Skocz do zawartości

Wyznanie żony Piotra Żyły - zostawił mnie dla kochanki


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, TheFlorator napisał:

Poza tym ktoś tu sugerował (nie mogę znaleźć), czy "zdrada jest potwierdzona" ???

Jak ma być potwierdzona, zeznaniem za pokwitowaniem, nagraniem na utube, czy może emisją w programie "zdrady" ?

Czyli co dalej Pana wybielamy bo jest "nasz" ? Proszę was (ironia)

 

Nikt nie wybiela, bo jeśli zdradził to jest (inwektywa). Problem jest taki, że jednym wpisem zawierającym niesprawdzona informację można zrobić nieodwracalną krzywdę.

 

Nikt tutaj nie poparł by skoczka gdyby sprawa z kochanką się potwierdziła. Chodzi tutaj o to, że nie potrafi sama rozwiązywać swoich spraw i do miru domowego wpuszcza każdego, ale po fotkach widać, że jest w tym doświadczona.

 

I jeszcze jedno - bez skoczka byłaby zwykłą Justysią z pierdziszewa, a tak jest WAG i może pracować w roli "żona- celebrytka". Chociaż niedługo rola się może zmienić, na lepiej płatną

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Perun82 said:

Nikt nie wybiela, bo jeśli zdradził to jest (inwektywa)

Narracja postu i snucie hipotez o zyciu domowym tych ludzi robione przez  forumowiczów wybiela, ale o tym juz się wypowiadałem.

 

7 minutes ago, Perun82 said:

Chodzi tutaj o to, że nie potrafi sama rozwiązywać swoich spraw, i do miru domowego wpuszcza każdego..ale po fotkach widać, ze jest w tym doświadczona.

Zgoda. Pranie brudów nie jest dobre w publice. Ale robią to nie tylko kobiety.

Nie rozmawiamy przecież tu o większośći rozwodów, które chyba są jednak na salach sądowych lub w domach? Czyli większość (kobiet jak i mężczyzn) nie afiszuje się w internecie?  Czy może robimy z wyjątku regułę?

 

@CalvinCandie

"żona liczy szmal  i decyduje o finansach"

 

Zgadzam się, nie jest to zbyt dobry pomysł ale nie jest to chyba wyznacznik końca małżeństwa lub zdrady? Jest to raczej oddanie pewnego pola "przewagi/terytorium" małżonce.

Ale skoro chłopak jest od "skakania" to byćmoże nie jest orłem z matematyki ani finansów? I byćmoże jego żona akurat jest lepsza od niego w tych dziedzinach. Tu znów ja wysnuwam pewne teorie bycmoże bzdurne.   Wiadomo, wszystko fajnie dopóki sie nie rozpierdoli.

 

Za przyklad takiego układu mogę podać moich rodziców, mimo iż nadal ojciec pozostaje stroną dominującą generalnie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TheFlorator napisał:

Zgoda. Pranie brudów nie jest dobre w publice. Ale robią to nie tylko kobiety.

Temat jest o samicy, chyba, że nie jestem na bieżąco

 

Medialny ekshibicjonizm zbiera teraz swoje żniwo. Dawniej jego rolę odgrywały lokalne grupy opinii publicznej. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Perun82 said:

Temat jest o samicy, chyba, że nie jestem na bieżąco

Racja, ale myślę, że generalnie rozumiesz wydźwięk moich wypowiedzi jako pewną i byćmoże inny punkt widzenia?

 

11 minutes ago, Perun82 said:

Medialny ekshibicjonizm zbiera teraz swoje żniwo

Takie czasy panie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wątku bardzo nie elegancko podszedł do tematu mocno sugerując w swoim poście winę tej dziewczyny, dla mnie takie podejście jest śmieszne, oczywiście masz prawo do wyrażania swojej opinii, ale taka opinia jest bardzo nie na miejscu...

 

Ja wiem jakie są kobiety, ale mam wrażenie że niektórzy nie zrozumieli chyba zbyt wiele, poszli trochę nie w tym kierunku co trzeba, ale za to bardzo wygodnie im koncentrować się na niskich emocjach i opiniach. Panowie, bądźmy sprawiedliwi, jak kobieta zawiniła to piętnujmy to, ale dlaczego do kurwy nędzy jak zawini facet to zwalamy winę na kobiety?? No forum widać to coraz bardziej...

