc Piotr zaczął się rozglądać za inną. Teraz wielkie aj waj, bo pani nie spodziewała się że chłop znajdzie sobie inną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy A gdyby nie była żoną tylko zwykłą partnerką to by nie wyprała publicznie? Też by wyprała, bez różnicy. 

@Beckenbauer Ślub mieli w 2006r. czyli zaraz na samym początku kariery gdy był jeszcze jakimś tam skoczkiem, który piął się coraz wyżej, ale bez większych sukcesów. Ty nie wszedłbyś w formalny związek (będąc kobietą) z kimś, kto rokuje dobrze i imponuje ci?

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.