Skocz do zawartości

Gdzie poznałaś swojego partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, swego czasu poznałam mojego byłego w klubie ...obserwował mnie w oddali, ale nie miał śmiałości podejść ....więc sama podeszłam i zapytałam czy mogę się dosiąść z koleżankami.

Był taki zawstydzony, nieśmiały ...ale jak dostał zielone światło okazał się fantastycznym facetem:)

Powiedział, że gdybym nie zagadała ...nie ośmieliłby się podejść.

Uśmiech jest kluczem :)

 

Obecnego partnera poznałam w necie - na badoo:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawił mnie dla rozwoju swojej firmy:D(tłumaczył, że wpadł w pracoholizm itp) Czekałam na niego 1,5roku aby się opamiętał...wrócił.... tak bawiliśmy się w kotka i myszkę przez chyba 4 lata. On był jak taki kot...chodził swoimi ścieżkami.

 

Oficjalna wersja jest taka, że ja zajęłam się swoimi sprawami a on swoimi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

Gdzie poznałeś swoją partnerkę?

Słowo "partnerka" rozumiem jako szerokie pojęcie - od spotkania typu na kolację ze śniadamiem po małzeństwo.

 

Więc napiszę szczerze, kolejnośc niezgodna z upływem czasu:

1. Kumpla z klasy siostra

2. U siebie na warsztacie (klientka x chyba ze 3)

3. W necie na takim komunikatorze jak ICQ (pamieta ktory ze szczyli to ?)

4. W necie na takim komunikatorze jak tlen.pl

5. W necie na takim komunikatorze jak gadu

6. W necie na takim wynalazku jak czat.wp.pl (ciekawe czy to jeszcze działa ?)

7. W necie na sympatii (kilka w tym.... żona :):):) )

8. W necie na erodate.pl

9. W necie z ogłoszenia typu "poznam..."

10. Na Statoilu, Orlenie i kiedyś też na Łukoilu. I na Bliskiej coś było ale to można pod Orlen podciągnąć bo jedna grupa kapitałowa.

11. Recepcjonistka z hotelu Tajty w Wilkasach k/ Giżycka (bardzo dawne dzieje)

12.  Na studiach ale zaocznych. Na dziennych (Budowa Maszyn) byli wtedy sami faceci, więc płeć mi się nie zgadzała.

13. W Niemczech w Lörrach (Schwarzwald, krzyżują się tam granice trzech państw - Niemiec, Francji i Szwajcarii), Niemka w papierach ale mieszanka Francuzki i Szwajcarki, więc na urodę nie miałem powodów narzekać, ale czy to aż takie ważne ? - bardzo dawne dzieje, laweciarzem wtedy byłem :):):)

14. Kelnerka z knajpy koło Gołdapii - poznana przy omawianiu tego co jest w karcie dań.

 

Jak sobie przypomnę coś jeszcze - nie omieszkam dopisać.

W sumie chwalić się czym nie ma, ale skoro dama pyta w celach statystycznych - to nie widzę powodów by nie zdać relacji :):):)

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. z Liceum, wciągnął mnie do swojej drużyny harcerskiej. Zaczęliśmy być ze sobą po imprezie sylwestrowej. ;) 

2. Znajomy znajomych harcerzy, poznaliśmy się na karaoke a zaczęliśmy razem być po imprezie u znajomej. :D 

3. Mój obecny - znamy się w sumie już koło 7 lat. Poznaliśmy się u naszej wspólnej znajomej, którą ja z kolei znam z liceum. Naprawiał jej komputer a ja akurat u niej byłam "na herbatce".  Kontakt urwał się na jakieś 2,3 lata, po czym wznowił się gdy założył fejsbuka. Spotykaliśmy sie na wycieczki rowerowe po czym też zaczęliśmy być razem po jednej posiadówce/imprezie w plenerze ze znajomymi. :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hippie napisał:

zaczęliśmy być razem po jednej posiadówce/imprezie w plenerze ze znajomymi.

Rozrywkowa dama z Ciebie przyznać trzeba :). Parametr konieczny do zapoznania - impreza :)

A ja żadnej na impreznie nie poznałem - chlip chlip :):):):)

 

Ale może kiedyś kupię sobie sportowe Subaru - i wyrwę jakąś damę nie na imprezie ale na Imprezę :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo zauważyłam, że generalnie najlepiej mi sie zawsze poznawało ludzi i potencjalnych partnerów na imprezach. :P Oczywiście powyższa lista tyczy się partnerów z którymi byłam w związku. Pozostałych paru z którymi tylko flirtowałam/ spałam nie wymieniłam, ale też byli poznani przez znajomych i na imprezach. :P

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.