Wiele razy spotkałem się z takim podejściem w którym facet, mimo że ewidentnie zjebał, to próbował zwalić winę na kobietę jednocześnie się wybielając, armia białych rycerzy przytakiwała mu, ale osobiście dostał odemnie słowną reprymendę za takie postępowanie, słabe i kompletnie niegodne mężczyzny...

 

Jedynie @Tomko i @zuckerfrei widza o co biega, brawa dla nich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojkr napisał:

Zaczyna się temat rozkręcać....po chłopie.

i oto chodziło. Nie ważne, czy to prawda czy nie. presja jest wywarta, a media jeszcze bardziej ją podsycą z wiadomych względów.

 

3 minuty temu, Themota napisał:

mimo że ewidentnie zjebał, to próbował zwalić winę na kobietę jednocześnie się wybielając, armia białych rycerzy przytakiwała mu, ale osobiście dostał odemnie słowną reprymendę za takie postępowanie, słabe i kompletnie niegodne mężczyzny...

Jak na razie Piotrek siedzi cicho, a jego myszka robi gównoburze. 

 

Jak na razie faktem jest wyskok myszki w postaci postów. I to jest fakt, reszta to spekulacje. Jeśli kochanka okaże się prawdziwa to sytuacja jest jasna. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiamy o faktach, a faktem są wpisy jego samicy. Reszta to czysta spekulacja.  A rozmawianie teraz o spekulacji myszki - zdradzie, jest na razie  jej wielkim sukcesem -   jak widać już znalazła masę odbiorców. Macierz działa

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Perun82 napisał:

rozmawiamy o faktach, a faktem są wpisy jego samicy. Reszta to czysta spekulacja.  A rozmawianie teraz o spekulacji myszki - zdradzie, jest na razie  jej wielkim sukcesem -   jak widać już znalazła masę odbiorców. Macierz działa

Jaka jest treść jej wpisu który upubliczniła? co z tego wpisu rozumiesz? dlaczego go pominąłeś? to jest właśnie typ faceta o którym wspomniałem wcześniej, ale Ty dalej będziesz szedł w zaparte co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Themota napisał:

Jaka jest treść jej wpisu który upubliczniła?

 

Czy kochanka jest sprawdzoną informacją? No właśnie. Jeśli będzie to sprawa jasna, to odsyła do wpisu , który takie zachowanie dosadnie określił

 

Poza tym gdyby była stanowcza, to zostawiłaby ten wpis. 

 

Sama forma jest godna pożałowania. Bo rzucić oskarżenie jest łatwo.

 

"Piotrek nie mieszka z rodziną od czerwca. Dotąd jednak ani on, ani jego żona nie poinformowali o tym mediów. Dopiero teraz żona skoczka narciarskiego uznała, że sprawy nie ma sensu dalej ukrywać. Aż dotąd liczyła na to, że małżeństwo uda się uratować"

 

nie załapał się na medal, emeryturę sportową, premię.

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kobieta się rozkręca. Ale padalec - wszystko wywleka i wszystkiemu narrację nadaje swoją. No bardzo jestem ciekawe co Żyła na to odpowie. Jeśli nic nie odpowie to debil.

Ale czy kogoś to dziwi, że z takimi rzeczami poszła do mediów po ponad pół roku? To tak abstrahując od tego co się stało.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze 24 godziny temu 

 

http://polski-sport.pl/piotr-zyla-takze-zostanie-nagrodzony-druzynowy-braz-olimpijski/

 

W Polskim Związku Narciarskim planowane jest spotkanie w sprawie nagrodzenia Piotra Żyły. Ma ono odbyć się po powrocie prezesa Apoloniusza Tajnera z igrzysk w Pjongczangu: – Nie liczymy na innych. Sami będziemy to załatwiać. A jeśli ktoś się do tego włączy, np. ministerstwo czy PKOl, to tym lepiej. Bardziej chodzi o aspekt moralny niż finansowy. Na igrzyskach zdobywa się medale, to prawda. Ale proszę też pamiętać, że Piotr Żyła jest częścią drużyny. Jakby nie rywalizował z pozostałymi skoczkami, to nie byłoby tak wysokiego poziomu sportowego. Musimy się do tego odnieść – wyjaśnia Tomasz Wieczorek, sekretarz generalny PZN.

 

Nieźle co Panowie? 

