Skocz do zawartości

Seksoholizm terapia.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Jestem uzależniony od sexu. Od kilku lat. Od niedawna mam  problemy przez to.  Najbliżej do Poznania mam. Gdzie udać się to leczyć?

Terapia jest darmowa? 

Jak ona wygląda?

Do tej pory co kilka dni nowa panna.

Teraz ograniczylem sex do tej samej partnerki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, terapia jest darmowa. Na początek musisz się zorientować gdzie uderzyć, z tym nie będzie problemu, wystarczy w necie poszukać gdzie znajdziesz takowy ośrodek. 

Jak to wygląda. Napiszę Ci na przykładzie innych uzależnień, podejrzewam, że bardzo podobnie. Będą spotkania indywidualne z psychologiem, z którym będziesz rozkminial schematy nałogu i uczył się o nim. Do tego pewnie  grupa wsparcia(mitingi), gdzie problem jest przerabiany grupowo. 

Resumujac warto iść, nie bać się, dużo można się dowiedzieć o sobie i o mechanizmach nałogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Można ogarnąć się samemu ale trzeba do tego sporej dozy samoświadomości i zrozumienia swoich reakcji oraz ich przyczyn, bez tego i wewnętrznej chęci zaprzestania samemu nic nie zdziałasz.

 

Wszystkie informacje, które musisz znać są dostępne tutaj: https://sa.org.pl


Dla poznania mitingi odbywają się w dniach:

  • poniedziałek 18.00
  • wtorek 17.30
  • środa 18.00
  • czwartek 17:45
  • piątek 18.00
  • sobota 10.00
  • niedziela 10.00

Zadzwoń pod kontakt dla mężczyzn i wszystko ci powiedzą:  +48 798 056 677   

 

PS. Naprawdę da się żyć nie bzykając co chwile innej ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to zacznij od zorientowania się i upewnienia czy masz ten sexocholizm. Bo polecisz na jakieś terapie, a tam ci terapeuci już to odpowiednią wmówią, nawet jak nie jesteś.
Może zwyczajnie masz wysokie libido i potrzebujesz dużo pukania. A to, że co chwile z inną... W naszej kulturze monogamicznej wmówili nam ze to coś złego. Są takie kultury w których jest to normalne, ba wręcz jest powodem do dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sexoholizm mam. Na ulicy jak idę to za każdym razem spotkam kilka partnerek byłych. Jak idą za rączkę z chłopakiem. A ja im do buzi i w pupcie się zlewalem.

 

 

3cyfrowy wynik już dawno przekroczony. Orgie itp. 

I tak przez lata.

Ale od jakiegoś czasu tak jakby ktoś rzucił urok i same problemy z tego mam. 

Oprócz tego mam 7dzieci o których wiem. 

 

Dziennie pukam minimum 3razy. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Seksoholizm terapia.
3 godziny temu, Braciak napisał:

No sexoholizm mam. Na ulicy jak idę to za każdym razem spotkam kilka partnerek byłych. Jak idą za rączkę z chłopakiem. A ja im do buzi i w pupcie się zlewalem.

 

 

3cyfrowy wynik już dawno przekroczony. Orgie itp. 

I tak przez lata.

Ale od jakiegoś czasu tak jakby ktoś rzucił urok i same problemy z tego mam. 

Oprócz tego mam 7dzieci o których wiem. 

 

Dziennie pukam minimum 3razy. 

 

 

 

 

Jeżeli faktycznie na to cierpisz to współczuje Ci, ale w tym momencie brzmisz trochę jak troll, a może za dużo się naoglądałeś filmu "Wstyd"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś do czynienia z uzależnionymi, ale opowieści z ich życia człowiekowi, który nie miał z tym do czynienia brzmią nieprawdopodobnie. Głowa mała co uzależniony potrafi zrobić dla nałogu. Co prawda nie miałem do czynienia z sexoholikami, ale z narkomanani, alkoholikami i hazardistami. 

Także to niekoniecznie troll. Bardziej bym obstawial człowieka uzależnionego, który doszedł do punktu, w którym widzi swój problem i zaczyna mu on przeszkadzać w życiu. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, żelazo hartuje się w ogniu. Co Cię nie zabije to cię wzmocni.

Tutaj każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, niektórzy tak to widzą.

Ja sam widząc twój wpis o 3-cyfrowym wyniku pomyślałem - On się chwali czy się żali.

Oczywiście jeśli ty postrzegasz to jako problem to współczuję i życzę postępów na terapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.