 

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo do końca jak było, nie bronie ani jednej strony, ani drugiej z racji tego że dowodów nie mam, natomiast bardziej mi chodziło o to żeby byc obiektywnym i sprawiedliwym, jeśli chodzi o wyrażanie opinii, na ten temat napisałem tutaj swojego posta do tego wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themota pare razy padał argument, że to męskie forum i tak ma być... ale kto gra dłużej w grę ten widzi, jaki jest rodzaj ludzki bez rozdziału na płeć... to dla mnie jest nadrzędne potem możemy dopiero pisać o różnicach między kobietami i facetami... to nie jest tak ze kobiety tylko zdradzają, zdradza rodzaj ludzki, wszystkie sytuacje takie same, a jedna różne - ludzie nie chcą tego zobaczyć lepiej uprościć i Marek tez to przekazuje... ale jak grochem o ścianę - wylajkowalem się już...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Themota pare razy padał argument, że to męskie forum i tak ma być... ale kto gra dłużej w grę ten widzi, jaki jest rodzaj ludzki bez rozdziału na płeć...

O to mi właśnie chodzi, to co zauważyłem w wykonaniu niektórych to bardzo stronnicze podejście sugerujące winę tylko jednej strony, jak ludzie którzy tu się udzielają chcą być meżczyznami to nie wolno posługiwać się tanią demagogią...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator pełna zgoda, sugeruję delikatnie że co niektórzy z takim podejściem jakie mają daleką nie zajdą, osobiście uwielbiam kobiety, ale znam ich nature, skoro je lubię to nie znaczy że mam puszczać płazem ich występki, kara i konsekwencje muszą być. Natomiast jeśli facecik zdradza, bądź posuwa zajętą kobietę i jest z tego dumny, dla mnie to patałach i frajer, takie zachowania trzeba tępić, tak jak dodał @zuckerfrei jedna i druga płeć ma coś za uszami, który z nas jest święty? nikt, ale są chłopacy którzy faktycznie wyciągają wnioski i kierują się zasadami a nie kutasem, dla nich wielki szacun, narzekamy na kobiety że popierdalaja na biologicznym schemacie, a Ty kim jesteś myśląc kutasem zamiast głową ruchając mężatkę, zastanawiałeś się co czuję jej facet, pal licho że to biały rycerz, nie ma znaczenia, chodzi o pieprzoną solidarność, baby potrafią po trupach trzymać solidarność ze sobą, chcesz zmienić świat, zacznij od siebie...

 

Z poważaniem.

Edytowane przez Themota
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech potwierdzi się info o kochance. Na razie jest gównoburza i szum medialny 

 

Jeden z przykładów

Cytat

Osoba pochodząca z Beskidów i znająca sytuację rodzinną Żyłów, zupełnie inaczej widzi całą sytuację:
- To prawda, że Piotr się wyprowadził, ale o tej kochance to żona Piotra mogła napisać w wyniku mocnego wzburzenia, gdy puściły jej nerwy. W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze okresy. Mam powody mieć nadzieję, że oni do siebie powrócą. Tylko obydwoje muszą tego chcieć

 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themota

Starałem się to uzmysłowić w moich postach (nie wiem czy czytałeś),  oczywiście kulturalnie przedstawiając swoje argumenty i logikę, ale nie jestem pewien czy zostało zrozumiane. Byćmoże nastepnym razem podam też wersję troszkę bardziej "do strawienia". W każdym razie mam nadzieję, ze małe ziarno zdrowego rozsądku zostało zasiane. Czas pokaże.

 

A powiem ci inaczej jeszcze, ja ze względu na swoją prywatną "sytuację" mógłbym  na forum wylewać gorzkie żale na płeć przeciwną. No i co robię to? Nie, bo wg mnie jak tu ktoś kiedyś mądrze powiedział odchodząc niesttety, to forum daje ŚWIADOMOŚĆ pewnych rzeczy/schematów/zachowań. I powinniśmy się cieszyć (zwłszcza młodsi samcy, ja nie miałem takiej wiedzy w ich wieku), że ją mamy ale potrafić ją przekuć na coś pozytywnego we własnym życiu.

 

Powiem coś jeszcze, mój bdb przyjaciel miał kiedyś "skok w bok" i co, będąc lśniącym białorycerzem "nie pochwaliłem" jego zachowania mimo, że miał oczywiście jakieś wytłumaczenie. A zaufaj mi, że nie było to proste skoro jeszcze to pamiętam.

Można? Można

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.